X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog/endokrynolog Wrocław
Odpowiedz

Ginekolog/endokrynolog Wrocław

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • karolinak886 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 23 października 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze komus sie przyda na co ostatnio natrafiłam http://www.invimed.pl/bezplatna_wizyta_w_invimed_wroclaw, uważam, ze to świetna inicjatywa ze strony kliniki. Ale trzeba sie szybko zdecydować bo jest 50 wizyty a poza tym akcja trwa jedynie w październiku. 

    karolina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam, mnie zachęcili taką właśnie darmową wizytą i - mimo ze zarzekałam się że nie podejdę do ivf, za pierwszym razem udało się i jestem obecnie w 5 miesiącu ciąży.

  • Guniaczek Autorytet
    Postów: 1391 1230

    Wysłany: 27 października 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszynko jakiego androloga możesz we Wro polecić?

    My mamy z klinikami bardzo złe doświadczenia, generalnie w 2 klinikach w Wawie nikt się mężem moim nie zajął, "słaba morfologia i nic się z tym nie zrobi", okazało się że ma żylaki, nie wiemy czy to jest powodem złych wyników, ale wiele by na to wskazywało.

    starania od 2013 r.
    mąż:
    - morfologia 1-2%,
    - 2 operacje ŻPN,
    - hormony, suple, dieta, sport

    ja - 2021 wyszło, że:
    - KIR Bx - brak implantacyjnych,
    - TNF alfa ↑
    - białko S ↓
    - MTHFR - homozygota CC

    Genetyka ok

    2015 nieudane IVF, jeden zarodek
    - 24.07.2020 2 trzydniowce - beta 0
    - 15.10.2020 transfer 4AA - beta 0
    - 19.03.2021 transfer 4AA - beta 0
    - 26.10.2021 transfer 4AA - beta 0 (Fraxiparine,
    Zarzio, Encorton, Acard)
    - 27.04 transfer 3BA - (encorton, accofil, acard, neoparin)
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 28 października 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Ja bylam na monitoringu i IUI o doktora Zdzisława Martyniaka przyjmuje na Minskiej 5 bardzo fajny doktor ma bardzo duza wiedze jeżeli chodzi o hormony i ogolne problemy z płodnością.
    Hej, właśnie zmieniam lekarza, czy mogłabyś coś więcej napisać o dr Martyniaku? Czy jest chętny do zlecania badań? Czy wszystko trzeba robić u niego prywatnie? Byłabym wdzięczna za wszystkie odpowiedzi :* :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2016, 07:19

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • juliad Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to robiłam po prostu diagnostykę owulacji u ginekologa. Akurat wtedy u kogoś innego, ale mój obecny lekarz też takie rzeczy robi. Jak któraś z Was szuka jeszcze to polecam go, to dobry lekarz i bardzo miły + ma stronę w necie, na której można się zarejestrować http://ginekolog-michalik.pl/.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy któraś chodziła na NFZ we Wrocławiu (np. Luxmed, bo jest teraz na nfz)?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podbijam, kogo polecacie na NFZ?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ