X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1935 1803

    Wysłany: 18 marca, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kfr_89 wrote:
    Cześć :) orientujecie się z jakiego laboratorium korzysta Gameta w Łodzi? Czy to diagnostyka? Muszę powtórzyć badanie AMH, zwykle robiłam w Salve, które ma diagnostykę ale w Gamecie to badanie jest tańsze... jak myślicie - czy zmiana laboratorium ma znaczenie?
    Tak, diagnostyka :)

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I niech się dzieje magia
  • Grażkaaa Nowa
    Postów: 1 4

    Wysłany: 23 marca, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie staraczki!
    Piszę ten wpis ku pokrzepieniu serc wielu z Was. Od dawna śledziłam to forum i często dawało mi nadzieję. Być może mój wpis trafi do kogoś, kto akurat potrzebuje dobrego słowa wsparcia i nadziei :) w dużym skrócie 6 lat czekaliśmy na nasze maleństwo, nie było jednoznaczne diagnozy niepłodności, trochę leniwe plemniki męża i tyle. Przez te 6 lat udało nam się dwa razy zajść w ciążę naturalnie, ale raz skończyło się poronieniem w 13 tyg. (2020 rok) A drugi raz był to ciąża pozamaciczna (2023). Oczywiście nie zlicze ile łez wylałam przez ten czas. Chodziłam to wszystkich znanych i cenionych ginekologów w Łodzi, każdy dawał duże nadzieje na ciążę, ale nic z tego nie wychodziło. W 2023 zdecydowaliśmy się na wizytę w klinice Salve u doktora Kłosińskiego, ale już po drugiej wizycie nie czuliśmy się tam dobrze. Wizyty z zegarkiem w ręku 15 min, doktor ma tak dużo pacjentek, że nie ma szans, żeby nawiązać relacje, że będzie nas pamiętał na kolejne wizycie. I wtedy ktoś polecił nam Gamete i doktor Banach-Struzycka 🩷 i mogę powiedzieć, że pani doktor jest aniołem w naszej walce z niepłodnością. Pierwsza wizyta bardzo dokładna trwała ponad 30 min, pani doktor zaproponowała invitro i w sumie byliśmy już na to gotowi. Wszystko potoczyło się bardzo szybko, bo w ciągu 3 miesiący byłam już w upragnionej ciąży. Nie dowierzałam, że udało nam się za pierwszym razem. Teraz piszę do Was te słowa trzymając w rękach moja ukochaną, tygodniową córeczkę 🩷
    Dziewczyny! Walczcie o swoje marzenia, ja wiem, że jest ciężko, że przychodzą chwilę zwątpienia, ale naprawdę warto być wytrwałym w tej walce. Dla nas trafienie do dobrego lekarza z powołaniem było krokiem milowym w tych niepowodzeniach. Doktor Banach-Struzycka jest niezwykle miłą, wyrozumiałą osobą i w mojej ocenie do każdego pacjenta podchodzi w indywidualny sposób. W Gamecie czuliśmy się bardzo zaopiekowani, miałam też numer tel do pani doktor i w każdej niepokojącej sytuacji mogłam liczyć na jej wsparcie.
    Trzymam za Was wszystkie kciuki!!

    Truskaweczka94, Silnaja, Elza1234, Sas lubią tę wiadomość

  • OlcikMiO Znajoma
    Postów: 19 11

    Wysłany: 6 kwietnia, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Zaczynam oswajać się z myślą, że już niedlugo przed nami klinika nieplodnosci i invitro... po przeczytaniu prawie calego tego watku raczej zdecydujemy sie na wybor dr Banach-Strużyckiej... probuje oswoic sie z tym wszystkim w swojej glowie. Czy mozecie opowiedziec jak wyglada pierwsza wizyta? Czy mąż wchodzi ze mna? Czy "na miejscu" sa robione juz jakies badania jezeli sa potrzebne? Bede wdzieczna jezeli dacie znac 💜

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1935 1803

    Wysłany: 6 kwietnia, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlcikMiO wrote:
    Dziewczyny! Zaczynam oswajać się z myślą, że już niedlugo przed nami klinika nieplodnosci i invitro... po przeczytaniu prawie calego tego watku raczej zdecydujemy sie na wybor dr Banach-Strużyckiej... probuje oswoic sie z tym wszystkim w swojej glowie. Czy mozecie opowiedziec jak wyglada pierwsza wizyta? Czy mąż wchodzi ze mna? Czy "na miejscu" sa robione juz jakies badania jezeli sa potrzebne? Bede wdzieczna jezeli dacie znac 💜
    Weź ze soba całą waszą historię medyczną, a dalej poprowadzi Cię już lekarz.
    Moja 1sza wizyta to był szczegółowy wywiad, obejrzenie badań, usg i ustalenie co dalej. Mój mąż jest ze mną na każdej wizycie i na każdej wchodzi do gabinetu. Na miejscu zrobią ci każde badanie, od krwi, przez usg, wymazy, biopsję. Nic nie trzeba szukać na własną rękę.
    Ja uważam że klinika jest naprawdę ok. Czuję się tam zaopiekowana i spokojna przede wszystkim.
    Ja się leczę u innego lekarza, ale dr Banach robiła mi punkcje i wydaje się być naprawdę miła i konkretna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia, 12:47

    OlcikMiO lubi tę wiadomość

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I niech się dzieje magia
  • Truskaweczka94 Przyjaciółka
    Postów: 82 85

    Wysłany: 7 kwietnia, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlcikMiO wrote:
    Dziewczyny! Zaczynam oswajać się z myślą, że już niedlugo przed nami klinika nieplodnosci i invitro... po przeczytaniu prawie calego tego watku raczej zdecydujemy sie na wybor dr Banach-Strużyckiej... probuje oswoic sie z tym wszystkim w swojej glowie. Czy mozecie opowiedziec jak wyglada pierwsza wizyta? Czy mąż wchodzi ze mna? Czy "na miejscu" sa robione juz jakies badania jezeli sa potrzebne? Bede wdzieczna jezeli dacie znac 💜
    W zasadzie wszystko napisała już Elza. Doktor Banach swoją osobą naprawdę ułatwia cały proces- to złota kobieta. 😊 Zawsze była przygotowana do wizyty, zna swoje pacjentki, jest zainteresowana, empatyczna i pomocna nawet wieczorami. Ja będę jej wdzięczna do końca życia. ❤️

    OlcikMiO lubi tę wiadomość

    30 lat
    PCOS, IO
    Pierwsza ciąża spontaniczna (22.10 2017 witamy Anielkę)
    Starania o drugie dziecko: maj 2022
    Laparoskopia- niedrożne oba jajowody
    Wyleczona ureaplasma
    AMH 10,28ng/dl
    Zaczynamy invitro 😁
    12.10.2023 punkcja 34🥚- 30 dojrzałych. Zapładniamy 9🥚
    Mamy 3❄️❄️❄️
    14.11.23 FET- 5dniowa blastka 4 klasy 💔 Beta 0
    14.12.23 FET - 6dniowa blastka 5 klasy 💔 beta 1,4->2,3->1,3
    03.01.24 histeroskopia+ biopsja endometrium - przewlekly stan zapalny endometrium
    PAI-1 HETERO (acard 150)
    16.01.24 ⏸️ - ciąża spontaniczna!🤯
    17.01.24 beta 6,5
    19.01.24 beta 33,3
    23.01.24 beta 260,1
    25.01.24 beta 666,2
    29.01.24 pęcherzyk widoczny w macicy
    02.02.24 beta 12633, usg: pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym i zarodek 🥰
    09.02.24 mamy ❤️ Przy tym krwiaki i plamienia- dodajemy neoparin 0,4.
    08.03.24 wynik sanco- zdrowy chłopak 💙
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1935 1803

    Wysłany: 7 kwietnia, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas niestety 1szy transfer okazał się klapą, ale wierzę że znajdziemy rozwiązanie.
    Klinika jest naprawdę godna polecenia

    Truskaweczka94 lubi tę wiadomość

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I niech się dzieje magia
  • OlcikMiO Znajoma
    Postów: 19 11

    Wysłany: 8 kwietnia, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wielkie dzięki dziewczyny! trzymam za Was kciuki! Truskaweczka za Twojego zdrowego chłopaka! <3 i Elza za to żeby kolejny transfer się udał - bo rozumiem, że robicie drugie podejście? :)

    Truskaweczka94 lubi tę wiadomość

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1935 1803

    Wysłany: 8 kwietnia, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlcikMiO wrote:
    wielkie dzięki dziewczyny! trzymam za Was kciuki! Truskaweczka za Twojego zdrowego chłopaka! <3 i Elza za to żeby kolejny transfer się udał - bo rozumiem, że robicie drugie podejście? :)
    Dzisiaj się dowiem co i jak, bo to świeża sprawa. Ale mamy jeszcze 6 zarodkow, więc na pewno będziemy podchodzić.

    OlcikMiO, Truskaweczka94 lubią tę wiadomość

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I niech się dzieje magia
  • Milena91 Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 8 kwietnia, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Zaglądam tu od czasu do czasu…a szczególnie teraz po nieudanym drugim transferze wczytuję się w dokładnie w Wasze posty, szukając pomysłu na kolejne badania. Trochę mam ich za sobą ale w przeciwieństwie do niektórych z Was jestem mocno początkująca 🙂
    Lekarz sugeruje podejście od razu do 3. transferu, nie zaleca na razie dodatkowej diagnostyki (chyba zakłada, że skoro mamy jeszcze trochę ❄️❄️❄️❄️❄️ to możemy je na spokojnie wykorzystywać 🥲).


    Rozważam histeroskopię.
    Czy któraś z Was miała może ją wykonywaną w Gamecie i czy można od razu pobrać wycinek do badania CD138?


    Immunologia to kolejny krok.

    Starania od 2018
    Ona 33&On 38
    2023 - Gameta Rzgów

    I procedura (7 blastek ❄️) marzec 2024
    I transfer ET marzec - beta 0 🙁
    II transfer FET kwiecień - beta 0 🙁

    • drożność - ok
    • endokrynolog -> autoimmunologiczne zapalenie tarczycy - TSH od 1,5 do 2,00 - Euthyrox 25/50, biopsja guzków ok
    • diabetolog - krzywe ok
    • hematolog:
    pakiet trombofilia - V R2 H1299R hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero, PAI-1 (SERPINE1) hetero
    zespół antyfospolipodowy - nie stwierdzono
    ANA2 - słabo dodatnie 1:160

    • mięśniak - laparoskopia 11.2022

    Ferrytyna 62 ng/ml, żelazo 103 µg/dl, B12 785 pg/ml, kwas foliowy 22 ng/ml, D3 41 ng/ml
    gluten, kazeina - brak nietolerancji

    Suplementacja: Prenacaps Multi 1 DHA, Wit. D3, probiotyk Sanprobi, Colostrum Genactiv




    Badanie nasienia - ok, nieco obniżona ruchliwość ✅
  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1316 1507

    Wysłany: 8 kwietnia, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena91 wrote:
    Cześć,
    Zaglądam tu od czasu do czasu…a szczególnie teraz po nieudanym drugim transferze wczytuję się w dokładnie w Wasze posty, szukając pomysłu na kolejne badania. Trochę mam ich za sobą ale w przeciwieństwie do niektórych z Was jestem mocno początkująca 🙂
    Lekarz sugeruje podejście od razu do 3. transferu, nie zaleca na razie dodatkowej diagnostyki (chyba zakłada, że skoro mamy jeszcze trochę ❄️❄️❄️❄️❄️ to możemy je na spokojnie wykorzystywać 🥲).


    Rozważam histeroskopię.
    Czy któraś z Was miała może ją wykonywaną w Gamecie i czy można od razu pobrać wycinek do badania CD138?


    Immunologia to kolejny krok.

    Ja miałam. Biopsja endometrium była pobrana w trakcie histeroskopii i wyszedł mi w niej przewlekły stan zapalny endometrium. U mnie kompletnie bezobjawowy. No poza niepłodnością, ale mam też endometriozę (o której się dowiedziałam podczas cesarskiego cięcia). Po wyleczeniu stanu zapalnego, trzeci transfer udany 🙂

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • Bonnieu Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 8 kwietnia, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena91 wrote:
    Cześć,
    Zaglądam tu od czasu do czasu…a szczególnie teraz po nieudanym drugim transferze wczytuję się w dokładnie w Wasze posty, szukając pomysłu na kolejne badania. Trochę mam ich za sobą ale w przeciwieństwie do niektórych z Was jestem mocno początkująca 🙂
    Lekarz sugeruje podejście od razu do 3. transferu, nie zaleca na razie dodatkowej diagnostyki (chyba zakłada, że skoro mamy jeszcze trochę ❄️❄️❄️❄️❄️ to możemy je na spokojnie wykorzystywać 🥲).


    Rozważam histeroskopię.
    Czy któraś z Was miała może ją wykonywaną w Gamecie i czy można od razu pobrać wycinek do badania CD138?


    Immunologia to kolejny krok.

    Cześć
    Mi pani dr wspomniała o histeroskopii diagnostycznej i wtedy pobranie wycinka do badania albo biopsję endometrium z badaniem CD138, więc zdecydowałam się na biopsję.
    Wyszedł stan zapalny, którego w ogóle nie odczuwałam (sądzę, że to po łyżeczkowaniu taka przykra niespodzianka wyszła :( ) i dostałam odpowiednie leki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia, 19:59

    Starania od 2020 r.
    niedoczynność tarczycy
    2022 r ciąża - niestety poronienie 7tc 😭
    08.2023 ciąża biochemiczna 😭, więc skierowanie do immunologa (badania, szczepienia)
    02.2024 niestety znowu ciąża biochemiczna 😭 (dalsze badania immuno)
  • emyszka Przyjaciółka
    Postów: 100 52

    Wysłany: 8 kwietnia, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena91 wrote:
    Cześć,
    Zaglądam tu od czasu do czasu…a szczególnie teraz po nieudanym drugim transferze wczytuję się w dokładnie w Wasze posty, szukając pomysłu na kolejne badania. Trochę mam ich za sobą ale w przeciwieństwie do niektórych z Was jestem mocno początkująca 🙂
    Lekarz sugeruje podejście od razu do 3. transferu, nie zaleca na razie dodatkowej diagnostyki (chyba zakłada, że skoro mamy jeszcze trochę ❄️❄️❄️❄️❄️ to możemy je na spokojnie wykorzystywać 🥲).


    Rozważam histeroskopię.
    Czy któraś z Was miała może ją wykonywaną w Gamecie i czy można od razu pobrać wycinek do badania CD138?


    Immunologia to kolejny krok.

    Hej,
    niestety nie miałam robionej histeroskopii w Gamecie, tylko w Salve jakiś czas temu więc nie pomogę. Sama chcę zapytać dr czy nie warto powtórzyć tego badania.

    Co do immunologii - najpierw przemyśl, poczytaj np na wątku o dr P na fb - czy jeśli wyjdą nieprawidłowości to będziecie chcieli w to wchodzić. My zrobiliśmy badania, dr P zalecił wlewy z immunoglobulin lub szczepienia limfoctami - ale im więcej czytam na ten temat na polskich i zagranicznych źródłach, oraz po rozmowie z lekarzem z Gamety - nie mam do tego przekonania..

    Starania od 2019

    34 lata 👩‍❤️‍👨 40 lat

    🍀Start 1 IVF pazdziernik 2021🍀
    10.2021 - punkcja ❄️❄️❄️4BA
    30.12.2021🍀transfer 4BA (embryo glue)
    10.01.2022 Beta 😭
    04.03.2022 🍀 transfer 4BA (embryo glue, nacięcie otoczki)
    11.03.2022 Beta 😭
    12.2022 Histeroskopia, cd56, cd138
    01.2023 🍀 transfer 4BA
    02.2023 Beta😭
    2024: Gameta Rzgów 🍀 zaczynamy od początku
    28.02.2024: punkcja - 9 komórek, tylko 1 przetrwał <3
    03.2024 Beta😭
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1935 1803

    Wysłany: 8 kwietnia, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile płaciłyście za prywatną histeroskopie? Ona była w znieczuleniu ogólnym?
    Zdecydowaliśmy dziś z lekarzem że do drugiego transferu podchodzimy od razu. Ale jak się nie uda to robię przerwę i chce wtedy poszerzyć diagnostykę.

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I niech się dzieje magia
  • Sas Autorytet
    Postów: 1211 935

    Wysłany: 8 kwietnia, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    A ile płaciłyście za prywatną histeroskopie? Ona była w znieczuleniu ogólnym?
    Zdecydowaliśmy dziś z lekarzem że do drugiego transferu podchodzimy od razu. Ale jak się nie uda to robię przerwę i chce wtedy poszerzyć diagnostykę.
    Tak histero jest w znieczuleniu ogolnym. Jedziesz rano na czczo z badaniami z krwi jak do narkozy. koszt w styczniu 2380 zl. ale w marcu byla podobno podwyzka. Po badaniu musisz odczekac jakies 2 h i do domu w tym samym dniu. na wynik czekasz ok 6 tyg.

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1935 1803

    Wysłany: 8 kwietnia, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Tak histero jest w znieczuleniu ogolnym. Jedziesz rano na czczo z badaniami z krwi jak do narkozy. koszt w styczniu 2380 zl. ale w marcu byla podobno podwyzka. Po badaniu musisz odczekac jakies 2 h i do domu w tym samym dniu. na wynik czekasz ok 6 tyg.
    Ok :) dzięki!
    Zobaczymy co to będzie, póki co zaczynam znowu leki do trasfner

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I niech się dzieje magia
  • Truskaweczka94 Przyjaciółka
    Postów: 82 85

    Wysłany: 9 kwietnia, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena91 wrote:
    Cześć,
    Zaglądam tu od czasu do czasu…a szczególnie teraz po nieudanym drugim transferze wczytuję się w dokładnie w Wasze posty, szukając pomysłu na kolejne badania. Trochę mam ich za sobą ale w przeciwieństwie do niektórych z Was jestem mocno początkująca 🙂
    Lekarz sugeruje podejście od razu do 3. transferu, nie zaleca na razie dodatkowej diagnostyki (chyba zakłada, że skoro mamy jeszcze trochę ❄️❄️❄️❄️❄️ to możemy je na spokojnie wykorzystywać 🥲).


    Rozważam histeroskopię.
    Czy któraś z Was miała może ją wykonywaną w Gamecie i czy można od razu pobrać wycinek do badania CD138?


    Immunologia to kolejny krok.

    U mnie Pani doktor zdecydowała o histeroskopii z biopsją endometrium po drugim nieudanym transferze i to był strzał w dziesiątkę. 🥰

    30 lat
    PCOS, IO
    Pierwsza ciąża spontaniczna (22.10 2017 witamy Anielkę)
    Starania o drugie dziecko: maj 2022
    Laparoskopia- niedrożne oba jajowody
    Wyleczona ureaplasma
    AMH 10,28ng/dl
    Zaczynamy invitro 😁
    12.10.2023 punkcja 34🥚- 30 dojrzałych. Zapładniamy 9🥚
    Mamy 3❄️❄️❄️
    14.11.23 FET- 5dniowa blastka 4 klasy 💔 Beta 0
    14.12.23 FET - 6dniowa blastka 5 klasy 💔 beta 1,4->2,3->1,3
    03.01.24 histeroskopia+ biopsja endometrium - przewlekly stan zapalny endometrium
    PAI-1 HETERO (acard 150)
    16.01.24 ⏸️ - ciąża spontaniczna!🤯
    17.01.24 beta 6,5
    19.01.24 beta 33,3
    23.01.24 beta 260,1
    25.01.24 beta 666,2
    29.01.24 pęcherzyk widoczny w macicy
    02.02.24 beta 12633, usg: pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym i zarodek 🥰
    09.02.24 mamy ❤️ Przy tym krwiaki i plamienia- dodajemy neoparin 0,4.
    08.03.24 wynik sanco- zdrowy chłopak 💙
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1935 1803

    Wysłany: 9 kwietnia, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka94 wrote:
    U mnie Pani doktor zdecydowała o histeroskopii z biopsją endometrium po drugim nieudanym transferze i to był strzał w dziesiątkę. 🥰
    Ja już biopsję endo miałam. Właściwie 20 dni w styczniu brałam antybiotyk.
    Pytałam teraz Połacia o to, czy może ja nadal nie wyleczyłam tego endo. Ale kręcił głową, że 20 dni doksycykliny to na pewno wyleczyło. Ale jako że na pewno to Kopernik nie żyje, jeżeli drugi raz się nie uda, będę go cisnąć o histeri z biopsją właśnie

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I niech się dzieje magia
  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1316 1507

    Wysłany: 9 kwietnia, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ja już biopsję endo miałam. Właściwie 20 dni w styczniu brałam antybiotyk.
    Pytałam teraz Połacia o to, czy może ja nadal nie wyleczyłam tego endo. Ale kręcił głową, że 20 dni doksycykliny to na pewno wyleczyło. Ale jako że na pewno to Kopernik nie żyje, jeżeli drugi raz się nie uda, będę go cisnąć o histeri z biopsją właśnie

    Hmmm... Jestem trochę zaskoczona, bo też byłam pacjentką doktora Połacia. Co prawda brałam inne leki, ale mimo wszystko miałam wykonaną kontrolną biopsję endometrium, czy na pewno wyleczono stan zapalny.

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1935 1803

    Wysłany: 10 kwietnia, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaaa wrote:
    Hmmm... Jestem trochę zaskoczona, bo też byłam pacjentką doktora Połacia. Co prawda brałam inne leki, ale mimo wszystko miałam wykonaną kontrolną biopsję endometrium, czy na pewno wyleczono stan zapalny.
    Ech, no nie zrobił mi kontrolnej. Pytałam go o to kilka razy…

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I niech się dzieje magia
  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1316 1507

    Wysłany: 10 kwietnia, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ech, no nie zrobił mi kontrolnej. Pytałam go o to kilka razy…

    To zaufaj mu, on na pewno wie co robi 🙂🙂 Doświadczenie robi swoje.

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
‹‹ 1226 1227 1228 1229 1230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ