X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Estradiol-niski...
Odpowiedz

Estradiol-niski...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 13 maja 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Czy któraś z Was może miała/ma problem z estradiolem?Tzn.że jest niski wynik około dwa dni przed owulacją,a badany w 7do jest również niski i co to może oznaczać?
    U mnie dwa dni przed owu-155,niby minimum minimum na 1 dojrzały pęcherzyk.
    7dpo:tylko 94,więc szans na ciążę brak.
    Przy okazji ładny progesteron-bo 19,są miesiące,że wynosi 17 albo 19.
    Martwię się tym estradiolem :-( Czy taki niski już wskazuje na jakieś leczenie/wspomaganie owulacji?Czy on się może bardzo zmieniać w każdym cyklu?
    Będę wdzięczna za Wasze doświadczenia i opinie

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Brawurka :)
    Ja w dzien owu mialam E356..
    wczoraj, 7 dpo mialam 156 i ponoc niby nie jest zle, ale mogloby byc blizej 200.. :(
    Prg mam 20.97
    Jakos sobie nie robie nadziei. :/
    Dostalam estrofem 2x1 dopochwowo i acesan 2x1 doustnie.
    20.05 beta ale nie wiem chyba sobie jednak daruje :/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ