X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Femoston - ważne pytanie.
Odpowiedz

Femoston - ważne pytanie.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Milady92 Przyjaciółka
    Postów: 123 23

    Wysłany: 4 września 2022, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest tu ktoś kto jest na Femostonie? Odkąd biorę Fenoston mam bardzo często nawracające infekcje intymne. Czy któraś z Was także tak ma? Czy to normalne?

  • Gwiazdka1456 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej występowały, natomiast teraz nie mam z tym problemu szczerze powiedziawszy :) Nie jestem pewna czy w skutkach ubocznych nie pojawiło się to zagadnienie. Najlepiej skonsultować to z lekarzem

  • Promyczek 2024 Znajoma
    Postów: 29 4

    Wysłany: 20 kwietnia, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy po Femostonie dostałyście @

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ