X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Anys Autorytet
    Postów: 5237 5088

    Wysłany: 3 grudnia 2022, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia13 wrote:
    Dziękuję dziewczyny za kciuki boje się bardzo że nic z tego. narazie nie było żadnego telefony czyli myślę że komórki się prawidłowo rozmrozily jesli jutro nie będzie żadnego telefony to czekam do środy na transfer
    Życzę Ci żebyś na te święta miała najpieknieszy prezent czyli wysoka betę ❤❤❤

    Mała S, MajóweczkA lubią tę wiadomość

    ✔29.03 Punkcja pobrano 22 k.
    Transfer odroczony - hiperka
    ✔30.04 transfer
    Prog w dniu transferu 17.367 ng/ml
    Podano jednen kropek 4 AA
    Ah+ Embrioglue
    7dpt beta 12.8 prg 9dpt beta 12.8
    ✔4.06 transfer 4AA
    Prg w dniu transferu 25.757 ng
    7dpt test II
    8dpt test II
    9dpt beta 128,9
    13dpt beta 1035
    22dpt ❤
    6tc [*]😥
    ☀️2020 zaczynamy od nowa 💪💪
    24.01 histeroskopia
    Endometrium w stanie nierownowagi hormonalnej.
    Komorki nk 20%
    25dc beta 30
    27 dc beta 111.4
    32dc beta 1013
    40dc beta 17140
    41 dc jest groszek i serduszko ❤
    29.04.22 transfer
    5dpt cień cienia II ; 6dp II kreski
    10 dpt Beta 319 prg 20.10
    23, 26, 29 dpt - brak akcji serca
    6 tydzień [*]
    28.06 ostatni transfer 2 zarodków AH ,embroglue i intralipid
    5dpt ⏸️
    9dpt beta 132.49
    12 dpt 263.47
    19 dpt jest sam pecherzyk 0.66mm
    8t4d 👼
    The end...
  • Ewcia13 Autorytet
    Postów: 368 618

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam dzisaj telefon jutro na 13 transfer

    MAJESTY, Patka70, MajóweczkA, Patka🎀, Ewa3bit, Sywi, Juka2018_1, Fragola_95, AgZa, Kundzia07, Trinity_Nea, Kasia2602, Magnolia90, Limoncia, Kaśik, Lucy91, Klaudiaaaa, Niezapominajka 🍀, Mała S lubią tę wiadomość

    1 iui wrzesień nie udana :(
    2 iui pazdzernik nie udane
    3iui.listopad 16 nie udane
    Przerwa w klinice
    Marzec rozpoczęcie długiego protokołu
    13 kwiecień rozpoczęcie stymulacji
    27 kwiecien punkcja
    26maj transfer - ciaza biochemiczna 😪😪😪
    Usunięty jajnik z jajowodem z powodu torbieli
    05.12- transfer ostatniej szansy 😭
    08.03.24 Transfer AD zarodka
  • Mała S Ekspertka
    Postów: 194 258

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia13 wrote:
    Dostałam dzisaj telefon jutro na 13 transfer
    ♥️💪💪

    Gameta Gdynia czerwiec 2020
    1 IUI 1 sierpień 2020 / nieudana
    2 IUI 28 sierpień 2020 / nieudana
    3 IUI 1 grudzień 2021 / nieudana
    odstawienie leków - odpuściłam ;-(
  • Patka70 Autorytet
    Postów: 2683 5157

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia13 to trzymam kciuki😍✊✊ wiadomo ile zarodków uzyskano ?

    Luty 2021
    Mamy ❄️ ❄️❄️blastki 2021🙂
    22.03 Transfer blastki 4.1.1
    10.05 beta 41tys 10tc serce przestało bić 💔👼
    Zostały ❄️❄️ 4.1.1 , 3.2.2
    Mutacja Hetero MTHFR_677C
    PAI-1_4G
    Transfer 17.09 4.1.1 blastka 😰
    Zostala ostatnia 3.2.2
    Transfer 18.11 - blastka 3.2.2 +Embryoglue
    Ostatnia zostań z nami🙏❤️
    5dpt ⏸️
    5dpt beta 5.45, 8dpt 93.13 , 11dpt 425.76 🙏
    20dpt 8.12 wizyta 🙏
    Beta 20dpt 22137,00 ❤️
    Jest pęcherzyk ciążowy i zarodek❤️
    22.12 wizyta USG jest maleństwo i serduszko ❤️😍
    16.08.2022 nasz Cud Lenka ❤️ 3815gram❤️
  • MajóweczkA Autorytet
    Postów: 303 671

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia2602 wrote:
    Majóweczka bardzo mi przykro😔
    Ale macie jeszcze dwie śnieżynki,więc macie jeszcze dwie szanse.
    Kiedy planujesz podejść do kolejnego transferu?

    Hej Kasiu 🤗
    Nie wiem
    Nie mam jeszcze okresu , ale na oko licząc w tym cyklu wyszedłby w święta. Sama nie wiem. Trochę zmęczona jestem zastrzykami.

    Ś zadzwonił i powiedział że możemy już w tym cyklu, mam brać leki tak jak w poprzednim i wizyta w 11dc. Bardzo konkretny i oszczędny w słowach. Zwrócił uwagę na nasz wiek, i że nie ma sensu próbować zrozumieć i nie ma znaczenia czy doszło do implantacji czy nie.
    I o dziwo chce tak myśleć zadaniowo. Nie miał woli życia, może był nieprawidłowy. Nie myślę. Wypiłam drinka. Zablokowałam emocje.

    Dziewczyny dziękuję za wsparcie i kciuki. 🤗🤗🤗

    Ewa3bit dziwne ze nie zadzwonił. Mi tez byłoby Ja przykro, liczyłam bardziej na sms ale zadzwonił. Jak zwykle krótko konkretnie, zadaniowo. Mi to odpowiada. Chyba tylko raz podczas stymulacji ponawialam sms bo nie odpisał a mi zależało na szybkiej odpowiedzi. Ostatnio przed transferem też odpisał jak rano wysłałam zapytanie.

    Zostały 2 ❄️❄️. Mam nadzieję że choć jedna z nich jeszcze nas uszczęśliwi.
    Nie umiem tylko zdecydować czy teraz ruszyć w tym cyklu transfer w same święta czy odpuścić miesiąc. Nie wiem co robić.

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

    1 procedura/ długi protokół/22 cumulusy/hiperka/4 zarodki
    FET maj 21❄️4.1.1/ 🩷39tc córeczka
    3 transfery nieudane
    2 procedura/ krotki protokół /19 cumulusów/6 zarodków/PGTA/ 2 zdrowe
    FET czerwiec 23❄️ 4.1.1 / 🩷 czyżby córeczka
    preg.png
  • Ewcia13 Autorytet
    Postów: 368 618

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka70 wrote:
    Ewcia13 to trzymam kciuki😍✊✊ wiadomo ile zarodków uzyskano ?
    Niewiem ile bo mąż tylko telefon odebrał

    1 iui wrzesień nie udana :(
    2 iui pazdzernik nie udane
    3iui.listopad 16 nie udane
    Przerwa w klinice
    Marzec rozpoczęcie długiego protokołu
    13 kwiecień rozpoczęcie stymulacji
    27 kwiecien punkcja
    26maj transfer - ciaza biochemiczna 😪😪😪
    Usunięty jajnik z jajowodem z powodu torbieli
    05.12- transfer ostatniej szansy 😭
    08.03.24 Transfer AD zarodka
  • Ewa3bit Autorytet
    Postów: 1683 3095

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MajóweczkA wrote:
    Hej Kasiu 🤗
    Nie wiem
    Nie mam jeszcze okresu , ale na oko licząc w tym cyklu wyszedłby w święta. Sama nie wiem. Trochę zmęczona jestem zastrzykami.

    Ś zadzwonił i powiedział że możemy już w tym cyklu, mam brać leki tak jak w poprzednim i wizyta w 11dc. Bardzo konkretny i oszczędny w słowach. Zwrócił uwagę na nasz wiek, i że nie ma sensu próbować zrozumieć i nie ma znaczenia czy doszło do implantacji czy nie.
    I o dziwo chce tak myśleć zadaniowo. Nie miał woli życia, może był nieprawidłowy. Nie myślę. Wypiłam drinka. Zablokowałam emocje.

    Dziewczyny dziękuję za wsparcie i kciuki. 🤗🤗🤗

    Ewa3bit dziwne ze nie zadzwonił. Mi tez byłoby Ja przykro, liczyłam bardziej na sms ale zadzwonił. Jak zwykle krótko konkretnie, zadaniowo. Mi to odpowiada. Chyba tylko raz podczas stymulacji ponawialam sms bo nie odpisał a mi zależało na szybkiej odpowiedzi. Ostatnio przed transferem też odpisał jak rano wysłałam zapytanie.

    Zostały 2 ❄️❄️. Mam nadzieję że choć jedna z nich jeszcze nas uszczęśliwi.
    Nie umiem tylko zdecydować czy teraz ruszyć w tym cyklu transfer w same święta czy odpuścić miesiąc. Nie wiem co robić.

    MajóweczkA trzymam za Ciebie kciuki. Tylko od Ciebie zależy, czy czujesz się na siłach żeby podejść od razu do kolejnego transferu czy potrzebujesz chwili żeby odetchnąć i zebrać siły. Ja po nieudanym AZ pod koniec sierpnia, zrobiłam sobie przerwę, pojechałam z koleżankami na babski wypad żeby oderwać myśli i do kolejnego podeszłam w październiku. Powiem Ci, że było mi to potrzebne, wróciłam z nowymi siłami i chyba dzięki temu, że trochę się zresetowałam, lepiej zaniosłam kolejne, październikowe niepowodzenie.
    Co do dr Ś już mi przeszło rozżalenie, po wcześniejszych doświadczeniach wiedziałam, że muszę odstawić leki a wiem, że nic innego by mi nie napisał bo nie miałam żadnego "zapasu" żeby podchodzić kolejny raz.

    Trinity_Nea, MajóweczkA lubią tę wiadomość

    Invicta
    2 x IUI 👎

    Gameta
    3 x IVF ➡️ 5 transferów (4 x blastka 4.1.1 + 1 x blastka 4.2.2) ➡️1 cb, 1 poronienie w 9tc 💔
    3 x AZ w Pl - nieudane 😔

    01.03.2023 - Transfer AZ - 4.1.1 Pl

    8 dpt - beta 99,33 mlU/ml, prog 27,60 ng/ml
    10 dpt - beta 162,60 mlU/ml, prog 25,21 ng/ml
    14 dpt - beta: 842 mlU/ml, prog 21,10 ng/ml,TSH 2,12, FT3 3,09, FT4 1,39
    14 dpt - jest pęcherzyk 👍
    26 dpt - beta 16050 mlU/ml, prog 24,28 ng/ml

    6t4d (30 dpt) - jest 💓 CRL 0,59 cm
    10t3d - CRL 3,41 cm
    12t3d - CRL 6,63 cm, prenatalne ok
    14t5d - 100g maluszka
    19t3d - 220g, dziewczynka 👧
    21t5d - 419g, połówkowe ok
    23t5d - 560g dziewczynki
    28t4d - 1260g dziewczynki
    30t3d - 1423g, prenatalne ok
    41+0 - 3460 g, 58 cm szczęścia 👧 💗

    age.png
  • Patka70 Autorytet
    Postów: 2683 5157

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia13 wrote:
    Niewiem ile bo mąż tylko telefon odebrał
    Rozumiem ważne że napewno zarodek jest skoro będzie transfer trzymam więc kciuki 😁❤️✊✊✊

    Luty 2021
    Mamy ❄️ ❄️❄️blastki 2021🙂
    22.03 Transfer blastki 4.1.1
    10.05 beta 41tys 10tc serce przestało bić 💔👼
    Zostały ❄️❄️ 4.1.1 , 3.2.2
    Mutacja Hetero MTHFR_677C
    PAI-1_4G
    Transfer 17.09 4.1.1 blastka 😰
    Zostala ostatnia 3.2.2
    Transfer 18.11 - blastka 3.2.2 +Embryoglue
    Ostatnia zostań z nami🙏❤️
    5dpt ⏸️
    5dpt beta 5.45, 8dpt 93.13 , 11dpt 425.76 🙏
    20dpt 8.12 wizyta 🙏
    Beta 20dpt 22137,00 ❤️
    Jest pęcherzyk ciążowy i zarodek❤️
    22.12 wizyta USG jest maleństwo i serduszko ❤️😍
    16.08.2022 nasz Cud Lenka ❤️ 3815gram❤️
  • Limoncia Autorytet
    Postów: 1279 3450

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia, mocno trzymam kciuki za jutrzejszy transfer dzięki któremu będziesz mogła za 9 miesięcy cieszyć się szczęściem ✊✊

    27.05 FET-> Mamy naszego Maluszka ❤️

    rfxggzu338ln1wxj.png
  • Magnolia90 Autorytet
    Postów: 654 2031

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mośka, serdecznie gratuluję ❤ Wybraliście piękne imię dla Synka. Niech rośnie zdrowy i szczęśliwy a kolki i katarki niech Was omijają z daleka. Poród jest trudnym doświadczeniem ale mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie i zapomnisz bo ten najważniejszy Skarb masz już przy sobie. Tak pięknie opisujesz Wasze początki aż przypomina mi się jak to było z noworodziem🥲 Pamiętam też jak mi mówili, to minie, wejdziesz w rutynę albo zobaczysz jak zacznie się to czy tam to, to już nie będzie tak pięknie. Prawda jest taka, że nadal jest pięknie, a nawet coraz piękniej. Te uczucia nie mijają i takiego spełnienia również życzę każdej Staraczce❤

    AgZa, jak dobrze czytać, że dotrwaliście do bezpiecznego terminu🥰 Super, że masz chwilę wytchnienia i możesz pospacerować i gdzieś wyjść, to bardzo ważne. Oby tak dalej to może dotrwasz do terminu😄
    Ja czuję się całkiem dobrze, cudowny drugi trymestr😅 Chodzę do pracy plus mój Synek i czas tak szybko ucieka, że nie nadążam, który to tc. Nie ma co zapeszać🤞

    Juka2018, tak się zapytałam o ruchy bo jestem ciekawa czy u bliźniaków szybciej🤭 Ogólnie Ok 20tc można wyczuć więc pewnie lada moment. Faktycznie jest tak jak czuję się ruchy to jest większy spokój chociaż na początku ruchy są bardzo delikatne i sporadyczne. Ja mam najbliższą wizytę w środę i pewnie wtedy umówię się na połówkowe:) Trzymam kciuki za Twoją wizytę:)

    Klaudia, jak to dobrze, że u Ciebie lepiej:) wizyta już w tym tygodniu to szybko minie❤ Ja tam też czasami pozwalam sobie na mcd czy kfc, trochę radości dla duszy też się przyda😉

    Majóweczka, bardzo mi przykro z powodu transferu. Czekają dwie śnieżynki więc są ogromne szanse na rodzeństwo. Wierzę, że kolejnym razem będzie dobrze❤

    Ewcia13, wspaniała wiadomość, jutro już będziecie razem i trzymam kciuki, żeby zostało tak na 9 miesięcy ❤❤❤

    Sywi, już połowa za Tobą🙉 Gratuluję drugiej Córci 👭 Czeka Cię duża wyprawka?😜 Starsza śpi z Wami czy w osobnym pokoju? Mój zadomowił się u nas i nie wyobrażam go sobie w innym pokoju. Tak się głowię trochę jak to będzie z tym spaniem.

    Andromeda, co u Ciebie słychać? Jak mija pierwszy trymestr przy Maleństwie?:)

    Sywi, Juka2018_1, AgZa, Trinity_Nea, MajóweczkA, Mośka lubią tę wiadomość

    Synek-2021💙💙💙

    3d24cc7a8a.png
  • Juka2018_1 Autorytet
    Postów: 2035 3332

    Wysłany: 5 grudnia 2022, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia90 wrote:
    Mośka, serdecznie gratuluję ❤ Wybraliście piękne imię dla Synka. Niech rośnie zdrowy i szczęśliwy a kolki i katarki niech Was omijają z daleka. Poród jest trudnym doświadczeniem ale mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie i zapomnisz bo ten najważniejszy Skarb masz już przy sobie. Tak pięknie opisujesz Wasze początki aż przypomina mi się jak to było z noworodziem🥲 Pamiętam też jak mi mówili, to minie, wejdziesz w rutynę albo zobaczysz jak zacznie się to czy tam to, to już nie będzie tak pięknie. Prawda jest taka, że nadal jest pięknie, a nawet coraz piękniej. Te uczucia nie mijają i takiego spełnienia również życzę każdej Staraczce❤

    AgZa, jak dobrze czytać, że dotrwaliście do bezpiecznego terminu🥰 Super, że masz chwilę wytchnienia i możesz pospacerować i gdzieś wyjść, to bardzo ważne. Oby tak dalej to może dotrwasz do terminu😄
    Ja czuję się całkiem dobrze, cudowny drugi trymestr😅 Chodzę do pracy plus mój Synek i czas tak szybko ucieka, że nie nadążam, który to tc. Nie ma co zapeszać🤞

    Juka2018, tak się zapytałam o ruchy bo jestem ciekawa czy u bliźniaków szybciej🤭 Ogólnie Ok 20tc można wyczuć więc pewnie lada moment. Faktycznie jest tak jak czuję się ruchy to jest większy spokój chociaż na początku ruchy są bardzo delikatne i sporadyczne. Ja mam najbliższą wizytę w środę i pewnie wtedy umówię się na połówkowe:) Trzymam kciuki za Twoją wizytę:)

    Klaudia, jak to dobrze, że u Ciebie lepiej:) wizyta już w tym tygodniu to szybko minie❤ Ja tam też czasami pozwalam sobie na mcd czy kfc, trochę radości dla duszy też się przyda😉

    Majóweczka, bardzo mi przykro z powodu transferu. Czekają dwie śnieżynki więc są ogromne szanse na rodzeństwo. Wierzę, że kolejnym razem będzie dobrze❤

    Ewcia13, wspaniała wiadomość, jutro już będziecie razem i trzymam kciuki, żeby zostało tak na 9 miesięcy ❤❤❤

    Sywi, już połowa za Tobą🙉 Gratuluję drugiej Córci 👭 Czeka Cię duża wyprawka?😜 Starsza śpi z Wami czy w osobnym pokoju? Mój zadomowił się u nas i nie wyobrażam go sobie w innym pokoju. Tak się głowię trochę jak to będzie z tym spaniem.

    Andromeda, co u Ciebie słychać? Jak mija pierwszy trymestr przy Maleństwie?:)
    Po jedzeniu , zwłaszcza rano i wieczorem czuje jakieś bulgotanie akurat tam gdzie dzieci🥰wydaje mi się że to jest to;) nie wiem jak ma być 🤭

    Magnolia90, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    age.png
    Starania od 2016
    1996+1989👩‍❤️‍💋‍👨
    4 IUI nieudane
    Histeroskopia 04.2021
    I - III FET 14.05. 2021 - 25.01.2022- 😔
    23.02.2022 - scratching endometrium
    Ruszamy po zamrożone komórki 🤞☘️, Mamy ❄️❄️❄️
    IV FET 31.03.2022 +Emryoglue - CB😢
    Wizyta dr Paśnik
    Leczenie immunologiczne
    Torbiel
    V FET 30.08.2022 - zabieramy ost. 2 ❄️❄️
    8 dpt beta - 144 ;10 dpt beta - 334;20 dpt beta - 13 741🥰
    21 dpt - mamy 2 ❤️❤️
    9 tc - 2,47 i 2,58 cm😍 po 186 bmp❤️❤️
    11+4 tc - prenatalne +pappa -OK
    17 tc - Chłopaki💙💙
    21 tc - połówkowe : 380 i 355 gr😍
    26 tc - 856 i 866 gr😍
    30+5 tc - III prenatalne - 1652g i 1614g🥰
    34+4 tc - 2400 i 2390gr
    37+1 🎂 2720, 54 cm i 2840, 53cm🎂
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 5 grudnia 2022, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia90 wrote:
    Mośka, serdecznie gratuluję ❤ Wybraliście piękne imię dla Synka. Niech rośnie zdrowy i szczęśliwy a kolki i katarki niech Was omijają z daleka. Poród jest trudnym doświadczeniem ale mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie i zapomnisz bo ten najważniejszy Skarb masz już przy sobie. Tak pięknie opisujesz Wasze początki aż przypomina mi się jak to było z noworodziem🥲 Pamiętam też jak mi mówili, to minie, wejdziesz w rutynę albo zobaczysz jak zacznie się to czy tam to, to już nie będzie tak pięknie. Prawda jest taka, że nadal jest pięknie, a nawet coraz piękniej. Te uczucia nie mijają i takiego spełnienia również życzę każdej Staraczce❤

    AgZa, jak dobrze czytać, że dotrwaliście do bezpiecznego terminu🥰 Super, że masz chwilę wytchnienia i możesz pospacerować i gdzieś wyjść, to bardzo ważne. Oby tak dalej to może dotrwasz do terminu😄
    Ja czuję się całkiem dobrze, cudowny drugi trymestr😅 Chodzę do pracy plus mój Synek i czas tak szybko ucieka, że nie nadążam, który to tc. Nie ma co zapeszać🤞

    Juka2018, tak się zapytałam o ruchy bo jestem ciekawa czy u bliźniaków szybciej🤭 Ogólnie Ok 20tc można wyczuć więc pewnie lada moment. Faktycznie jest tak jak czuję się ruchy to jest większy spokój chociaż na początku ruchy są bardzo delikatne i sporadyczne. Ja mam najbliższą wizytę w środę i pewnie wtedy umówię się na połówkowe:) Trzymam kciuki za Twoją wizytę:)

    Klaudia, jak to dobrze, że u Ciebie lepiej:) wizyta już w tym tygodniu to szybko minie❤ Ja tam też czasami pozwalam sobie na mcd czy kfc, trochę radości dla duszy też się przyda😉

    Majóweczka, bardzo mi przykro z powodu transferu. Czekają dwie śnieżynki więc są ogromne szanse na rodzeństwo. Wierzę, że kolejnym razem będzie dobrze❤

    Ewcia13, wspaniała wiadomość, jutro już będziecie razem i trzymam kciuki, żeby zostało tak na 9 miesięcy ❤❤❤

    Sywi, już połowa za Tobą🙉 Gratuluję drugiej Córci 👭 Czeka Cię duża wyprawka?😜 Starsza śpi z Wami czy w osobnym pokoju? Mój zadomowił się u nas i nie wyobrażam go sobie w innym pokoju. Tak się głowię trochę jak to będzie z tym spaniem.

    Andromeda, co u Ciebie słychać? Jak mija pierwszy trymestr przy Maleństwie?:)
    Ty też już lada moment i połowa 🙂 druga ciąża leci znacznie szybciej 🙂
    Wyprawka nie aż tak duża, bo sporo rzeczy zostało po Lilce 🙂 Kupiłam już dostawkę do łóżka , nie powielę błędu ciśnienia się w jednym wyrku 😉
    Lila póki co jeszcze śpi z Nami w pokoju tyle że w swoim łóżeczku, ale po nowym roku będziemy ją przenosić do jej pokoju.... też sobie nie wyobrażam jak to będzie, ale jakoś musimy bo się później wszyscy tu nie pomieścimy 😉

    Magnolia90, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • Ewcia13 Autorytet
    Postów: 368 618

    Wysłany: 5 grudnia 2022, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już z moim kropkiem . Wszystkie komórki się zaplodnily i dwie zostały zostawione do opserwacji do 8.12

    Juka2018_1, Kundzia07, Niezapominajka 🍀, Mała S, Fragola_95, AgZa, Limoncia, Ewa3bit, Trinity_Nea, MajóweczkA, Kaśik, Patka70, Lucy91, Mośka, Magnolia90 lubią tę wiadomość

    1 iui wrzesień nie udana :(
    2 iui pazdzernik nie udane
    3iui.listopad 16 nie udane
    Przerwa w klinice
    Marzec rozpoczęcie długiego protokołu
    13 kwiecień rozpoczęcie stymulacji
    27 kwiecien punkcja
    26maj transfer - ciaza biochemiczna 😪😪😪
    Usunięty jajnik z jajowodem z powodu torbieli
    05.12- transfer ostatniej szansy 😭
    08.03.24 Transfer AD zarodka
  • MAJESTY Autorytet
    Postów: 306 198

    Wysłany: 5 grudnia 2022, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia13 wrote:
    Ja już z moim kropkiem . Wszystkie komórki się zaplodnily i dwie zostały zostawione do opserwacji do 8.12
    Kciuki✊✊✊✊✊

  • Kundzia07 Autorytet
    Postów: 594 662

    Wysłany: 5 grudnia 2022, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które szczepiły się na krztusiec, jak to zorganizowaliście?
    Dzisiaj na wizycie pytałam się mojej lekarki o to, ale wysłała mnie do POZ. Czy to konieczne?
    Czy wystarczy mi recepta, bo i tak za preparat muszę zapłacić, czy nie ominę wizyty u internisty ?

    👩PCOS, Cienkie endometrium, Niedoczynność tarczycy, Hiperprolaktynemia

    👦teratoozospermia, hormony ok

    Starania 5 lat
    1 IVF - ❄️❄️❄️, dwa FET nieudane

    2 IVF - hiperstymulacja, ❄️❄️❄️
    4.1.1❄️ - 😢
    4.2. 2❄️ -..😪
    4.2.3❄️.😥

    Zmiana kliniki..
    5 zdrowych śnieżynek 🥰
    4.1.1 - 24 dpt. ❤
    31.12.2022 - 👶 🥳🎆🥰
  • Tanowa Koleżanka
    Postów: 45 80

    Wysłany: 5 grudnia 2022, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kundzia07 wrote:
    Dziewczyny które szczepiły się na krztusiec, jak to zorganizowaliście?
    Dzisiaj na wizycie pytałam się mojej lekarki o to, ale wysłała mnie do POZ. Czy to konieczne?
    Czy wystarczy mi recepta, bo i tak za preparat muszę zapłacić, czy nie ominę wizyty u internisty ?

    Prowadziłam ciąże u Ś, powiedziałam, ze chce się zaszczepić na krztusiec wiec wypisał od razu zaświadczenie i zrobiłam jeszcze tego samego dnia od razu po wizycie na dole w zabiegowym, musiałam tylko kupić preparat.

    Szczepilam się tez na grypę to to robiłam przez luxmed, Ś tylko potwierdził czy nie ma przeciwwskazań, ale w placówce luxmed i tak musiałam przejść kwalifikacje u ich u internisty. Za to na covid 3 dawke przyjmowałam już w ostatnim trymestrze i tez w gamecie 🤷🏻‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2022, 21:12

  • Kundzia07 Autorytet
    Postów: 594 662

    Wysłany: 5 grudnia 2022, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanowa wrote:
    Prowadziłam ciąże u Ś, powiedziałam, ze chce się zaszczepić na krztusiec wiec wypisał od razu zaświadczenie i zrobiłam jeszcze tego samego dnia od razu po wizycie na dole w zabiegowym, musiałam tylko kupić preparat.

    Szczepilam się tez na grypę to to robiłam przez luxmed, Ś tylko potwierdził czy nie ma przeciwwskazań, ale w placówce luxmed i tak musiałam przejść kwalifikacje u ich u internisty. Za to na covid 3 dawke przyjmowałam już w ostatnim trymestrze i tez w gamecie 🤷🏻‍♀️
    Na grypę jestem już zaszczepiona, i tu problemu nie było, bo wystarczyła recepta od mojej lekarki i w aptece mnie zaszczepili.
    Tylko z tym takie problemy.
    Na covid nie wiem czy się zaszczepię 4 dawką.

    👩PCOS, Cienkie endometrium, Niedoczynność tarczycy, Hiperprolaktynemia

    👦teratoozospermia, hormony ok

    Starania 5 lat
    1 IVF - ❄️❄️❄️, dwa FET nieudane

    2 IVF - hiperstymulacja, ❄️❄️❄️
    4.1.1❄️ - 😢
    4.2. 2❄️ -..😪
    4.2.3❄️.😥

    Zmiana kliniki..
    5 zdrowych śnieżynek 🥰
    4.1.1 - 24 dpt. ❤
    31.12.2022 - 👶 🥳🎆🥰
  • Tanowa Koleżanka
    Postów: 45 80

    Wysłany: 5 grudnia 2022, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kundzia07 wrote:
    Na grypę jestem już zaszczepiona, i tu problemu nie było, bo wystarczyła recepta od mojej lekarki i w aptece mnie zaszczepili.
    Tylko z tym takie problemy.
    Na covid nie wiem czy się zaszczepię 4 dawką.

    Jak Twoja lekarka prowadząca odsyła Cię do POZ to chyba tego nie unikniesz ☹️ jeśli masz pakiet w luxmed to kwalifikacje można przeprowadzić przez teleporade, a później umawiają na godzinę i bardzo sprawnie to działa 😊

  • Kundzia07 Autorytet
    Postów: 594 662

    Wysłany: 5 grudnia 2022, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanowa wrote:
    Jak Twoja lekarka prowadząca odsyła Cię do POZ to chyba tego nie unikniesz ☹️ jeśli masz pakiet w luxmed to kwalifikacje można przeprowadzić przez teleporade, a później umawiają na godzinę i bardzo sprawnie to działa 😊
    Mam compense, i blisko enel-med i tam to postaram się załatwić w takim razie.
    Dzięki.

    👩PCOS, Cienkie endometrium, Niedoczynność tarczycy, Hiperprolaktynemia

    👦teratoozospermia, hormony ok

    Starania 5 lat
    1 IVF - ❄️❄️❄️, dwa FET nieudane

    2 IVF - hiperstymulacja, ❄️❄️❄️
    4.1.1❄️ - 😢
    4.2. 2❄️ -..😪
    4.2.3❄️.😥

    Zmiana kliniki..
    5 zdrowych śnieżynek 🥰
    4.1.1 - 24 dpt. ❤
    31.12.2022 - 👶 🥳🎆🥰
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2044 2879

    Wysłany: 5 grudnia 2022, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kundzia- ja się też właśnie zastanawiam nad krztuścem. A to tak naprawdę ostatni dzwonek...
    Mamuśki- szczepiłyście się?

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
‹‹ 3643 3644 3645 3646 3647 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ