X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Era test

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natka196 Koleżanka
    Postów: 82 9

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które robiły test Era, w którym dniu cyklu wyszło Wam okno implantacyjne??

  • MonaLisa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Era, robic czy nie?

  • efcia84 Ekspertka
    Postów: 220 76

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natka196 wrote:
    Dziewczyny które robiły test Era, w którym dniu cyklu wyszło Wam okno implantacyjne??
    Mnie wyszło 156 godzin od przyjęcia pierwszej dawki progesteronu przy blastocyscie, a -48 godzin przy zarodku 3 dniowym.

  • efcia84 Ekspertka
    Postów: 220 76

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale niestety nie przyniosl efektów .... :( Dziś odebrałam wynik bety ... :( I kolejna porazka

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ