X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną GINEKOLOG ENDOKRYNOLOG CHORZÓW I OKOLICE
Odpowiedz

GINEKOLOG ENDOKRYNOLOG CHORZÓW I OKOLICE

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, pilnie potrzebuje iść do ginekologa endokrynologa. Mieszkam w Chorzowie ale w okolicach też wchodzi w grę. Czy któraś może polecić mi by w miarę szybko się dostać ginekologa endorynologa. Może być i prywatnie ale nie ukrywam że zależało by mi na NFZ.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prywatnie to sprawdz na stronie www.znanylekarz.pl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prywatnie to już w najgorszym wypadku jak nie znajdę nic wcześniej ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz mi podać namiary?! bardzo proszę!

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 9 października 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, Maja Nasiek przyjmuje w przychodni Meden w Gliwicach tel 32 7755986. Spytaj o taki dzien, w ktorym ma gabinet z usg (chyba sroda), bo moze od razu Ci chciec obejrzec tarczyce na usg i nie bedziesz musiala isc dwa razy. Do usg sie chyba doplaca dodatkowo kolo 50zl, ale nie robi go za kazdym razem. Nie nalezy do lekarzy, ktorzy od progu sie usmiechaja i przymilaja, ale jest przyjemna w obyciu i konkretna. Mnie pomogla ogarnac za wysokie tsh i prl. A z czym masz problem?

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Anatolka. W suemie nie wiem jeszcze z czym mam problem. Mam dziwny cykl. Poprzedni 7 dni krwawienia (zazwyczaj miałam 4) a teraz 1 dzień i plamienie. Więc nie wiem. W środę idę do ginekologa. Od rodzinnego dostałam skierowanie na TSH i to wszystko. Ręce mi już opadają bo NFZ to jakiś żart... Do endo z NFZ dostałam termin na za rok

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 9 października 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie po pierwszej wizycie kazala zrobic tak: tsh, prl, ft3 i ft4, Ca, Fe, Wit.D, antyTPO, antyTG. Mozesz sobei zrobic i miec juz na pierwsza wizyte, bo pewnie da Ci podobny zestaw.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ