X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Fertile chip

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • AnneMarie1234 Koleżanka
    Postów: 62 7

    Wysłany: 2 lutego, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrie91 wrote:
    Tak czynnik męski oligoteratozospermia, żylaki. U nas w całości było około 8 mln a koncentracja 1,5 mln i przy tym kiepsko wyszło badanie DNA i właśnie dlatego była ta dodatkowa metoda MACS do ICSI.
    Pamiętam, że mówili nam, że dopiero po oddaniu nasienia jeśli będzie odpowiednia ilość to zrobią tą metodą właśnie. I u nas było na styk i się udało.

    Walczcie, żeby zapłodnili Wam wszystkie komórki, zawsze to będzie większa szansa.
    Super, bo u nas nie ma możliwości przy takiej ilości. DNA też nie dali rady zrobić. Mówią że i do badania i do innych metod potrzeba co najmniej 2 mln. U nas to niemożliwe :/

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ