X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną FULLY ACTIVE B COMPLEX 30 KAPS.
Odpowiedz

FULLY ACTIVE B COMPLEX 30 KAPS.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Micra Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 22 lutego 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Chciałabym zapytać o Wasze opinie i doświadczenia na temat zestawu witamin FULLY ACTIVE B COMPLEX DR BEST. Potrzebuję czegoś skutecznego i sprawdzonego na obniżenie homocysteiny.

  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2361

    Wysłany: 22 lutego 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę B-Right, bo mąż wyczytał, że ma dobre opinie.

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie działa bardzo dobrze. Biorę 1 tabl. dziennie.
    W listopadzie homocysteina powyżej 10, w grudniu - po miesiącu suplementacji spadło do 6.5..
    Po 2 kolejnych miesiącacach mam 7.31 także jestem zadowolona :)

    Z kolei moja koleżanka źle się po nim czuła, brała co 2 dzień, bo było jej słabo i miała zawroty głowy. Przeszło po odstawieniu.
    Także co organizm to inna reakcja..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2018, 20:39

  • KarenMillen Autorytet
    Postów: 662 725

    Wysłany: 22 lutego 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również brałam. Dobry stosunek zawartości do ceny.

    3cxdo4w.png
    <3 <3
  • Micra Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 22 lutego 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam do tej pory folian - 800, b6 - 25, b12 - 1000, po miesiącu wynik homocysteiny obniżył się zaledwie o 2,5 jednostki... To słabo... Ten zestaw o którym piszę ma bardziej obszerny skład, dlatego liczę na to, że może będzie bardziej skuteczny. Tylko wydaje mi się m"mało znany" i dlatego zastanawiam się czy wszystko z nim ok

  • Micra Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 22 lutego 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never_lose_hope wrote:
    Na mnie działa bardzo dobrze. Biorę 1 tabl. dziennie.
    W listopadzie homocysteina powyżej 10, w grudniu - po mies Siącu suplementacji spadło do 6.5..
    Po 2 kolejnych miesiącacach mam 7.31 także jestem zadowolona :)

    Z kolei moja koleżanka źle się po nim czuła, brała co 2 dzień, bo było jej słabo i miała zawroty głowy. Przeszło po odstawieniu.
    Także co organizm to inna reakcja..

    Homocysteina spadła, a potem się podwyższyła, pomimo brania? Dlaczego tak się stało?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2018, 21:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę Garden of Life, Vitamin Code. Bardzo dobre witaminy ale drogie. Zobacz skład na necie. Plus kwas foliowy 5mg na receptę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Micra wrote:
    Homocysteina spadła, a potem się podwyższyła, pomimo brania? Dlaczego tak się stało?

    Przed grudniowym badaniem odstawiłam tabletki na 3 dni przed pobraniem, a teraz badanie wyskoczyło mi nagle i nie odstawiłam tabsów. Może dlatego?
    Albo dlatego, że przerwałam dietę bezglutenową (mam mutację), a to też ma wpływ na wyniki.
    Nie martwię się póki jest niska, za miesiąc powtórzę i wtedy będę myśleć..

    Micra lubi tę wiadomość

  • Micra Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 22 lutego 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Ja biorę Garden of Life, Vitamin Code. Bardzo dobre witaminy ale drogie. Zobacz skład na necie. Plus kwas foliowy 5mg na receptę.

    Dziękuję.
    Tak sie zastanawiam, która z witamin b odgrywa najistotniejszą rolę w obniżaniu homocysteiny. Z tego co wytyczałam (duuużo) wygląda na to, że wersje są różne, niektórzy piszą, że podstawowe znaczenie ma kwas foliowy, inni, że b12...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytałam, że b12 obniża homocysteinę i dlatego łykam B-Complex Dr Best's.. Dodatkowo ma w składzie folian więc to kolejny plus dla mnie :)
    Musisz wypróbować co będzie najlepiej na Ciebie działało :)

  • Micra Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 22 lutego 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never_lose_hope wrote:
    Ja czytałam, że b12 obniża homocysteinę i dlatego łykam B-Complex Dr Best's.. Dodatkowo ma w składzie folian więc to kolejny plus dla mnie :)
    Musisz wypróbować co będzie najlepiej na Ciebie działało :)

    Dla mnie to też będzie plus :)
    Dziękuję, pozdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ