Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma to znaczenia. Mnie nie bolaly wcale. Cos tam czulam jak w drugiej fazie cyklu i od progesteronu i teraz tak samo ale bez przesady zeby to byl u mnie bol. Podobno w drugim trym twardnieja najbardziej i zaczynaja konkretnie rozmiar zmieniac.

    PragnącaDziecka lubi tę wiadomość

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • jomi81 Autorytet
    Postów: 2157 1288

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w ciąży w ogóle piersi nie bolały, rozmiar tez się nie zmienił, do końca nosiłam te same staniki. Dopiero po porodzie, gdy laktacja się rozkręciła, trochę się powiększyły. To wszystko bardzo indywidualne kwestie, każda ciąża przebiega inaczej.

    PragnącaDziecka lubi tę wiadomość

    Olga 05.01.2013
    IMSI 27.09.16 punkcja; 02.10.16 zamrożono 5 blastocyst (Gameta Rzgów)
    10.16 fet 4aa (+), 04.17 fet 4cc (+), cb; 12.16 fet 4aa (+), poronienie zatrzymane 8tc
    24.05.17 fet 3bc, 3cc (+); 22.06.17 biją dwa serduszka :)
    Nela i Tymon 09.01.2018
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1530

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PragnącaDziecka wrote:
    A pamietasz kiedy cycki przestaly Cie bolec? Bo mnie juz dzis nie bola i zastanawiam sie czy to zle czy nie ma to znaczenia.
    Mnie nie bolą od jakiegoś tygodnia... czasem bolą delikatnie, ale generalnie wczesniej to miałam prawie kamienie

    PragnącaDziecka lubi tę wiadomość

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie się załamałam.
    chciałam sprawdzić czy cena dostinexu spadła już z 250 na 130, ja wchodzę,patrzę... 329,16... no zamarłam.
    mam nadzieję, ża za tydzień będzie koło tej 100 co zawsze kupowałam. I chyba polecę do gina by mi kilka opakować zapisał. chociaż 2 na jednej recepcie, bo to porażka będzie.

    M&M
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po co Ci diostinex?

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha juz wiem, prolaktyna. A probowalas zmienic lek albo odstawic juz? Moze.nie Musisz go bez konca brac

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety odstawienie się kończyło powrotem mlekotoku i powiękienia piersi.
    Brałam bromergon wcześniej ale oni nic nie zdziałał. Prolaktyna i mlekotok były na tym samym poziomie. A dositnex świetnie sobie radzi.
    Sprawdzę jeszcze w aptekach jak ceny z importu.

    M&M
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka, nadałaś PRL z obciążeniem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłas* tam miało być, przepraszam. Słownik...

  • Agniesia30 Autorytet
    Postów: 657 122

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martosxka jeszcze jest Norprolac

    Martoszka lubi tę wiadomość

    Agniesia
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4013

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny jak się macie? wpadam życzyć pięknego majowego weekendu, spokojnych ciąż, pięknych bet i mnóstwo zielonych kropek.

    Martoszka zamiennikiem dla dostinexu jest bodaj:
    Cabergoline producent Arrow Poland

    nick nieaktualny, Martoszka lubią tę wiadomość

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1530

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancoma co u Ciebie?

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PragnącaDziecka wrote:
    Azja a masz jakies "objawy" ciazy?
    Zielinko, Takasobie, Sylvus a Wy? " Przechodzicie" ciaze bez problemu? Jestescie na zwolnieniu lekarskim?
    Pragnaca ja nie odzywam się bo u mnie nieciekawie, jestem na zwolnieniu, a piersiami sie nie przejmuj - raz bola raz nie, to naprawde bardzo indywidualna sprawa.
    Najważniejsze nie denerwuj się i spokojnie czekaj do wizyty, odpoczywaj i ciesz się fasolką :)Pozdrawiam

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvuś wrote:
    Pragnaca ja nie odzywam się bo u mnie nieciekawie, jestem na zwolnieniu, a piersiami sie nie przejmuj - raz bola raz nie, to naprawde bardzo indywidualna sprawa.
    Najważniejsze nie denerwuj się i spokojnie czekaj do wizyty, odpoczywaj i ciesz się fasolką :)Pozdrawiam

    Co to znaczy nieciekawie? Melduj, a nie sie po katach chowasz.

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvus mow co sie dzieje

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takasobieja wrote:
    Ancoma co u Ciebie?
    u mnie ok , nic mi nie dolega , troche psychika siedla od kilku dni , im blizej bety tym gorzej , ale to kazda z nas przerabiała .Taka troche cicho-ciemna jestem przez to na forum . Trzymj kciuki za moja bete :)

  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancoma trzymamy, trzymamy :)

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1530

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancoma wrote:
    u mnie ok , nic mi nie dolega , troche psychika siedla od kilku dni , im blizej bety tym gorzej , ale to kazda z nas przerabiała .Taka troche cicho-ciemna jestem przez to na forum . Trzymj kciuki za moja bete :)
    Trzymam kciuki kochana! Myślę o Tobie kochana:-)

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • żabulec Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, wielokrotnie czytałam różne fora ale nigdy nie zdecydowałam się zarejestrować aż do dziś :) Moja przygoda trwa już ponad 4 lata a w Gamecie w Rzgowie około 2 lat, powiem szybciutko jestem po pierwszej próbie in vitro, zarodeczek podany miesiąc po punkcji ponieważ miałam złe wyniki hormonalne, jak dobrze pamiętam estradiol zbyt wysoki i przełożyli transfer do następnego cyklu. Dzisiaj mam 7dpt i od rana bardzo kłuje mnie lewy jajnik, w 2 dpt też ale chwilowo ale dziś to zaczęłam się martwić plus lekkie upławy :/ może mi coś powiedzieć czy to normalne czy raczej jestem jest to zły objaw nieudanego transferu :(

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norprolac trzeba brać codziennie, więc cenowo to jeszcze więcej wyjdzie, bo mi jedno opakowanie dostinexu 8 tab. starcza na 4 miesiące.

    Ja mam wysoką podstawową i miałam mlekotok, więc nie było sensu już badać po obciążeniu.

    M&M
‹‹ 333 334 335 336 337 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ