X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • freedom Koleżanka
    Postów: 75 13

    Wysłany: 28 lipca 2022, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patiii22 wrote:
    Wróciliśmy właśnie z usg. Mamy 2 cm małego człowieczka, tętno 174 ♥️♥️♥️♥️ Dziś 8+4. Jezu zaczyna chyba to wszystko do Nas dopiero docierać 🥹🥹🥹
    Ty szczęściaro 😗
    Rośnijcie 🙂

    Patiii22 lubi tę wiadomość

  • TylkoLepiej Autorytet
    Postów: 251 162

    Wysłany: 29 lipca 2022, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patiii22 wrote:
    Dzięki dziewczyny. Z tego wszystkiego nawet nie wzięłam recepty na cyclogest i duphaston, ale zadzwonię do gamety to mi ktoś wystawi. Nic nie mówiła dr o odstawieniu proga. Pewnie to powie na następnej wizycie. Umówiłam się na 17 sierpnia i to już będzie ostatnia wizyta u niej. Dalej wysyła w świat, najlepiej do jakiegoś lekarza który pracuje w szpitalu. Wiec będę musiała się rozejrzeć za kimś, a najpierw podjąć decyzje w jakim szpitalu bym chciała rodzic 😱😱😱Teraz dostałam skierowanie na badania z krwi i założyła mi kartę ciąży, a i na chwilę puściła serduszko 😭♥️ Życzę Wam wszystkim takich chwil!!

    Ooo to nie przyjmuje pacjentek ciążowych ? I wybór nowego lekarza, ja probowalm u 3 i zadnenie przypadł mi do gustu, a na szczęście mogę zostać z dr. Polaciem.
    Też się zastanawiam nad szpitalem, na ta chwile wybralam Medeor, bo tam pracuje dr, ale szkole rodzenia maja na piotrkowskiej... i myślę, by iść tez na wizytę kwalifikacyjną do Rydygiera, bo tam pracuje pani dr., do ktorej chodzilam przed klinika.. ciężki wybór

  • Patiii22 Ekspertka
    Postów: 310 93

    Wysłany: 29 lipca 2022, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bardzo bym chciała to może mnie prowadzić, ale uważa, ze powinnam mieć lekarza który pracuje w szpitalu. Dla mnie to wszystko to jeszcze czarna magia 😀😀😀

    TylkoLepiej lubi tę wiadomość

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 29 lipca 2022, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TylkoLepiej wrote:
    Ooo to nie przyjmuje pacjentek ciążowych ? I wybór nowego lekarza, ja probowalm u 3 i zadnenie przypadł mi do gustu, a na szczęście mogę zostać z dr. Polaciem.
    Też się zastanawiam nad szpitalem, na ta chwile wybralam Medeor, bo tam pracuje dr, ale szkole rodzenia maja na piotrkowskiej... i myślę, by iść tez na wizytę kwalifikacyjną do Rydygiera, bo tam pracuje pani dr., do ktorej chodzilam przed klinika.. ciężki wybór
    Ale chyba wizyty kwalifikacyjne są tylko w Medeorze i Salve.
    W medeorze to dr Połać będzie chciał mieć tam dwie/trzy ostatnie wizyty przed porodem. I wtedy też wypisze dokumenty kwalifikacyjne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2022, 12:04

    M&M
  • Patiii22 Ekspertka
    Postów: 310 93

    Wysłany: 29 lipca 2022, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co zapisałam się na prenatalne do dr Dudarewicza. Ktoś może był/słyszał/poleca/nie poleca???

  • TylkoLepiej Autorytet
    Postów: 251 162

    Wysłany: 30 lipca 2022, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Ale chyba wizyty kwalifikacyjne są tylko w Medeorze i Salve.
    W medeorze to dr Połać będzie chciał mieć tam dwie/trzy ostatnie wizyty przed porodem. I wtedy też wypisze dokumenty kwalifikacyjne.

    W Medorze jest wuzyta kwalifikacyjna i pracuje tam dr. Połać, przyjmuje tam tez prywatnie, wiem bo bylam i pytalam. Poza tym doktor może takie dokumenty wypisav nawet prywatnie (tam powiedziala Pani z rejestracji). Będę w poniedziałek u doktora i zapytam dokładnie.
    Nad Madurowiczen sie zastanawialam na poczatku, ale czytalam, ze bardzo duzo lekarzy gin. się, zwolniło i zrezygnowalam;)

  • Izzzy Znajoma
    Postów: 24 15

    Wysłany: 30 lipca 2022, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam w Medeorze. Ciążę prowadził dr Połać i faktycznie na wizytę w 35 tc kazał pojawić się właśnie w Medeorze. Wypisał dokumenty, skierowanie, zapisał na planowany zabieg. Tydzień później odeszły mi wody, urodziłam w 36 tc przez cc (położenie pośladkowe). Ja byłam zadowolona. Wszystko odbyło się sprawnie, bez problemu i komplikacji.

    TylkoLepiej lubi tę wiadomość

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 30 lipca 2022, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TylkoLepiej wrote:
    W Medorze jest wuzyta kwalifikacyjna i pracuje tam dr. Połać, przyjmuje tam tez prywatnie, wiem bo bylam i pytalam. Poza tym doktor może takie dokumenty wypisav nawet prywatnie (tam powiedziala Pani z rejestracji). Będę w poniedziałek u doktora i zapytam dokładnie.
    Nad Madurowiczen sie zastanawialam na poczatku, ale czytalam, ze bardzo duzo lekarzy gin. się, zwolniło i zrezygnowalam;)
    Wiem, że dr Połać tam pracuje, bo leczyłam się u niego i prowadziłam dwie ciąże. Tak samo rodziłam w medeorze.

    TylkoLepiej lubi tę wiadomość

    M&M
  • Madzixon Autorytet
    Postów: 325 215

    Wysłany: 31 lipca 2022, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0011 wrote:
    Hej. Pytanie troche z innej beczki.😊 prawdopodobnie w sobote bd miala punkcjie. Czy mam cos ze soba zabrac? Chodzi mi o koszule albo kapcie? Czy cos dostane? Dziekuje za odp.
    Jak się czujesz po punkcji? 😊

    Starania od 12.2019
    Lipiec 2021 Sono Hsg ✅
    29.01.2022 1 IUI ❌
    (leki : Clostilbegyt+ Ovitrelle)
    01.03.2022 2 IUI - ❌
    (leki: Aromek + Ovitrelle)
    ➡️ 05.2022 IVF - ICSI 🤞🏻
    Leki : od 21 dc Estrofen💊
    Krótki protokół - stymulacja : Bemfola 175, Orgalutran 0.25, przed punkcją : Ovitrelle +Gonapeptyl.
    Wychodowalam 13 pęcherzyków.
    Punkcja 31.05.2022🥚 - > pobrano 9 komórek-> blastki 5dniowe 3x❄️❄️❄️ transfer odroczony
    1 FET 30.06.2022 🤞🏻-beta Hcg 9dpt 241! 🤞🏻🧡, beta Hch 12dpt 1177! 🤞🏻🧡
    USG 5+5 - > mamy zarodek 🧡🙏🏻
    USG 7+4 - > zarodek dalej z nami i jest serduszko 😍 crl 1, 32 cm tętno 160
    USG 9+3/9+6->bejbik dalej na pokładzie 😍crl 2,97 cm tętno 180 🧡❤️
    10+6 badanie Sanco - wynik prawidłowy ❤️ będzie synek 🧡👶🏼
  • Agnieszka0011 Przyjaciółka
    Postów: 103 136

    Wysłany: 31 lipca 2022, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje ze pytasz😊 ogolnie czuje sie dobrze.
    Cos tam czuje ale jest ok. Myslam ze bd gorzej.🙂 Troszkę jestem zawiedziona wynikiem😔 pobrali mi 5 komórek. Rok temu w poprzedniej procedurze milam 12.. Ale mam nadzieje ze wytrzymaja do 5 doby.🙂

  • Agi ;) Ekspertka
    Postów: 245 56

    Wysłany: 31 lipca 2022, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje piękne panie!

    Zniknęłam na chwilę, celem odpoczynku psychicznego po 1 nieudanym transferze. Postanowiłam zajrzeć na chwilkę, tak z czyste ciekawości, a tutaj takie dobre wieści! @Patii, @Madzixon - gratuluję!!! Co do pozostałych dziewczyn, to trzymajcie się i nie poddawajcie się.

    Co do mnie, to w planach był powrót i 2 podejście do IVF z początkiem września, ale okazało się, że doktór Polac ma urlop 1-10.09, więc przesuwa mi się wszystko. Od 20.08 do 05.09 mam urlop, więc nie jesteśmy w stanie się zgrać i przystąpię najprawdopodobniej dopiero w pazdzierniku (taki jest plan, ale muszę powtórzyć wszystkie badania, więc zobaczymy, czy będzie zielone swiatlo).

    Trzymam za nas wszystkie kciuki 😁

    Madzixon, TylkoLepiej lubią tę wiadomość

    🍀 "Nigdy nie trać nadziei" 🍀

    👰: 41 lat: AMH 3,4 🆒TSH 1,19 ✔️FSH 0,9 ✔️MutacjaLeiden✔️Kariotypy✔️toksoplazmoza✔️histeroskopia✔️drożność (lewy niedrożny)❌

    🤵: 42 lat: 🆗️

    Leki:
    I. żel androtop,estrofem,menopur 300;orgalutran,ovitrelle,decapeptyl,duphaston,cyclogest
    II. menopur 375,decapeptyl,duphaston,cyclogest

    💔poronienie: 🖤 I.2016r. - 10 tc - ciąża obumarła w 6 tc. (poronienie samoistne); 🖤 VII.2021r. 9 tc - puste jajo płodowe (poronienie farmakologiczne)

    ➡️ START:
    1. VI.22: zaplodnionych=5; transfer=1, ❄=0
    2. X.22: zaplodnionych=7; transfer=1, ❄️ =0

    Procedury:
    1. VI.22 👉 blastocysta 4.2.2 (IVF:HBA+IMSI+AH+EMBRIOGLUE) 《NIEUDANA》
    2. X.22 👉 blastocysta ?
    (IVF:HBA+IMSI+CULTI-AVTIVE+AH+EMBRIOGLUE) 《NIEUDANA》
  • Patiii22 Ekspertka
    Postów: 310 93

    Wysłany: 1 sierpnia 2022, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) dziękuję bardzo :) fajnie, że do nas wróciłaś. To teraz trzeba korzystać z urlopu!!! Wierzę, że kolejna procedura będzie skuteczna. Lekarz na pewno zmieni jakoś podejście, może leki, żebyście mieli jak najwiecej blastek i szans. Trzymamy kciuki!!!
    A co u Was dziewczyny - zosiaaa i AIM?

  • Madzixon Autorytet
    Postów: 325 215

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie, wszystko jest ok, założono kartę ciąży 🧡Maluszek ma 7+4 dzisiaj. Ja Cyclogest mam brać jeszcze 5 dni x2 dziennie i potem 5 dni x 1 dziennie potem odstawiam a Duphaston do 12 tygodnia włącznie. Ciągle w to nie umiem uwierzyć, ale Pani Doktor powiedziała że to normalne 😉 trzymam tak bardzo mocno kciuki za Was dziewczyny! Życzę każdej z was żeby się udało!! 🧡

    TylkoLepiej, Patiii22 lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2019
    Lipiec 2021 Sono Hsg ✅
    29.01.2022 1 IUI ❌
    (leki : Clostilbegyt+ Ovitrelle)
    01.03.2022 2 IUI - ❌
    (leki: Aromek + Ovitrelle)
    ➡️ 05.2022 IVF - ICSI 🤞🏻
    Leki : od 21 dc Estrofen💊
    Krótki protokół - stymulacja : Bemfola 175, Orgalutran 0.25, przed punkcją : Ovitrelle +Gonapeptyl.
    Wychodowalam 13 pęcherzyków.
    Punkcja 31.05.2022🥚 - > pobrano 9 komórek-> blastki 5dniowe 3x❄️❄️❄️ transfer odroczony
    1 FET 30.06.2022 🤞🏻-beta Hcg 9dpt 241! 🤞🏻🧡, beta Hch 12dpt 1177! 🤞🏻🧡
    USG 5+5 - > mamy zarodek 🧡🙏🏻
    USG 7+4 - > zarodek dalej z nami i jest serduszko 😍 crl 1, 32 cm tętno 160
    USG 9+3/9+6->bejbik dalej na pokładzie 😍crl 2,97 cm tętno 180 🧡❤️
    10+6 badanie Sanco - wynik prawidłowy ❤️ będzie synek 🧡👶🏼
  • TylkoLepiej Autorytet
    Postów: 251 162

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do szkoły rodzenia, bo w Medeorze, a raczej od nich daja namiar do położnej co szkołe rodzenia ma na Piotrkowskiej i trwa tylko weekend, korzystała któraś z was? Wydaje mi się, że to mało i myślę o Jeszcze jednej szkole😱

  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1316 1507

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patiii22 wrote:
    Hej :) dziękuję bardzo :) fajnie, że do nas wróciłaś. To teraz trzeba korzystać z urlopu!!! Wierzę, że kolejna procedura będzie skuteczna. Lekarz na pewno zmieni jakoś podejście, może leki, żebyście mieli jak najwiecej blastek i szans. Trzymamy kciuki!!!
    A co u Was dziewczyny - zosiaaa i AIM?

    Dzięki, że pytasz🙂 W sumie nie ma o czym pisać. Czuję, że żyje w końcu po tych kilku miesiącach, gdzie życie kręciło się tylko wokół leczenia. Trochę zmieniłam podejście, nie czuję już takiego ciśnienia. Chce się też wybrać do psychologa. Odpoczywam od leków, od kliniki. Mam cały czas mieszane odczucia co do wizyty u immunologa, więc to też nadal przekładam. Najprawdopodobniej wrócimy do Gamety w październiku, skoro dr Połać we wrześniu ma urlop.

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • Patiii22 Ekspertka
    Postów: 310 93

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzixon wrote:
    Jestem po wizycie, wszystko jest ok, założono kartę ciąży 🧡Maluszek ma 7+4 dzisiaj. Ja Cyclogest mam brać jeszcze 5 dni x2 dziennie i potem 5 dni x 1 dziennie potem odstawiam a Duphaston do 12 tygodnia włącznie. Ciągle w to nie umiem uwierzyć, ale Pani Doktor powiedziała że to normalne 😉 trzymam tak bardzo mocno kciuki za Was dziewczyny! Życzę każdej z was żeby się udało!! 🧡

    Super ♥️ Bardzo się cieszę!!!
    Ja wczoraj pisałam do dr smsa bo na wizycie zapomniałam zapytać o proga i od dzisiaj cyclogest tylko na noc przed dwa tyg i dupek 3x1, a za dwa tyg dupek 2x1 i odstawić koło 12-13 tyg. Tez się boje. Ale organizm chyba już produkuje progesteron. Jak będę odstawiać to zbadam krew.
    A co dalej z prowadzeniem ciąży? Ja wciąż nikogo nie znalałam i nie wiem do kogo się udać 😂

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TylkoLepiej wrote:
    A co do szkoły rodzenia, bo w Medeorze, a raczej od nich daja namiar do położnej co szkołe rodzenia ma na Piotrkowskiej i trwa tylko weekend, korzystała któraś z was? Wydaje mi się, że to mało i myślę o Jeszcze jednej szkole😱

    Często są weekendowe szkoły rodzenia i ludzie sobie chwalą.

    Ja nie miałam małych dzieci w rodzinie wcześniej, do szkoły rodzenia też nie poszłam, pomocy innych osób też nie mamy, a jak to mówię: " dzieci żyją, mają wszystkie kończyny i są szczęśliwe". Ale jak ktoś czuje, że sobie nie poradzi to warto iść.

    TylkoLepiej lubi tę wiadomość

    M&M
  • Patiii22 Ekspertka
    Postów: 310 93

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaaa wrote:
    Dzięki, że pytasz🙂 W sumie nie ma o czym pisać. Czuję, że żyje w końcu po tych kilku miesiącach, gdzie życie kręciło się tylko wokół leczenia. Trochę zmieniłam podejście, nie czuję już takiego ciśnienia. Chce się też wybrać do psychologa. Odpoczywam od leków, od kliniki. Mam cały czas mieszane odczucia co do wizyty u immunologa, więc to też nadal przekładam. Najprawdopodobniej wrócimy do Gamety w październiku, skoro dr Połać we wrześniu ma urlop.

    Odpocząć tez trzeba. Ważne, ze chciecie działać dalej, a teraz korzystajcie z wakacji. A do immunologa naprawdę wybierz się, według mnie warto!

  • TylkoLepiej Autorytet
    Postów: 251 162

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Często są weekendowe szkoły rodzenia i ludzie sobie chwalą.

    Ja nie miałam małych dzieci w rodzinie wcześniej, do szkoły rodzenia też nie poszłam, pomocy innych osób też nie mamy, a jak to mówię: " dzieci żyją, mają wszystkie kończyny i są szczęśliwe". Ale jak ktoś czuje, że sobie nie poradzi to warto iść.

    Mam małe dzieci w rodzinie, z chrześniakiem siedzialam od maluskiego i nawet bylam swojego czasu niania. To nie jest tak, że sobie nie poradzę, ale z takich szkół można się dużo dowiedzieć...Moja kolezanka ma dwie córki i chodzila dwa razy, chwali sobie to co uslyszala;)

    A tutaj jest tylko w weekend i się zastanawiam czy to nie za krotko, jak na pierwszą pomoc i cala resztę

  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1316 1507

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patiii22 wrote:
    Odpocząć tez trzeba. Ważne, ze chciecie działać dalej, a teraz korzystajcie z wakacji. A do immunologa naprawdę wybierz się, według mnie warto!

    Ja jestem zdania, że mimo wszystko największe szanse powodzenia daje po prostu dobry, zdrowy zarodek. Lekami immunologicznymi można sobie niestety narobić więcej szkody niż pożytku... Tak jak kiedyś powiedziała mi immunolog u której byłam bo naczytałam się internetów, że grono kobiet ze złymi wynikami badań immuno bez problemu zachodzi w ciążę i rodzi dzieci. Cały czas się biję z myślami co zrobić... Jednego dnia jestem pewna, że udam się do Wilczyńskiego, drugiego nie chce o tym słyszeć 😂

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
‹‹ 1166 1167 1168 1169 1170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ