X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Femoston

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mirabelcia Autorytet
    Postów: 503 203

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Czy któraś z Was stosowała femoston? Mam zanik miesiączki, nie ponawiła się nawet po luteinie. Czy ten lek pomógł Wam? Jak to jest z zajściem w ciążę?

    12.2014-Aniołek
    03.2017- początek leczenia w Invimed
    02.06.2017- 1 IUI :(
    Hashimoto, nt, IO, hipogonadyzm hipogonadotropowy
    Nasienie ok, drożność ok
  • kkinga Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...
    Ja używam cały czas...Niestety ja go mam ze względu na wczesne wygaśnięcie funkcji jajników (menopauza).. bez tego leku nie dostaję okresu... a mam dopiero 28 lat :(

    Kinga
  • Mirabelcia Autorytet
    Postów: 503 203

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy starasz sie o maluszka? Jezeli tak, czy lekarze daja jakies szanse?

    12.2014-Aniołek
    03.2017- początek leczenia w Invimed
    02.06.2017- 1 IUI :(
    Hashimoto, nt, IO, hipogonadyzm hipogonadotropowy
    Nasienie ok, drożność ok
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ