X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po pierwszym nie udanym et cykl wydłużony o kilka dni, a potem po 14 dniach pojawił się drugi nawet...chyba każdy organizm sam sobie określa kiedy co i jak...

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 8 lipca 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, ja tez mam 31 dc i nadal czekam :D wiec piątka :)

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • zabcia90 Znajoma
    Postów: 28 20

    Wysłany: 9 lipca 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! ☺☺☺
    Jedyną naszą szansą na posiadanie upragnionego dziecka jest in vitro. Prawdopodobnie zdecydujemy sie na Gamete. Możecie mi powiedzieć jaki jest czas oczekiwania na pierwszą wizytę? Trzeba zrobić jakieś badania, które będą od razu potrzebne? Może polecicie mi lekarza prowadzącego?

    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto
    12.2012 - laparotomia, usunięcie jajowodu prawego
    26.05.2017 - HSG, jajowód niedrożny
    07.2018 - badanie nasienia - bardzo słabe wyniki
    02.11.2018 - punkcja (6 mrozaczków)
    07.01.2019 - crio
    15.01.2019 - beta 96,80
    18.01.2019 - beta 286
    21.01.2019 - beta 1040
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 10 lipca 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabcia90 wrote:
    Cześć dziewczyny! ☺☺☺
    Jedyną naszą szansą na posiadanie upragnionego dziecka jest in vitro. Prawdopodobnie zdecydujemy sie na Gamete. Możecie mi powiedzieć jaki jest czas oczekiwania na pierwszą wizytę? Trzeba zrobić jakieś badania, które będą od razu potrzebne? Może polecicie mi lekarza prowadzącego?

    Hej Żabcia. Czas oczekiwania zależy od Ciebie, kiedy preferujesz odbyć wizytę. Czy to w godzinach wieczornych czy obojętnie. Myślę, że nie ma jakiejś tragedii i miesiąc się nie czeka. :)

    Polecam dr Połacia. Choć nie wiem, czy przyjmuje nowe pacjentki, warto dopytać :) Ze wszystkich lekarzy u których mieliśmy wizyty to polecam też dr Banach.

    Życzę Wam powodzenia!!

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 10 lipca 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabcia90 wrote:
    Cześć dziewczyny! ☺☺☺
    Jedyną naszą szansą na posiadanie upragnionego dziecka jest in vitro. Prawdopodobnie zdecydujemy sie na Gamete. Możecie mi powiedzieć jaki jest czas oczekiwania na pierwszą wizytę? Trzeba zrobić jakieś badania, które będą od razu potrzebne? Może polecicie mi lekarza prowadzącego?
    Czas oczekiwania zależy od tego, którego lekarza wybierzesz. Najczęściej to tydzień lub dwa.
    Na pierwszą wizytę zabierz wszystkie wyniki jakie masz. Inne badania zlecą już na wizycie.

    M&M
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 10 lipca 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, dostałaś @?

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 11 lipca 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jakaś minimalna dawka czy czas brania proga aby dostać @ z odstawienia? Już mnie to irytuje :/

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 11 lipca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam 5 dni i po 4-6 dniach od odstawienia dostawałam @.

    M&M
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 11 lipca 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Ja brałam 5 dni i po 4-6 dniach od odstawienia dostawałam @.
    A to pewnie prędzej sama przylezie. Thx :*

    Martoszka lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 12 lipca 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Zagladam tu trochę z takim pytaniem do staraczek z Łodzi. Jakie są opinie o prof. Malinowskim i prof. Szyłło? Jestem po laparo we Wrocławiu. Mam zrośniętą macice z jelitami i mój gin polecił mi konsultację u jednego z tch lekarzy bo oni operują takie przypadki w Instytucie Matki Polki. Czy coś na ich temat wiecie? Będę wdzięczna i sorki za zasmiecanie wątku ale nie znalazlam typowo wątku z osobami z Łodzi:/

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Cześć dziewczyny. Zagladam tu trochę z takim pytaniem do staraczek z Łodzi. Jakie są opinie o prof. Malinowskim i prof. Szyłło? Jestem po laparo we Wrocławiu. Mam zrośniętą macice z jelitami i mój gin polecił mi konsultację u jednego z tch lekarzy bo oni operują takie przypadki w Instytucie Matki Polki. Czy coś na ich temat wiecie? Będę wdzięczna i sorki za zasmiecanie wątku ale nie znalazlam typowo wątku z osobami z Łodzi:/
    Prof Malinowski-super spec od tego typu operacji. Operuje skomplikowane przypadki. Pracuje w Matce Polce. Podobie jak prof Wilczyński-także, jak Malinowski, immunolog i ginekolog zajmujący się operacjami wagi cięższej. Wilku tańszy od Maliny jeśli chodzi o wizutę.

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 12 lipca 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o dziekuję za info. A ile Malina bierze?

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    o dziekuję za info. A ile Malina bierze?
    Malina wziął ostatnio od jednej koleżanki 450zl a od innej 300. Wilku bierze 250zł.
    Patrzę na Twoją stopkę... zdrowia dziewczyno i sukcesu Ci życzę :)

    Pati88 lubi tę wiadomość

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 12 lipca 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ło matko sporo... Za konsultacje z badaniem rozumiem? Masakra. No aja mam napisane na karcie z wizyty kontrolnej wlaśnie Malinowskiego i Szyłło. Wiec głupio pojechać do Wilczynskiego. Bo podejrzewam że moj ginekolog kontaktował się z profesorem bo się znają. No ale dzięki za info:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    ło matko sporo... Za konsultacje z badaniem rozumiem? Masakra. No aja mam napisane na karcie z wizyty kontrolnej wlaśnie Malinowskiego i Szyłło. Wiec głupio pojechać do Wilczynskiego. Bo podejrzewam że moj ginekolog kontaktował się z profesorem bo się znają. No ale dzięki za info:)
    Tak- wizyta z badaniem oczywiście. Szyłło tez jest chwalony. Myślę, że warto od razu iść do Malinowskiego bo jeśli zaczniesz od szyłło to może Cię odesłać do Maliny

  • Ewaaa Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 12 lipca 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. A oprócz Gamety jeszcze jakiegoś innego ginekologa polecacie? Bo zanim udam się do kliniki to pomyślałam aby skonsultować się może z jakimś innym lekerzem. U siebie chodziłam do jednego i już chyba nie miał na mnie pomysłu dalej...

    20141018020214.png
    31 lat
    <3 Starania od: listopad 2014 - o pierwsze dziecko <3
    HSG - ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewaaa wrote:
    Hej. A oprócz Gamety jeszcze jakiegoś innego ginekologa polecacie? Bo zanim udam się do kliniki to pomyślałam aby skonsultować się może z jakimś innym lekerzem. U siebie chodziłam do jednego i już chyba nie miał na mnie pomysłu dalej...
    Hej, jeśli szukasz stricte od niepłodności to tylko Gameta. Chyba, że Salve jeszcze. Ale nie mają takich lekarzy jak ci pierwsi

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 13 lipca 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weź te co masz. Zrób amh, fsh, lh, estradiol na nowo. Lekarz będzie już miał jakiś pogląd na sytuację.

    Ewaaa lubi tę wiadomość

    M&M
  • Ewaaa Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 13 lipca 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha. Ok. Czyli polecasz od razu żeby do nich się udać. Ok. Staramy się już długo z mężem o dziecko bo 4 lata. Moje wyniki były różne ale po lekach wszystko było pięknie jak w zegarku. Męża nasienie też nie jest zle a jakoś nie udaje nam się wstrzelic żeby się udało... Powoli tracę nadzieję i dlatego postanowiliśmy się gdzieś indziej udać.... A przed pierwszą wizyta robić jakieś badania czy czekać jak zleci lekarz? Bo moje ostatnie wyniki są z zeszłego roku....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2018, 11:06

    20141018020214.png
    31 lat
    <3 Starania od: listopad 2014 - o pierwsze dziecko <3
    HSG - ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewaaa wrote:
    Aha. Ok. Czyli polecasz od razu żeby do nich się udać. Ok. Staramy się już długo z mężem o dziecko bo 4 lata. Moje wyniki były różne ale po lekach wszystko było pięknie jak w zegarku. Męża nasienie też nie jest zle a jakoś nie udaje nam się wstrzelic żeby się udało... Powoli tracę nadzieję i dlatego postanowiliśmy się gdzieś indziej udać.... A przed pierwszą wizyta robić jakieś badania czy czekać jak zleci lekarz? Bo moje ostatnie wyniki są z zeszłego roku....
    Tak, polecam Ci. Kilka stron wstecz była dyskusja na temat samych lekarzy. Ja na Twoim miejscu poszłabym z tym co masz a lekarz zleci Ci badania w odp dniu cyklu. Warto się chyba tego trzymać. Powodzenia, wszystkiego dobrego :)

    Ewaaa lubi tę wiadomość

‹‹ 886 887 888 889 890 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ