X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog/endokrynolog Wrocław
Odpowiedz

Ginekolog/endokrynolog Wrocław

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • karolinak886 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 23 października 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze komus sie przyda na co ostatnio natrafiłam http://www.invimed.pl/bezplatna_wizyta_w_invimed_wroclaw, uważam, ze to świetna inicjatywa ze strony kliniki. Ale trzeba sie szybko zdecydować bo jest 50 wizyty a poza tym akcja trwa jedynie w październiku. 

    karolina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam, mnie zachęcili taką właśnie darmową wizytą i - mimo ze zarzekałam się że nie podejdę do ivf, za pierwszym razem udało się i jestem obecnie w 5 miesiącu ciąży.

  • Guniaczek Autorytet
    Postów: 1391 1230

    Wysłany: 27 października 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszynko jakiego androloga możesz we Wro polecić?

    My mamy z klinikami bardzo złe doświadczenia, generalnie w 2 klinikach w Wawie nikt się mężem moim nie zajął, "słaba morfologia i nic się z tym nie zrobi", okazało się że ma żylaki, nie wiemy czy to jest powodem złych wyników, ale wiele by na to wskazywało.

    starania od 2013 r.
    mąż:
    - morfologia 1-2%,
    - 2 operacje ŻPN,
    - hormony, suple, dieta, sport

    ja - 2021 wyszło, że:
    - KIR Bx - brak implantacyjnych,
    - TNF alfa ↑
    - białko S ↓
    - MTHFR - homozygota CC

    Genetyka ok

    2015 nieudane IVF, jeden zarodek
    - 24.07.2020 2 trzydniowce - beta 0
    - 15.10.2020 transfer 4AA - beta 0
    - 19.03.2021 transfer 4AA - beta 0
    - 26.10.2021 transfer 4AA - beta 0 (Fraxiparine,
    Zarzio, Encorton, Acard)
    - 27.04 transfer 3BA - (encorton, accofil, acard, neoparin)
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 28 października 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Ja bylam na monitoringu i IUI o doktora Zdzisława Martyniaka przyjmuje na Minskiej 5 bardzo fajny doktor ma bardzo duza wiedze jeżeli chodzi o hormony i ogolne problemy z płodnością.
    Hej, właśnie zmieniam lekarza, czy mogłabyś coś więcej napisać o dr Martyniaku? Czy jest chętny do zlecania badań? Czy wszystko trzeba robić u niego prywatnie? Byłabym wdzięczna za wszystkie odpowiedzi :* :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2016, 07:19

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • juliad Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to robiłam po prostu diagnostykę owulacji u ginekologa. Akurat wtedy u kogoś innego, ale mój obecny lekarz też takie rzeczy robi. Jak któraś z Was szuka jeszcze to polecam go, to dobry lekarz i bardzo miły + ma stronę w necie, na której można się zarejestrować http://ginekolog-michalik.pl/.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy któraś chodziła na NFZ we Wrocławiu (np. Luxmed, bo jest teraz na nfz)?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podbijam, kogo polecacie na NFZ?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ