Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Gdynia - którego lekarza/ lekarkę polecacie?
Odpowiedz

Gameta Gdynia - którego lekarza/ lekarkę polecacie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PaniKocimiętka Koleżanka
    Postów: 76 14

    Wysłany: 24 lutego, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chciałabym zapytać o lekarza w klinice Gameta w Gdyni, którego możecie polecić z własnego doświadczenia. Zależy mi na kimś dokładnym, zaangażowanym i patrzącym szerzej na problem niepłodności.

    Czy jest tam lekarz, który ma również wiedzę lub doświadczenie z zakresu immunologii rozrodu?

    Będę bardzo wdzięczna za Wasze rekomendacje i krótkie uzasadnienie, dlaczego właśnie tego lekarza polecacie.
    Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

    Wiem, że jest osobny wątek - Gameta Gdynia ale może nie każdy już tam zagląda…

  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 653 419

    Wysłany: 24 lutego, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W gamecie Warszawie jest doktor Paśnik podobno :). W Gdyni też mają immunologa. I podobno lekarze respektują zalecenia doktor Jarosz z innej kliniki. Mówię tyle co słyszałam. Sama nie mam z immunologia żadnego doświadczenia. Jak chcesz coś dowiedzieć się ode mnie to dodaj mnie do przyjaciółek i napisz na priv.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego, 22:28

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • meredith Koleżanka
    Postów: 126 18

    Wysłany: 24 lutego, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka😊
    po 2 nieudanych transferach w invicta Gdańsk przeszliśmy do Gamety Gdynia dl dr Czecha i polecam całym sercem!
    fakt jest baaaardzo skrupulatny, dokładny i wymaga zeby na wizytę miec dokumenty uzupełnione ale to człowiek z powołaniem i pasja.
    byłam tez u immunologa w Gamecie właśnie dr Zietkiewicz pracuje w UCK i tam tez zlecił badania i zalecił mi neoparin 0,4 do transferu nie wiem czy przez to ale 1 transfer z tymi zaleceniami udany, corka ma 15 mc, później kolejny nieudany i teraz 3 transfer dwie bety juz pozytywne. jak masz pytania zapraszam

  • PaniKocimiętka Koleżanka
    Postów: 76 14

    Wysłany: 25 lutego, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo za odpowiedzi.

  • Alexis93 Autorytet
    Postów: 421 589

    Wysłany: 26 lutego, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, ja za to jestem pacjentką doktora Skweresa - w ciąży jeszcze nie jestem ale w procedurze. Doktor zlecił mi laparoskopię przez wodniaka i w następnym tygodniu czeka mnie zabieg. Jak organizm dojdzie do siebie to podchodzimy do transferu bo czekają na nas dwa zarodki. Nie wiem na ile ma to dla Ciebie znaczenie ale na pewno Dr jest najbardziej delikatny z wszystkich pracujących w gamecie ( miałam okazje być u każdego z racji urlopów)

    W razie pytan również zapraszam 🥰

    🚺’93
    *AMH 11.10 (brak diagnozy PCOS)
    *jajowody drożne ✅️
    *Euthryox (50) , dostinex (1/4 tygodniowo), sertragen (50) , suplementy
    *kariotypy ✅️
    *Crossmatch (0,50%) ✅️

    🚹’93
    - paramenty nasienia (ogólne) ✅
    - morfologia 2% ❌
    - fragmentacja DNA 89 % ✅
    -kariotypy ✅️

    *Październik 2023 ➡️ najpewniej CB💔 poronienie samoistne przy Becie 180.
    *Grudzień 24 - Maj 25 ➡️ 3xIUI ❌
    *Sierpień 25 ➡️ CB przy Becie 40 ❤️‍🩹

    I IVF 2025 :
    💉22.09 - start stymulacji ➡️ Menopur/Rekovelle. Trigger 2 x Gonapeptyl Daily.
    🐓10.25 punkcja. Pobrano 17 kumulusów, 14 nadaje się do zapłodnienia (11 🪺 zapładniamy, 3 🪺 mrozimy) ➡️ ❄️ ❄️ (5.11 + 4.11)
    🏥10.25 - histeroskopia • CD138(+) – score (+) • CD56/NK = 10%
    🥼leczenie, diagnostyka w kierunku immuno
    🏥 ‼️ 03.2026 - wodniak jajowodu - laparo. usunięcie jajowodu prawego
    🍍⏳ 🍀 06.26 transfer (1) - z obstawą immuno (accofil, encorton)
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8046

    Wysłany: 27 lutego, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już ktoś pisał, w gamecie maja immunologa jakby co, byłam u niego dopiero kilka razy, ale sprawiał wrażenie konkretnego, zanagnazowanego itp...
    Ale jak masz swoje zalecenia od kogoś innego to też nie ma problemu, ja miałam cala listę zaleceń, do transferu i w razie ciąży... I nigdy nie było problemu...
    Odnośnie lekarzy, to ja polecam dr Z.... jej wiedza w połączeniu z empatia, zrozumieniem, dociekliwością sprawiła w moim trudnym przypadku pierwszy transfer zakończył się ciążą...

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • PaniKocimiętka Koleżanka
    Postów: 76 14

    Wysłany: 28 lutego, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam bardzo złe doświadczenia z immuno z gamety w Gdyni. Chciałabym aby jednak lekarz ginekolog który będzie mnie prowadził miał chociaż małe pojęcie o zaleceniach immuno i żeby wiedział co robimy. Ale oczywiście rozumiem że to nie jest ich specjalizacja.

    Jest ktoś kogo prowadził dr W? Nie widzę wielu opini…

  • PaniKocimiętka Koleżanka
    Postów: 76 14

    Wysłany: 4 marca, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbiję temat. - może ktoś jeszcze się wypowie.

  • aleks.123 Autorytet
    Postów: 1970 1059

    Wysłany: 4 marca, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodziłam do dr Śliwińskiego i nie polecam totalnie . Jak dla mnie zmarnowany czas i pieniądze. Chodziliśmy tam jeszcze gdy nie było refundacji. Czuliśmy się generalnie naciągani, 4 inseminacje, 1 ivf. Doktor nie chciał szukać przyczyny niepowodzeń, podejście „trzeba robić kolejne stymulacje i próbować”. Zgłaszałam dolegliwości z którymi nic nie zrobił. Okazało się że mam ureaplasme (zbadałam się na własną rękę). Nie wierzy w immunologię. Ostatecznie przenieśliśmy się do Bociana w Gdańsku, z pomocą dr Jarosz obecnie córeczka w domu :)

    👩 95 PCOS, niedrożny prawy jajowód, Hashimoto, mutacja PAI, brak 3 kirów implantacyjnych
    🧑🏻‍🦱 84 brak plemników w nasieniu, wada genetyczna

    Starania od 2020

    2023 - 4 IUI nasieniem dawcy, jedna ciąża biochemiczna 💔

    styczeń 2024 - start 1. procedury - 8 dojrzałych komórek, zapłodnionych 6, 1 ❄️ transfer nieudany 💔

    26.07. 2024 - start 2. procedury, 10 komórek- zarodków brak 💔

    21.12.2024 - start 3. procedury, 10 komórek, mamy 5 ❄️

    marzec 2025 - transfer nieudany ❌

    9.06.25 - transfer, 7dpt ⏸️ 8dpt - 69, 9 dpt - 119, 11 dpt - 283

    5.07.25 - jest ❤️


    15.02.2026 - na świecie nasz CUD 🎀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ