X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną estrofem na endometrium - cykl naturalny
Odpowiedz

estrofem na endometrium - cykl naturalny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Borden Autorytet
    Postów: 534 498

    Wysłany: 28 września 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Czy któraś z was brała estrofem na polepszenie endometrium w cyklu naturalnym dłużej niz 5 dni i nie zaszkodziło to rozwojowi pęcherzyka (była owulacja)? Zastanawiam się nad taką kombinacją: letrozol plus dłużej niż 5 dni estrofem (bo moje endo nie reaguje na viagrę ale coś drgnęło po 5 dniach stosowania estrofemu). Boję się jednak że estrofem zablokuje mi owu. A może brałyście estrofem plus gonadotropiny? Albo jeszcze coś innego z estrofemem? Ważne żeby był to cykl naturalny - nie invitro. Z góry dziekuje za wszelkie sugestie

    Wady:
    # niedoczynność i Hashi i IO
    # MTHFR C677 homozygota
    # słabo dodatnie p/c kardiolipinie
    # ostatnio kiepskie endo - 6 mm
    #1 poronienie w 10 tyg (zarodek XX - zdrowy)

    # NK - 25%
    # il 10 i il 5 - za nisko
    # szczepienia - dr Paśnik

    Pozytywy:
    * KIR BX (brak tylko 1 implantacyjnego)
    * Amh - 2,7

    Zalety:
    - 1 dziecko

    Mąż: armia zacna, morfo od 4-6%, fragmentacja 14%
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 2 października 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam estrofem i estrofem mite i mi nie zablokował owulacji a brałam od 7 do 14dc po 1tabl. Nic mi on nie dał ;-)

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ