Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 24 września 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa wrote:
    Ha ha Limoncia, powiesz mu, że się upilaś, albo że mąż Cię wziął siłą 🤣😂
    Jaksa 😂😂😂
    Limoncia ja po zastrzyku miałam ostatnio takie libido, że to mąż musiał przede mną uciekać, więc najwyżej powiesz, że to wina S. i takie leki Ci podał, że instynkt wygrał 🤣

    Lenonki, cyqada, Magnolia90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • Limoncia Autorytet
    Postów: 1280 3451

    Wysłany: 24 września 2020, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka, o nie 😂 Zaczęłaś znowu stymulację?

    27.05 FET-> Mamy naszego Maluszka ❤️

    rfxggzu338ln1wxj.png
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 24 września 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dzisiaj 2 dzień Aromka. I tym razem biorę zgodnie z zaleceniem, od 3dc 😜

    Ewuszek, Jaksa, Lenonki, Magnolia90 lubią tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 24 września 2020, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy transfer ma się w swoich ciuchach czy trzeba się przebrać w jednorazową koszulę ?

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 24 września 2020, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Dziewczyny czy transfer ma się w swoich ciuchach czy trzeba się przebrać w jednorazową koszulę ?
    Wystroisz się w jednorazową, niebieską, gametową koszulę😉

    Edit. Całość dopełni zielony, jednorazowy czepek i białe jednorazowe bamboszki😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2020, 12:58

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 24 września 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa wrote:
    Wystroisz się w jednorazową, niebieską, gametową koszulę😉

    Edit. Całość dopełni zielony, jednorazowy czepek i białe jednorazowe bamboszki😁

    Jaksa 😆 dr Ś też pewnie będzie tak wystrojony

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 24 września 2020, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ś. pozwoli sobie na większą ekstrawagancję w stroju: różowe rękawiczki i czapka w kolorowe słoniki*😂
    *poważnie

    Niezapominajka 🍀, cyqada, Lenonki, Magnolia90, nick nieaktualny, tupciu lubią tę wiadomość

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 24 września 2020, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa wrote:
    Ś. pozwoli sobie na większą ekstrawagancję w stroju: różowe rękawiczki i czapka w kolorowe słoniki*😂
    *poważnie

    To pewnie tak celowo dla rozluźnienia atmosfery 😆 Na punkcji nie miał takiej czapeczki

    Jaksa lubi tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 24 września 2020, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki byłaś już o 12 pod gabinetem P.? Jak badanie?

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Justyna87 Autorytet
    Postów: 1502 2290

    Wysłany: 24 września 2020, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na punkcji też taka stylówa obowiązuje?🤣

    Hashimoto, niedoczynność, wysokie NK, mutacja ANXA5
    Ciąża bliźniacza- strata maj 2017
    Ciąża cud przed in vitro- strata luty 2020

    ug37p07w9ytcq454.png
  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 24 września 2020, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Lenonki byłaś już o 12 pod gabinetem P.? Jak badanie?

    Byłam na styk o 12:30 🙂 Dziewczyny, polecam dr P. Bardzo miło się zaskoczyłam! Mega sympatyczna i mówiła do dziecka. Może pierwsze lody przełamała moja gadka, że ostatnio się widzialysmy na lyzeczkowaniu i miło jest się spotkać w innych warunkach 😅 Zastanwia mnie tylko to, że usg trwało pół godziny, u Mezyk koło godziny. Jak to wyglądało u Was?
    Najważniejsze, że mały zdrowy jak ryba. Fikal sobie wesoło 🥰 Napiszę więcej jak wejdę do domu.

    Niezapominajka 🍀, Jaksa, HanaMontana, cyqada, Andromeda, Ewuszek, Magnolia90, lena7, Kasia2602, Zola89, AnnMari, Justyna87, elinkagd, Różaa, nick nieaktualny, nick nieaktualny, DarlAa, Kosmamitka, tupciu, libby7 lubią tę wiadomość

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
  • HanaMontana Autorytet
    Postów: 929 1468

    Wysłany: 24 września 2020, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna87 wrote:
    Na punkcji też taka stylówa obowiązuje?🤣
    Tak😊

    jox6uay3upmmwlxb.png

    f2w33e3komkrz3sv.png

    starania od 09.2015 r.
    Nasienie ok; HSG - niedrożność prawego jajowodu
    Gameta - od 03.2018 r. - niepłodność idiopatyczna
    I, II, III IUI - :(
    I IVF wrzesień 2018 - krótki protokół - 6 komórek, 4 zapłodniono, 1 zarodek
    ET 02.10.2018 -> 10dpt - 109; 13dpt - 479,1; 20 dpt - 3329; 23 dpt - ❤
    II IVF - czerwiec 2020 - długi protokół - 11 komórek, 6 zapłodniono, 4❄❄❄❄ 👏👏👏
    ET 11.07.2020 -> 10 dpt beta 0 😢
    FET 16.09.2020 -> 9dpt - 34,21; 12dpt - 214,9; 21dpt - 5208, 36 dpt-❤
  • HanaMontana Autorytet
    Postów: 929 1468

    Wysłany: 24 września 2020, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki super wiadomośc!!:)

    Lenonki lubi tę wiadomość

    jox6uay3upmmwlxb.png

    f2w33e3komkrz3sv.png

    starania od 09.2015 r.
    Nasienie ok; HSG - niedrożność prawego jajowodu
    Gameta - od 03.2018 r. - niepłodność idiopatyczna
    I, II, III IUI - :(
    I IVF wrzesień 2018 - krótki protokół - 6 komórek, 4 zapłodniono, 1 zarodek
    ET 02.10.2018 -> 10dpt - 109; 13dpt - 479,1; 20 dpt - 3329; 23 dpt - ❤
    II IVF - czerwiec 2020 - długi protokół - 11 komórek, 6 zapłodniono, 4❄❄❄❄ 👏👏👏
    ET 11.07.2020 -> 10 dpt beta 0 😢
    FET 16.09.2020 -> 9dpt - 34,21; 12dpt - 214,9; 21dpt - 5208, 36 dpt-❤
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 24 września 2020, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna87 wrote:
    Na punkcji też taka stylówa obowiązuje?🤣
    Nie wiem jak teraz, ale ja miałam własną koszulę😁

    Lenonki, może Młody lepiej współpracował z dr P😉 u mnie akural genetyczne u P. trwało bardzo długo, ale pewnie z tego względu, że nk było w górnej granicy normy, (wtedy o tym nie wiedziałam)co mogło świadczyć o ZD, i dr dokładniej oglądała Młodą.

    Lenonki lubi tę wiadomość

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • cyqada Autorytet
    Postów: 1452 2847

    Wysłany: 24 września 2020, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gratuluję dobrych wieści z dzisiejszych wizyt 🙂 Limoncia, ja bym działała mimo zakazu S 😉 Lenonki, tak jak Jaksa pisała - to pewnie kwestia tego na ile dzidzi współpracuje z dr. Jak jest wszystko ok, to nie ma co go dłużej męczyć.

    Justyna, na punkcji też jednorazowe ciuchy i Ś ubrany na różowo 🤪 zresztą już zaraz się przekonasz 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2020, 13:59

    Lenonki, Limoncia lubią tę wiadomość

    Starania od 05.2015
    Niepłodność idiopatyczna, niskie amh, 3 x clo, 2 x IUI

    1 ICSI lipiec 2018 - syn ♥️
    30.01.2020 - FET ☹️
    2 ICSI lipiec 2020 - córka❤️

    qdkk4z17dyh9bvs3.png

    qdkkdf9h9quqj7ku.png
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 24 września 2020, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna87 wrote:
    Na punkcji też taka stylówa obowiązuje?🤣

    Dla nas tak tylko Ś miał niebieska czapeczkę ale nie w słoniki

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 24 września 2020, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki wrote:
    Byłam na styk o 12:30 🙂 Dziewczyny, polecam dr P. Bardzo miło się zaskoczyłam! Mega sympatyczna i mówiła do dziecka. Może pierwsze lody przełamała moja gadka, że ostatnio się widzialysmy na lyzeczkowaniu i miło jest się spotkać w innych warunkach 😅 Zastanwia mnie tylko to, że usg trwało pół godziny, u Mezyk koło godziny. Jak to wyglądało u Was?
    Najważniejsze, że mały zdrowy jak ryba. Fikal sobie wesoło 🥰 Napiszę więcej jak wejdę do domu.
    Czyli to nie Ty siedzialas pod gabinetem 🙈
    Najważniejsze, ze dzieć zdrowy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2020, 14:06

    Lenonki lubi tę wiadomość

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 24 września 2020, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eszkilu zaglądasz? Mam pytanko- możemy na priv? 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2020, 14:11

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Justyna87 Autorytet
    Postów: 1502 2290

    Wysłany: 24 września 2020, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam doktora S. więc może słoników nie będzie🤣
    Lenonki, gratuluję pozytywnych wrażeń i zdrowego bąbla :D

    cyqada, Lenonki, Ewuszek, Jaksa lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, wysokie NK, mutacja ANXA5
    Ciąża bliźniacza- strata maj 2017
    Ciąża cud przed in vitro- strata luty 2020

    ug37p07w9ytcq454.png
  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 24 września 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały na początku bardzo się wiercil, a uspokoił się dopiero pod koniec badania, ale dr wygląda na kompetentnego lekarza, więc wierzę, że wszystko dobrze pomierzyla 🙂 Zresztą na bieżąco mówiła co i jak. Płytka jest, zdjęcia są, ale coś wstydliwy ten mój synek, bo rączki zasłanialy buzię, a nogi były skrzyżowane. Dobrze, że nifty jednoznacznie określilo płeć, bo bym się ludzila, że taki wstydzioch to dziewczynka 😅 Jakie to miłe uczucie być przepełniona takim spokojem w drugiej ciąży 🥰

    Kuczka, ja się rozgladalam po pacjentkach jak szalona, z nadzieją, że może wypatrze jakaś naszą forumowa dziewczynę 🤭 Tylko nie wiem na jakiej podstawie miałabym ją rozpoznać 😅

    Niezapominajka 🍀, Ewuszek, HanaMontana, cyqada, nick nieaktualny, Magnolia90, Andromeda, Jaksa, Kosmamitka, Kasia2602, tupciu lubią tę wiadomość

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
‹‹ 2425 2426 2427 2428 2429 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ