X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Fsh

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paplak Autorytet
    Postów: 613 402

    Wysłany: 1 marca 2021, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już jedno dziecko i zaczynamy starania o kolejne. Zbadalam sobie fsh i lh i wydaje mi się, ze mam wysoki wynik jak na mój wiek (29lat). Fsh wyszło mi 7,7, a lh 5,5. Czy ktoś miał podobne wyniki? Czytałam, że fsh od 9 to już obniżona rezerwa jajnikowa

    3i49df9hejgg7mjl.png
  • Kinga.hope Ekspertka
    Postów: 580 81

    Wysłany: 1 marca 2021, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paplak wrote:
    Mam już jedno dziecko i zaczynamy starania o kolejne. Zbadalam sobie fsh i lh i wydaje mi się, ze mam wysoki wynik jak na mój wiek (29lat). Fsh wyszło mi 7,7, a lh 5,5. Czy ktoś miał podobne wyniki? Czytałam, że fsh od 9 to już obniżona rezerwa jajnikowa
    Dobre wyniki ☺️

  • Paplak Autorytet
    Postów: 613 402

    Wysłany: 1 marca 2021, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio? Mam wrażenie, że mam wyniki jak 40latka 😁 7,7 to już niedaleko do 9, a ja nie mam jeszcze nawet 30-stki.

    3i49df9hejgg7mjl.png
  • Kinga.hope Ekspertka
    Postów: 580 81

    Wysłany: 1 marca 2021, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeby ocenic poprawnie fsh powinnas go oznaczyc razem z estradiolem w 2-3dc. Moja kolezanka miala fsh 7,8 a estradiol 54 i wtedy wynik fsh jest sztucznie zanizony przez estradiol bo wysoki estrodiol sztucznie obniza fsh. Zrob sobie w nastepnym cyklu tak jesli bedziesz miec niski estradiol to fsh to jest prawidlowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2021, 18:02

  • Paplak Autorytet
    Postów: 613 402

    Wysłany: 2 marca 2021, 05:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badałam też estradiol. Wynik to ok. 27. Badania robiłam w 3dc

    3i49df9hejgg7mjl.png
  • Kinga.hope Ekspertka
    Postów: 580 81

    Wysłany: 2 marca 2021, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fsh masz dobry wynik i niezakłocony wysokim estradiolem. Mówi sie ze Estradiol 2-3dc powinien niski poniżej 50

  • Paplak Autorytet
    Postów: 613 402

    Wysłany: 2 marca 2021, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję 🙂 zwariować można z tymi wynikami. Na innych grupach mi powiedzieli, że mam za niski estradiol 🤔

    Kinga.hope lubi tę wiadomość

    3i49df9hejgg7mjl.png
  • Kinga.hope Ekspertka
    Postów: 580 81

    Wysłany: 2 marca 2021, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 2-3dc ma byc niski ponizej 50 jesli jest wysoki to albo jest torbiel albo wygasajace juz jajniki. Estradiol w polowie cyklu ma byc wysoki nie w 2-3dc glowa do gory powodzenia wyniki masz dobre

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2021, 17:30

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ