Forum Starając się z pomocą medyczną Estradiol-niski...
Odpowiedz

Estradiol-niski...

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Brawurka84 Autorytet

Wysłany: 13 maja 2014, 09:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Czy któraś z Was może miała/ma problem z estradiolem?Tzn.że jest niski wynik około dwa dni przed owulacją,a badany w 7do jest również niski i co to może oznaczać?
    U mnie dwa dni przed owu-155,niby minimum minimum na 1 dojrzały pęcherzyk.
    7dpo:tylko 94,więc szans na ciążę brak.
    Przy okazji ładny progesteron-bo 19,są miesiące,że wynosi 17 albo 19.
    Martwię się tym estradiolem :-( Czy taki niski już wskazuje na jakieś leczenie/wspomaganie owulacji?Czy on się może bardzo zmieniać w każdym cyklu?
    Będę wdzięczna za Wasze doświadczenia i opinie

f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • Daisy Autorytet

Wysłany: 16 maja 2014, 13:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Brawurka :)
    Ja w dzien owu mialam E356..
    wczoraj, 7 dpo mialam 156 i ponoc niby nie jest zle, ale mogloby byc blizej 200.. :(
    Prg mam 20.97
    Jakos sobie nie robie nadziei. :/
    Dostalam estrofem 2x1 dopochwowo i acesan 2x1 doustnie.
    20.05 beta ale nie wiem chyba sobie jednak daruje :/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego