X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog/endokrynolog Wrocław
Odpowiedz

Ginekolog/endokrynolog Wrocław

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Madelaine Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 3 lutego 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może doradzicie mi gdzie udać się do dobrego ginekologa-endokrynologa we Wrocławiu?Staramy się z mężem o dzidziusia od pół roku,mam podwyższony poziom androgenów,z tego powodu przez kilka lat przyjmowałam doustną antykoncepcję.Do tej pory nie wnikałam za bardzo w problem,tak mnie leczono i tyle,aż do momentu gdy dał o sobie znać instynkt macierzyński:-)Obecnie od ponad pół roku antykoncepcja odstawiona,pojawiły się znowu zmiany na skórze,tak jak przed rozpoczęciem leczenia wiele lat temu,lub w momencie gdy ostawiałam antykoncepcję,by zrobić tzw przerwę.Zastanawiam się czy na początku udać się do endokrynologa czy od razu szukać kliniki zajmującej się diagnozowaniem niepłodności?Sensowniejsza wydaje mi się jednak opcja by początkowo gruntownie przebadać się endokrynologicznie.Co o tym sądzicie?

    muszynka lubi tę wiadomość

    Non puo piovere per sempre:-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis zapisalam sie na maj do dr Malgorzaty Kiełczewskiej (endokrynolog) - zobaczymy co mi doradzi i czy spowoduje, ze w koncu bede miala normalny cykl <3 zna ktos pania dr? ma wiekszosc pozytywnych opini na internecie :)

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 18 marca 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    Ja dzis zapisalam sie na maj do dr Malgorzaty Kiełczewskiej (endokrynolog) - zobaczymy co mi doradzi i czy spowoduje, ze w koncu bede miala normalny cykl <3 zna ktos pania dr? ma wiekszosc pozytywnych opini na internecie :)

    Też szukam, jak u niej z terminami długo trzeba czekać. Też ją na internecie znalazłam i faktycznie opinie dobre. Chciałam skonsultować moje tsh które się waha między 2 a 2,5 i nikt nie widzi potrzeby żeby coś z tym zrobić.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie wczoraj rejestrowalam, wiec chyba jeszcze wczesniej jakos terminy byly, mi akurat pasowalo na maj... dzwonilam wczesniej do innej babki (juz nie pamietam nazwiska) to na 31 marca bylo najszybciej... kazali w recepcji przyjsc z aktualnym TSH (ja niedawno robilam, ale najwidoczniej w maju bede musiala to powtorzyc) to moje TSH ze stycznia 1.320 uU/ml - przy normie 0.270 - 4.200 wiec w normie :)

    czytalas ten watek na forum? mysle, ze skoro poprzedni lekarz nie chce nic z tym zrobic, to faktycznie musisz udac sie do dobrego endokrynologa. Ja znow mam problemy z hormonami i PCOS :/

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/tsh-z-jakim-wynikiem-udalo-sie-wam-zajsc-w-ciaze,172.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 09:55

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, że czytałam. To, że nie chcą nic z tym robić trochę mnie dziwi, tym bardziej, że leczę się od lutego w klinice Invicta. Tamjeden z lekarzy do którego trafiłam, ginekolog-endokrynolog z doświadczeniem i bardzo dobrymi opiniami też się jakoś specjalnie nie przejął takim wynikiem. Kazał tylko kontrolować co jakiś czas. Cała reszta hormonów w normie. No nic będę dzwonić zobaczymy. Dzięki za odpowiedź :)

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez lecze sie teraz w Invicta - mi ostatnio na wizycie powiedzieli, ze nie maja obecnie enokrynologa :/ to ja juz nie wiem, co lekarz to inna opinia, ale jak cie to meczy, to i tak warto skonsultowac to z innym lekarzem...

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 18 marca 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O i jak wrażenia z kliniki? Ja słyszałam, że Jakubow jest też endokrynologiem hmmmmmm

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam dzisiaj pierwszy raz w Invikcie we Wrocku, lekarz lekko oschły, ale może to jego wypracowana metoda na dociekliwe pacjentki takie jak ja :) Ale nie narzekam, odpowiedział na wszystkie moje pytania. O efektach nawiązanej "współpracy" będę informować Was na bieżąco..
    Podobno Jakubow jest endokrynologiem
    No i podobno do zajścia w ciążę najbardziej optymalny jest poziom TSH ok. 1.

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 19 marca 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Ja byłam dzisiaj pierwszy raz w Invikcie we Wrocku, lekarz lekko oschły, ale może to jego wypracowana metoda na dociekliwe pacjentki takie jak ja :) Ale nie narzekam, odpowiedział na wszystkie moje pytania. O efektach nawiązanej "współpracy" będę informować Was na bieżąco..
    Podobno Jakubow jest endokrynologiem
    No i podobno do zajścia w ciążę najbardziej optymalny jest poziom TSH ok. 1.

    Ja u niego byłam już chyba 3 razy, no jest właśnie taki. Ma za to najlepsze statystyki w klinice jeśli chodzi o ivf. Jaki masz plan działania?

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W przyszłym cyklu monitoring, badanie hormonów, przygotowanie do IUI. Mąż wizyta u urologa bo żołnierzyków coś mało...Możliwe że czeka mnie jeszcze badanie hsg (raczej tego nie uniknę). Później inseminacja. Na IVF raczej się nie zdecyduję, liczę na szczęście z inseminacją, mimo że to jedynie 12-14 % szans powodzenia.
    A Ty?

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam na monitoringu i IUI o doktora Zdzisława Martyniaka przyjmuje na Minskiej 5 bardzo fajny doktor ma bardzo duza wiedze jeżeli chodzi o hormony i ogolne problemy z płodnością.

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    W przyszłym cyklu monitoring, badanie hormonów, przygotowanie do IUI. Mąż wizyta u urologa bo żołnierzyków coś mało...Możliwe że czeka mnie jeszcze badanie hsg (raczej tego nie uniknę). Później inseminacja. Na IVF raczej się nie zdecyduję, liczę na szczęście z inseminacją, mimo że to jedynie 12-14 % szans powodzenia.
    A Ty?

    W Invicta to hsg na 100% każą zrobić, mi powiedzieli, że bez tego IUI nie zrobią bo nie ma sensu. Ja jestem już po pierwszej nieudanej IUI, właśnie @ przyszła więc próbuję jakoś wcisnąć się jutro na wizytę, monitoring i kolejne podejście do IUI. Jak się nie uda no to niestety ivf.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Ja bylam na monitoringu i IUI o doktora Zdzisława Martyniaka przyjmuje na Minskiej 5 bardzo fajny doktor ma bardzo duza wiedze jeżeli chodzi o hormony i ogolne problemy z płodnością.

    Muszynka to nie wiedziałam, że Ty też Wrocław fajnie :). Czyli nie leczysz się w żadnej klinice?

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:
    O i jak wrażenia z kliniki? Ja słyszałam, że Jakubow jest też endokrynologiem hmmmmmm

    tez mi jedna z dziewczyn pisala na forum, ze tam jest endokrynolog, pewnie jej chodzilo o tego samego lekarza co tobie - ale najwidoczniej juz go tam nie ma. Bo ja bylam w klinice w tym tygodniu - wiec mam najswiezsze informacje - tak mi sie wydaje <3

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    tez mi jedna z dziewczyn pisala na forum, ze tam jest endokrynolog, pewnie jej chodzilo o tego samego lekarza co tobie - ale najwidoczniej juz go tam nie ma. Bo ja bylam w klinice w tym tygodniu - wiec mam najswiezsze informacje - tak mi sie wydaje <3

    Ja jestem stałą klientką w poniedziałek miałam u niego wizytę :) i właśnie staram się umówić na jutro.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to ja nie rozumiem :/ to ciekawe dlaczego mi tak powiedzieli :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 11:06

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    no to ja nie rozumiem :/ to ciekawe dlaczego mi tak powiedzieli :/

    Jak patrzyłam teraz po internetach to on ma faktycznie jako specjalizacje tylko ginekologa wpisaną.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiec sprawa sie wyjasnila :)

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 19 marca 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 wrote:
    Muszynka to nie wiedziałam, że Ty też Wrocław fajnie :). Czyli nie leczysz się w żadnej klinice?

    Nie zdecydowaliśmy się na klinikę bo nie mielismy dobrych opinii na ich temat.
    Trafilismy z polecenia innego doktora na bardzo fajnego androloga, ginekologa i laboratorium andrologiczne wiec klinika na ta chwile nie była nam potrzebna.

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po prostu w klinice jest przyjęty na etat tylko ginekologa dlatego Wam tak mówią, ja chodzę do niego do enel-medu i ostatnio sie zapytałam o to to powiedział właśnie o tej umowie
    Lek. med. Mirosław Jakubów
    Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Posiada specjalizacje II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa oraz endokrynologii.


    https://enel.pl/centrum-medyczne/nasi-lekarze/miroslaw-jakubow-5WJN6g

    Uzyskał specjalizację z endokrynologii w 2012 roku (ze szczególnym naciskiem na endokrynologię rozrodu).


    http://www.invicta.pl/46/lek,184/miroslaw_jakubow.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 19:16

    Anna255, margo001 lubią tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ