X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

estrofem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ivv Autorytet
    Postów: 960 1572

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie! Moja lekarka jest w holandii na urlopie, a ja źle policzyłam (bo nie skojarzyłam, że od 16 d.c. mam brać po dwie tabletki) i zabraknie mi 6 tabletek estrofemu. Do tego nie ma mojej rodzinnej :(

    tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten lek tylko na receptę. Idź do jakiegokolwiek ginekologa i jak mu powiesz po co Ci jest potrzebny, to pewnie nie będzie problemu z receptą.

  • ivv Autorytet
    Postów: 960 1572

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba tak zrobię, ewentualnie zadzwonię chwilę przed tym, jak będą mi potrzebne, bo może już wróci :)

    tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy po estrofemie @ moze sie spozniac ? jak tak to ile ? bralam przed owulka i kilka dni po domniemanej owu ( byc moze estrofem mi w ogole zatrzymal owulke ) bylabym wdzieczna za info

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ