Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Europejskie Centrum Leczenia Niepłodności PlastMed Katowice, dr Nowak
Odpowiedz

Europejskie Centrum Leczenia Niepłodności PlastMed Katowice, dr Nowak

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, w środę jesteśmy z mężem zapisani na pierwszą wizytę w PlastMedzie u dr Nowaka, czy któraś z Was miała do czynienia z tą klinika lub z tym lekarzem? Z tego co wiem przyjmuje też w szpitalu w Bytomiu

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • Hannka86 Koleżanka
    Postów: 152 14

    Wysłany: 6 marca 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak :) ja obecnie tam się z mężem leczymy

    czekając na nasz Cud <3
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 5082 2768

    Wysłany: 13 marca 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, chciałabym odświeżyć wątek. Leczymy się tam z mężem od grudnia. Czy ktoś miał jakieś doświadczenia?

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
    .........
    05.2024 - transfer ostatniego już zarodka. Klapa
    12.2024 - nieplanowany naturals po przeleczeniu zakrzepicy żył głębokich.

    202508277452.png
  • Hannka86 Koleżanka
    Postów: 152 14

    Wysłany: 28 marca 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak chodzimy nadal....

    Sanderka. lubi tę wiadomość

    czekając na nasz Cud <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 28 marca 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannka86 wrote:
    Tak chodzimy nadal....
    I coś u Was ruszyło do przodu? O Nowaku raczej nieciekawe słuchy chodzą. :/

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Myszaka76 Ekspertka
    Postów: 412 64

    Wysłany: 29 marca 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, może którejś z Was uda się skorzystać :)


    https://www.invimed.pl/a/179,in-vitro-z-dofinansowaniem-dla-mieszkancow-sosnowca-w-invimed-w-katowicach

    2x1nxuun6jmzurfc.png

    Hashi i PCO - Grudzień 2016
    Invimed pierwsza wizyta - Marzec 2017
    Insulinooporność i słabe wyniki nasienia - Kwiecień 2017


    Łykam euthyrox i metforminę!
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 5082 2768

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    I coś u Was ruszyło do przodu? O Nowaku raczej nieciekawe słuchy chodzą. :/

    My chodzimy 5 miesiac.Bardzo go polecala moja przyjaciolka wiec zaczelismy do niego jezdzic.A czemu nieciekawe sluchy?Mamy u niego za niedługo inseminacje,ale dziwie sie bo nie wymagal zadnych badan ktorych wymagaja w innych klinikach...

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
    .........
    05.2024 - transfer ostatniego już zarodka. Klapa
    12.2024 - nieplanowany naturals po przeleczeniu zakrzepicy żył głębokich.

    202508277452.png
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 5082 2768

    Wysłany: 27 lipca 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety po 7 miesiącach leczenia zmienilismy klinike. Złożyło się na to wiele rzeczy. Nie chce publicznie obsmarowywac kliniki, ale jeśli ktoś chce poznać nasza historię zapraszam na priv.

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
    .........
    05.2024 - transfer ostatniego już zarodka. Klapa
    12.2024 - nieplanowany naturals po przeleczeniu zakrzepicy żył głębokich.

    202508277452.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ