X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Estrofem i Provera
Odpowiedz

Estrofem i Provera

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • małpka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 14 października 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, chciałam sie dowiedzieć czy któraś z was też ma takie problemy, od zawsze nie mam okresu, i niestety musze wywoływać go tabletkami. Mam bardzo niski estrogen jak i progesteron ze względu że moja przysadka mózgowa ich nie wytwarza. Biore więc Estrogen i Provere po których dostaje miesiączke, niestety obawiam sie że to jest tylko tzw.:sztuczna" miesiączka.W dodatku mam małe jajniki oraz szyjke macicy. Czy któraś z was brała Estrofem i Provere. ? Czy ona pomogła wam w zajściu w ciąże. ? Bardzo bym chciała zajść ale niestety nie udaje się nawet na tych tabletkach, choć mój gin powiedział że w trakcie kuracji mam sie starać.

    [img]http://elapso.pl/suwaczek/małpka/183DF5/FF122A/45FFF3/32FF2B/17407.png[/img]
  • małpka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 15 października 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze pomużcie, czy któraś z was ma takie same problemy jak ja. ? i czy którejś z was udało sie zaciążyć. ?

    [img]http://elapso.pl/suwaczek/małpka/183DF5/FF122A/45FFF3/32FF2B/17407.png[/img]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ