Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Magnolia90 Autorytet
    Postów: 654 2031

    Wysłany: 17 września 2020, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2021, 23:34

    Synek-2021💙💙💙

    3d24cc7a8a.png
  • tupciu Autorytet
    Postów: 1363 1745

    Wysłany: 17 września 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panie Jamnik, gratulacje!! 🥳😍 Dużo zdrówka dla Poli i rodziców!

    PanJamnik lubi tę wiadomość

    l22ntv73ws4bthxd.png

    IVF start kwiecień 2019, pick up maj = 4x❄️
    FET I: 04.06, 4.2.1 = beta<0.1, FET II: 09.07, 4.1.2 = beta<0.2, FET III: 17.12, 3.2.2 i 3.2.3 = beta 7dpt: 135, 10dpt: 555, 18dpt: 11962, 22dpt: ~33tys., 23dpt:❤️❤️

    2018: 4x IUI = 2x cb
    Starania od 2016
  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 17 września 2020, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, mój mały ulewal do 8 miesiąca życia po każdym posiłku, nawet w nocy 🤷‍♀️ nigdy podczas tego nie płakał, przybieral ładnie więc lekarze uspokajali. Anovi mówiła, że lekarze określają takie dzieci jako "szczęśliwe ulewacze". Mam nadzieję, że u Was minie szybciej, bo jest to bardzo upierdliwe, ale o ile z układem pokarmowy jest ok, to jest to nieszkodliwe. U niektórych mija koło 3 miesiąca, u innych jak dziecko usiądzie, a u jeszcze innych w odpowiednim czasie nieznanym wyczekujacym rodzicom 😁

    Ola, gratuluję zdrowego dzieciaczka. Zrobiłaś dobrą reklamę dr P. 🙂 Od razu jakoś chętniej się do niej wybiorę w następnym tygodniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2020, 20:53

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 17 września 2020, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś dostałam wyniki testu nifty. Maluch zdrowy 🥰 I wygląda na to, że nie będziemy musieli sie pozbywać sypialni w przyszłości, bo chłopaki mogą mieszkać w jednym pokoju 😅🤪

    Magnolia90, Ewuszek, AnnMari, Niezapominajka 🍀, Jaksa, HanaMontana, cyqada, nick nieaktualny, Zola89, Kuczka, Kasia2602, Różaa, Justyna87, Sywi, One, Kosmamitka, tupciu, OlaaM, DarlAa lubią tę wiadomość

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
  • Magnolia90 Autorytet
    Postów: 654 2031

    Wysłany: 17 września 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki, w którym Ty jesteś tygodniu? Woow, gratuluję, drugiego synka 🥳 wspaniale 🤩

    Lenonki lubi tę wiadomość

    Synek-2021💙💙💙

    3d24cc7a8a.png
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 17 września 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki, Wow, ale będziesz miała bandę w domu😁 🤗gratuluję zdrowego Dzidzia🎊 Teraz obmyślaj jak przerobić Ninę na formę męską🤔

    Lenonki lubi tę wiadomość

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 17 września 2020, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki gratulacje zdrowego synka 😊💚 Najlepsza wygrana rodziców, osobna sypialnia 🤩 Chociaż wszystkie tu wiemy co z tej sypialni u Was może wyjść 🤭😜 Czas najwyższy na suwaczek!

    HanaMontana, Lenonki, Magnolia90 lubią tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • AnnMari Autorytet
    Postów: 2125 3829

    Wysłany: 17 września 2020, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki gratuluję zdrowego Synka 🤩😍 cudownie😊

    Lenonki lubi tę wiadomość

    atdci09khi15hlgl.png

    l22n8ribh51eiidq.png


    Starania od 05.2015r.
    Gameta Gdynia od 09.2017r.
    2IUI - nieudane, 1IUI odwołane
    ICSI- wrzesień 2018
    22.09.2018 transfer - 9dpt - 93.37 , 11dpt 337 19dpt 6080
    17.06.2020 criotransfer - 10dpt - 337, 12dpt - 901.76, 22dpt -8000 23dpt - <3
  • cyqada Autorytet
    Postów: 1452 2847

    Wysłany: 17 września 2020, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki, wow ale super! Gratulacje 🥰 A jak udała się niespodzianka dla mamy? 🙂

    Lenonki lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2015
    Niepłodność idiopatyczna, niskie amh, 3 x clo, 2 x IUI

    1 ICSI lipiec 2018 - syn ♥️
    30.01.2020 - FET ☹️
    2 ICSI lipiec 2020 - córka❤️

    qdkk4z17dyh9bvs3.png

    qdkkdf9h9quqj7ku.png
  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 17 września 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia, dzisiaj 11+3. Chyba zaraz zabiorę się za ten suwaczek 😬

    Jaksa, właśnie dzisiaj zdałam sobie sprawę z tego, że muszę zacząć myśleć nad imieniem chlopiecym 🙈

    Niezapominajka, haha teraz będziemy się zabezpieczać po szyję 😆 A już na pewno w okresie letnim, bo mój mąż ma tendencje do plodzenia synów urodzonych w marcu (3 sztuki) 😂 Teraz niby termin na 6 kwietnia, ale dam sobie rękę uciąć, że młody wyrobi się w marcu 😅

    cyqada, Jaksa, Niezapominajka 🍀, Magnolia90, Ewuszek lubią tę wiadomość

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2961 2830

    Wysłany: 17 września 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panie Jamnik no w końcu jakieś wieści! Gratuluję córeczki ❤️

    Lenonki, ale będziesz miała bandę w domu 🤣 Gratuluję synka ❤️ jak się udała niespodzianka dla Twojej mamy? :)

    Lenonki, PanJamnik lubią tę wiadomość

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • libby7 Autorytet
    Postów: 832 1284

    Wysłany: 17 września 2020, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki gratulacje 💕

    Lenonki lubi tę wiadomość

    🙍🏻‍♀️39l
    🙍🏻‍♂️41l

    Starania od 08.2016
    Hashimoto
    Drożność ok
    nasienie raz lepiej raz gorzej

    Gameta od 10.2018

    3 cykle stymulowane - Aromek + Ovitrelle

    1 IUI 4. 04. 2019 ;(
    2 IUI 29.06.2019 :(
    # 1IVF : 08.11.2019 start ; punkcja 28 kumulusow - > 13 dojrzałych ; mamy ⛄⛄⛄⛄ 😍😍

    FET 18.12.2019 4.1.1.
    Beta 9dpt : 82.8
    12dpt : 260.1
    15dpt : 654
    20dpt : 3772,3
    33dpt : ❤️
    👧🏻 28.08.2020 😍

    01.2025 —> wracamy po rodzeństwo

    FET 04.03.2025 4.1.1
    8 dpt beta hcg 59,61
    10 dpt beta hcg 122,80
    13 dpt beta hcg 468
    20 dpt beta hcg 4742
    27 dpt ❤️❤️❤️ CRL 0,72 cm😍😍
    05.2025 - prenatalne 6cm zdrowo wyglądającej córki 🩷
    preg.png
  • Kasia2602 Autorytet
    Postów: 3183 4088

    Wysłany: 17 września 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki wrote:
    Kasia, mój mały ulewal do 8 miesiąca życia po każdym posiłku, nawet w nocy 🤷‍♀️ nigdy podczas tego nie płakał, przybieral ładnie więc lekarze uspokajali. Anovi mówiła, że lekarze określają takie dzieci jako "szczęśliwe ulewacze". Mam nadzieję, że u Was minie szybciej, bo jest to bardzo upierdliwe, ale o ile z układem pokarmowy jest ok, to jest to nieszkodliwe. U niektórych mija koło 3 miesiąca, u innych jak dziecko usiądzie, a u jeszcze innych w odpowiednim czasie nieznanym wyczekujacym rodzicom 😁

    Ola, gratuluję zdrowego dzieciaczka. Zrobiłaś dobrą reklamę dr P. 🙂 Od razu jakoś chętniej się do niej wybiorę w następnym tygodniu.
    Lenonki jakbym czytała o Ksawciu. U nas jest identyko,tylko że w nocy akurat nie ulewa. Mam nadzieję, że szybko to minie 🙂

    Lenonki lubi tę wiadomość

    starania od 2016 r.
    2016 początek leczenia w klinice Genesis w Bydgoszczy
    10.2017 zmiana kliniki na Gametę w Gdyni
    On-azoospermia,niedoczynność tarczycy(przewlekła),hiperprolaktynemia(przewlekła)
    07.2018 rozpoczęcie mojego leczenia
    Niepłodność pierwotna,niedoczynność tarczycy
    03.2019 I IUI AID :(
    07.08.2019 start z IVF, krótki protokół, 19 sierpień punkcja,pobrano 19 kumulusów z czego 11 MII, 1 ❄ 3aa
    12.09 transfer zarodka 4AA, czekamy na cud ❤️
    8dpt-107,40 mIU/ml, 11 dpt-384,90 mIU/ml, 13 dpt-754,10 mIU/ml, 18dpt-5753 mIU/ml, mamy❤️
    31.05.21 transfer zarodka 4AA; 7dpt-25,35mlU/ml,8 dpt-41,09mlU/ml,10dpt-125,60mlU/ml 14 dpt-608,40 mlU/ml,17 dpt-1624 mlU/ml,31 dpt-25308mlU/ml, 35 dpt-39036mlU/ml

    17159a43c0.png
    f88ccfa275.png
  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 17 września 2020, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyqada, Marzenka dziękuję, niespodzianka udana. Łzy w oczach, niedowierzanie i ogromna radość 🥰
    Na szybko kupiłam koszulke z napisem best brother, ale trzeba było zrobić modyfikacje dla mojej mamy, więc mąż mógł się wykazać talentem artystycznym 😅🙈

    47866ccee51a.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2020, 21:53

    cyqada, Jaksa, Andromeda, Niezapominajka 🍀, HanaMontana, Justyna87, Magnolia90, Sywi, Kasia2602, One, AnnMari, Kosmamitka, Marzenka85, tupciu, Ewuszek, OlaaM, Zola89, Limoncia lubią tę wiadomość

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
  • HanaMontana Autorytet
    Postów: 929 1468

    Wysłany: 17 września 2020, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki gratuluję❤ fajowo😂

    Lenonki lubi tę wiadomość

    jox6uay3upmmwlxb.png

    f2w33e3komkrz3sv.png

    starania od 09.2015 r.
    Nasienie ok; HSG - niedrożność prawego jajowodu
    Gameta - od 03.2018 r. - niepłodność idiopatyczna
    I, II, III IUI - :(
    I IVF wrzesień 2018 - krótki protokół - 6 komórek, 4 zapłodniono, 1 zarodek
    ET 02.10.2018 -> 10dpt - 109; 13dpt - 479,1; 20 dpt - 3329; 23 dpt - ❤
    II IVF - czerwiec 2020 - długi protokół - 11 komórek, 6 zapłodniono, 4❄❄❄❄ 👏👏👏
    ET 11.07.2020 -> 10 dpt beta 0 😢
    FET 16.09.2020 -> 9dpt - 34,21; 12dpt - 214,9; 21dpt - 5208, 36 dpt-❤
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 18 września 2020, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyqada, Różaa, Magnolia, powodzenia na wizytach, samych dobrych wieści👶👶👶🍀

    cyqada, Magnolia90, Różaa lubią tę wiadomość

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2961 2830

    Wysłany: 18 września 2020, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki, fajnie wyszła ta koszulka. Mąż się postarał :)
    Oj wyobrażam sobie jakie to emocje musiały być 😭
    I jak z imieniem? Masz już jakiegoś faworyta?

    Dziewczyny, powodzenia na wizytach!🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2020, 08:34

    Lenonki, cyqada, Magnolia90, Różaa lubią tę wiadomość

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 18 września 2020, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tak z zapytaniem z rana...
    kto teraz rodzi? Kiedy czekają nas kolejne emocje okołoporodowe? 🤔

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3459

    Wysłany: 18 września 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jamniki, gratuluję córeczki 😍 fajnie że się odezwaliscie 😊

    Lenonki??? Ale jak to?? 🙈
    W każdym razie gratuluję synka 😍😍 i pamiętaj, imię Bruno, do czegoś zobowiązuje 😛 proponuje Leona 😍😍

    Jaksa, wiedźma to moje drugie imię.., jak mówi mój mąż 🤭🤭🤣

    Lenonki, PanJamnik lubią tę wiadomość

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 18 września 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra... Przyznam się Wam... Szczyt masochizmu- robić sikańca w niecałe 3 doby po transferze😵🤯 nawet nie komentujcie🤦‍♀️ tak pomyślałam tylko, że się podzielę, czego robić nie należy. A wszystko przez to, że kazałam M. kupić test na niedzielę... taaa... tylko zamknęły się za nim dziś rano drzwi i już sikałam na test 😂🤣

    Marzenka85, Lenonki, cyqada, Zola89, Magnolia90, Limoncia, Różaa, Kasia2602, Ewuszek lubią tę wiadomość

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
‹‹ 2402 2403 2404 2405 2406 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ