X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Fraxiparine, Jodid
Odpowiedz

Fraxiparine, Jodid

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mama 1 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 23 marca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do sprzedania pozostałe po skutecznym leczeniu :)
    - Fraxiparine 0,3 ml 1op=10 zastrzyków + 2 zastrzyki, termin ważności 12/2016, 01/2017
    - Jodid 100 100tabl. termin ważności 11/2016
    Mail dla zainteresowanych [email protected]

  • Mama 1 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jodid już nieaktualny..

  • Diana1986 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Zostały mi do sprzedania 3 opakowania Fraxiparine 0,3 ml. W razie jakby któraś z Was chciała odkupić to piszcie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ