X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gdzie kupić leki
Odpowiedz

Gdzie kupić leki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie może namiar na którąś aptekę w Czechach co prowadzi sprzedaż leków ?
    Potrzebuje menopur , gonal i cetrotide ....

  • ladyw Koleżanka
    Postów: 44 4

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z menopurem ciężko przeważnie kupuje sie w klinikach, sama pytałam w kilku aptekach nie maja i nie sprowadzą. Jeżeli jednak chcesz utrogestan - dużo lepsza wersja luteiny- z tym nie ma problemu, na polską receptę kupisz,lecz jezeli chcesz kilka opakowań przeważnie trzeba zamówić - i 2 x odwiedzać aptekę.
    Mi czeski menopur został po ivf ale nie ma wielkich różnic w cenie, podrozał, jakbys coś wiecej chciała pisz na prv.

  • iwmar Koleżanka
    Postów: 53 10

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    menopur apteka alba na ul marii skłodowskiej curie w bydgoszcz w bardzo dobrej cenie jak ktos jest z okolic to polecam

  • ladyw Koleżanka
    Postów: 44 4

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam wiadomość.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 20:58

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ