X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

FemiFertil

Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 20 września 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za opinie :) ja też planuję zakup tego specyfiku i chciałabym się dowiedzieć o nim jak najwięcej...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 20 września 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój lekarz gin-endokrynolog z kliniki leczenie niepłodności obejrzał ze mną skład. Powiedział, że mi to nie zaszkodzi:)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 20 września 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja gin też stwierdziła, ze ok, ale teraz biorę clo i dong quai, wiec przez kilka dni się wstrzymam. Moje wykresy zawsze były idealne (choć jak się ostatnio dowiedziałam nie miewałam owulacji!!!), tak więc femi niewiele póki co zmienił oprócz bardzo dużej ilości śluzu płodnego, który zawsze u mnie występował, ale teraz jest go znacznie więcej. To mój 3 cykl na ff.

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 21 września 2013, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powodzonka zatem życzę:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2013, 00:31

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • marsylianka Przyjaciółka
    Postów: 79 38

    Wysłany: 22 września 2013, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie dlaczego on jest dostępny tylko przez stronę internetową a nie w aptekach? Wszystko z nim ok?

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 23 września 2013, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suplementy diety nie muszą być dostępne w aptekach.
    Producenci z różnych powodów nie wprowadzają suplementów do aptek. Na ogół wiąże się to z dużymi nakładami finansowymi np, zwiększenie produkcji, reklama, zatrudnienie przedstawicieli itp.
    Taki produkt w Polsce musi być zgłoszony do głównego inspektoratu sanitarnego poprzez specjalny system. Zapytam dzisiaj w mailu producenta o taką rejestrację i ewentualne certyfikaty....

    Gunia lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 23 września 2013, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już widzę, że na liście GIS tego produktu nie ma.

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 23 września 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie uzyskałam odpowiedzi od producenta więc ponowiłam zapytanie.
    Zerkając na spis suplementów w GIS i sprawdzając, to co mam pod ręką....np witaminy C różnych producentów znalazłam je w spisie. Ale już np unipharmowskiego Asparaginianu Extra nie ma, jest tylko dla niemowląt.
    Przyznam, że nie wiem jeszcze co o tym myśleć.
    Na mnie puki co dobrze działa.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 24 września 2013, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chcę tego specyfiku spróbować, bo często dziewczyny zauważają poprawę jakości śluzu a mnie m.in. o to chodzi...

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 24 września 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam biorę. Co prawda producent nie odpowiada na moje maile ale trudno....biorę.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 3 października 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam do tematu. 22 i 23 września wysłałam zapytanie o deklaracje zgodności, certyfikaty i rejestrację w GIS. Dzisiaj ponowiłam zapytanie z maila służbowego. Nawet dodzwoniłam się do firmy. Firma choć niby w Białymstoku telefon ma w Warszawie. Nie wnikam.
    Pani, która odebrała telefon nie przedstawiła się imieniem i nazwiskiem. Podała tylko nazwę firmy. Dodatkowo prócz handlu "wspomagaczami płodności" firma zajmuje się szkoleniami z "mówienia". Wydaje się, że jest to jedna i ta sama osoba - Pani.
    Poinformowała mnie, że odniesie się do moich maili w najbliższym czasie. Zapytałam o ww dokumenty. Powiedziała, że takowe posiada. W związku z tym czekam dalej na odpowiedź, zanim zdecyduję się na zakup następnych opakowań....
    Tymczasem wezmę jeszcze to co mam.
    O wszelkich zdobytych informacjach powiadomię Was niezwłocznie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2013, 15:40

    vanessa, Fedra lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 3 października 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Misia, czekamy. Faktycznie trochę to wszystko dziwne.

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 3 października 2013, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim skromnym mniemaniu jak się nie ma nic do ukrycia, to odpowiedź jest natychmiastowa. Tutaj jakoś dziwnie długo to trwa. Dziwne było też kiedy zapytałam babki czy maile doszły. Niby nie doszły ale jak tylko zerknęła, to nagle je zauważyła....ech.
    Poczekamy na to ustosunkowanie się.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 7 października 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj przestałam brać femifertil. Czuję, że dałam się nakręcić. Chyba niepotrzebnie.
    Psiapsiuła ginekolożka, kiedy wymieniłam jej moje suplementy odradziła mi właśnie femifertil. Twierdzi, że takie suplementy nie mają żadnej rejestracji i ostatecznie nie wiesz co łykasz.
    Poza tym do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi od firmy fertlilus rzekomo produkującej femifertil. Nie sądzę też po prawie trzech miesiącach, żeby mi służył.

    vanessa lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 7 października 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde... dobrze, że piszesz... może warto umieścić komentarz na ich stronie? Pewnie nawet go nie opublikują, ale żeby tak ludzi nabierać?!

    no w szoku jestem... niemniej jak po artykule, jak to kobietki robią interes sprzedając pozytywne testy ciążowe... :/

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 7 października 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie. Dzisiaj dostałam odpowiedź mailową. Cytuję:
    "Witam serdecznie,

    Przepraszam za zwłokę ale oba Pani emaile trafiły do folderu spam. Tak, Femifertil jest przebadany i zgloszony do GIS" plus pozdrawiam itp.

    Minęło parę dni od rozmowy telefonicznej podczas której kobieta zauważyła moje maile. Teraz się tłumaczy spamami.

    Nie otrzymałam żadnych dokumentów potwierdzających cokolwiek. Poprosiłam o nie....więc zobaczymy.

    Gdybym wysłała maila z zamówieniem, to pewnie nie trafiłby do spamów.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 7 października 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informacje bo czytałam duzo "niby "pozytywnych wpisów a byłam tym zainteresowana zeby sobie troche cykle podreperować ale jak widać trzeba być wszędzie ostroznym :)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 7 października 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam maila również do GIS. Może po prostu Pani prowadząca firmę nie wpadła na pomysł potwierdzenia dokumentacji skanami... Sama nie wiem co mam myśleć. Przestałam brać. Ale tematu nie zamykam i sprawdzam dalej.
    Poza tym badania na które powołują się na swojej strony nie dotyczą tego konkretnego suplementu tylko w ogóle suplementacji itp w problemie niepłodności, cykli itp.

    Gunia lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 9 października 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kontynuując temat. Mój następny mail do Fertilus zapewne znowu trafił do spamów :)))

    No ale udało mi się wyciągnać info z GIS.
    Otóż suplement został zgłoszony do rejestru w 2009 roku. Nadal ma status PWT. Czyli, że postępowanie w toku. Co raczej mnie nie dziwi. Tak samo mamy z rejestrami produktów medycznych w naszym kraju:) Lata temu zgłoszone ale nie przetworzone ani sprawdzone.
    Zastanawiałam się czy nie wrócić i spałaszować ostatnie opakowanie do końca ... ale coś mnie tknęło.
    Na opakowaniu jest inny skład niż ten zgłoszony do GIS!!! Uważam, że to przegięcie.

    vanessa, bea lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 9 października 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coś podobnego036.gif! Przegięcie to mało powiedziane!
    MisiaMisia to jaki one skład mają? Możesz podać?
    Zresztą nie zdziwiłabym się jeżeli rzeczywisty skład tabletki byłby inny niż podany na opakowaniu i do GIS.
    Dobrze, że tego nie kupiłam...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ