X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

fertilman

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LadyK Koleżanka
    Postów: 56 25

    Wysłany: 28 lutego 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam problem, kupiłam dla męza drugie opakowanie fertilman w aptece internetowej i dostałam tabletki niebieskie, a poprzednio były to kremowe kapsułki. Czy to normalne, może zmienili produkcje, prosze piszcie jak wygladały wasze?

    20120602580114.png
  • Tilka Ekspertka
    Postów: 163 270

    Wysłany: 28 lutego 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupowałam kilka dni temu FertilMan Plus i są to kremowe tabletki

    Obustronna niedrożność, endometrioza, PCOS, teratozoospermia
    01.04.2015 - I IVF punkcja 03.04.2015 transfer 4A :( 06.05.2015 transfer 4BB :(
    18.09.2015 II IVF punkcja 10.11.2015 transfer 2x 4AA 7dpt 161,1 9dpt 610,80 13dpt 4442,00 mIU/ml :D
  • paola87 Autorytet
    Postów: 1705 1672

    Wysłany: 28 lutego 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj odebrałam w aptece kolejne pudełeczko tabletek i też mamy kremowe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kremowe...moze zadzown do tej apteki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 18:36

  • aneta1989 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 16 maja 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja dostalam wlasnie tabletki dla meza Fertilman sa koloru niebieskiego do tego maja jeszcze jakies dziwne plamki jakby zaczynaly plesniec czy cus nie wiem co to jest.. czy ktos sie juz z tym spotkal wczesniej?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ