X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Kielce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dorota1 Autorytet
    Postów: 305 102

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś coś może napisać o tej klikice?? Czy dr Ziółkowski jest godny polecenia???

    Czyżby nikt nic?????????

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2018, 12:24

  • dorota1 Autorytet
    Postów: 305 102

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyż nikt na ovufriends nie leczy się w tejże klinice??????

  • dorota1 Autorytet
    Postów: 305 102

    Wysłany: 15 marca 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż czeka mnie ciężka decyzja.
    Zmieniam klinike z Novum na tą i mam nadzieję że inny lekarz coś wymyśli w moim przypadku.....

  • KeepCalm Autorytet
    Postów: 1354 1217

    Wysłany: 17 marca 2018, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze na jakims kieleckim forum cos znajdziesz... poza tym popatrz moze na procenty udanych in vitro? Czemu zmieniasz z novum?

    2.02. 2019 poczatek stymulacji 1 IVF, PICSI
    14.02 - punkcja / hiperstymulacja (transfer odroczony), 3 blastki ❄️❄️❄️,25.03 - crio 2 zarodkow.
    15.04 - dwa serduszka <3 <3
    22.10 Maluszki sa z nami (32 tc.stan
    704b2a6a48.png[
  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3183

    Wysłany: 23 października 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dorota1:) Czemu przenosisz się z Novum? My byliśmy w Novum na konsultacji, ale troche daleko, żeby przechodzić tam całą procedurę. Zastanawiamy sie na Gametą, ale jakoś nie mam zaufania do kieleckich specjalistów :(

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
  • grosik Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 23 października 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    W kielcach to jedyny specjalista w dziedzinie niepłodniści. Ja prawdopodobnie będę w listopadzie robiła zabieg in vitro, zależy czy dostanę refundacje na leki do stymulacji, przy moim niskim amh. Znam 2 osoby którym ten lekarz pomógł i 2 którym się nie udalo. Zobaczymy co bedzie.

  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3183

    Wysłany: 24 października 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosik, z chęcią posłucham rad, co i jak tam wygląda. Jeszcze nie zapoznawałam się szczegółowo z całą procedurą i kosztami w Gamecie. Myślałam, że nie ma opcji na refundację leków. My jeździliśmy do Novum, bo w Kielcach nie ma androloga, ale samo ivf wolałabym robić na miejscu a nie w Warszawie.

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
  • grosik Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam mieszane uczucia co do Gamety w kielcach. Zaczęłam stymulacje ale bez przekonania, bez refundacji. Lekarz konkretny nie owija w bawełne,szybko działa. Refundacja na leki jest ale amh pow.0,7 i fsh ponizej 15.

  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3183

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cały czas się waham się co do Gamety - nie mam zaufania do kieleckich lekarzy...wolałabym Novum, ale wizyty w Warszawie przed i w trakcie procedury to spore utrudnienie (kolejne dni wolne w pracy, tłumaczenie się itd), no i dodatkowy koszt, a te przy ICSI i TESE nie są małe.
    Trzymam kciuki za Ciebie. Idziesz krótkim czy długim protokołem?

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ