Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gravida - Płock
Odpowiedz

Gravida - Płock

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2021, 23:04

  • Basiula83 Autorytet
    Postów: 751 334

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak kiry to genetyka i tak mam po prostu.W pierwszej ciąży mogło to nie wyjść bo były mąż mógł mieć dobre HLA a ja jeszcze nie wytwarzałam może przeciwciał, nie wiem sama .Oby zadzialaly te leki.

    Ja 39 lat niby wszystko ok ,
    AMH 5,5.podejrzenie PCOS,cykl regularny ,hiperprolatynemia
    2020 - AMH -4,3
    On.40lat ,miała ilość plemnikow i niskie HBA .

    Starania od 2017 bez stresu

    2018 początek badań i szukanie problemów.
    03.2019 ciąża biochemiczna 😥
    01.2020 klinika Invimed,
    03.2020 stop koronawirus.😑
    06.2020 Gravida 👍👍👍
    07.2020 punkcja
    Mamy 2 ❄❄
    27.08 transfer 🍀✊- FET nieudany 😪 ciąża biochemiczna
    28.09 transfer 🍀✊FET nieudany
    11.11.start 2 IVF ✊✊🍀

    20.11 punkcja
    22.11 transfer CL.4.1 ✊🍀
    01.12 beta hcg ,9dpt <1,2 mUl/ml
    01.2021 Nowa klinika Gameta Warszawa
    Badania immunologiczne
    03.2021 start 3 IVF Gameta Warszawa
    20.03 punkcja 🍀
    Brak ❄😪
    07.2021 start klinika Eurofertil Czechy
    Mamy 4 ❄🍀
    08.2021 transfer nieudany
    Ciążą biochemiczna 😢
    09.2021 transfer nieudany 😪
    10.2021 histeroskopia-polipy w macicy
    01.12 transfer ❄❄🍀
    7.12 beta <2
    Koniec Czeskiej przygody
    😭😭😭😭😭
  • Lil.ja Autorytet
    Postów: 414 458

    Wysłany: 10 stycznia 2021, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2021, 18:36

    XII 2019 iui 😥
    II 2020 iui 😥
    IV 2020 iui 😥
    VIII 2020 ivf start
    IX 2020 pick up
    X 2020 ❄️4AB 😥
    XII 2020 ❄️4AB 😥
    Badania immuno
    IV 2021 ❄️3AB
    7dpt beta 15.59; 9dpt 29.86; 11dpt 60.38; 14dpt 172.90; 16dpt 462.40; 18dpt 1086; 21dpt 2282; 24dpt 4462; 27dpt mamy💓
    XII 2021 wymarzony, wyczekany synek 💙
  • Basiula83 Autorytet
    Postów: 751 334

    Wysłany: 10 stycznia 2021, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lil.ja wrote:
    Basiula mam nadzieje ze dostaniesz accofil albo jakis odpowiednik i zadziala 😊

    Dziewczyny a bedziecie sie szczepic?
    Lil boję się że Wilczyński będzie chciał kolejne badania jeszcze ,choć mi wiele wykluczyła dr.w Gamecie .
    18 mam wizytę więc zobaczymy. Ale chyba ruszymy że stymulacją A potem leczenie do crio.
    A Ty jesteś zapisana do Wilczyńskiego czy Paśnika bo już nie pamiętam 🙂

    Ja 39 lat niby wszystko ok ,
    AMH 5,5.podejrzenie PCOS,cykl regularny ,hiperprolatynemia
    2020 - AMH -4,3
    On.40lat ,miała ilość plemnikow i niskie HBA .

    Starania od 2017 bez stresu

    2018 początek badań i szukanie problemów.
    03.2019 ciąża biochemiczna 😥
    01.2020 klinika Invimed,
    03.2020 stop koronawirus.😑
    06.2020 Gravida 👍👍👍
    07.2020 punkcja
    Mamy 2 ❄❄
    27.08 transfer 🍀✊- FET nieudany 😪 ciąża biochemiczna
    28.09 transfer 🍀✊FET nieudany
    11.11.start 2 IVF ✊✊🍀

    20.11 punkcja
    22.11 transfer CL.4.1 ✊🍀
    01.12 beta hcg ,9dpt <1,2 mUl/ml
    01.2021 Nowa klinika Gameta Warszawa
    Badania immunologiczne
    03.2021 start 3 IVF Gameta Warszawa
    20.03 punkcja 🍀
    Brak ❄😪
    07.2021 start klinika Eurofertil Czechy
    Mamy 4 ❄🍀
    08.2021 transfer nieudany
    Ciążą biochemiczna 😢
    09.2021 transfer nieudany 😪
    10.2021 histeroskopia-polipy w macicy
    01.12 transfer ❄❄🍀
    7.12 beta <2
    Koniec Czeskiej przygody
    😭😭😭😭😭
  • Lil.ja Autorytet
    Postów: 414 458

    Wysłany: 10 stycznia 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2021, 18:36

    XII 2019 iui 😥
    II 2020 iui 😥
    IV 2020 iui 😥
    VIII 2020 ivf start
    IX 2020 pick up
    X 2020 ❄️4AB 😥
    XII 2020 ❄️4AB 😥
    Badania immuno
    IV 2021 ❄️3AB
    7dpt beta 15.59; 9dpt 29.86; 11dpt 60.38; 14dpt 172.90; 16dpt 462.40; 18dpt 1086; 21dpt 2282; 24dpt 4462; 27dpt mamy💓
    XII 2021 wymarzony, wyczekany synek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2021, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lil.ja wrote:
    Dziewczyny a bedziecie sie szczepic?

    Na 👑 tak.
    Co prawda różne informacje można wyczytać w necie, ale skoro wyszczepiają cała służbę zdrowia, wojsko i nauczycieli to sądzę że można szczepionce zaufać:) Po za tym w ciążę, albo znajdę, albo nie bez względu na to czy się zaszczepie czy nie. Za to jak umrę na 👑 to już napewno nie zajdę w ciążę :/

    https://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/Zmarl-pierwszy-zakazony-pracownik-medyczny-To-fizjoterapeuta-z-radomskiego-szpitala,206179,8.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam skierowanie na badania przed histeroskopia konkretnie - morfologia, jonogram pełny, układ krzepnięcia pełny, tsh, p cukru, trójglicerydy - czy je trzeba zrobić w konkretnym dniu cyklu czy np. Mogę już a histero jest za miesiąc?

  • Mala1986 Ekspertka
    Postów: 226 72

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Panda najlepiej żeby wyniki były świeże do zabiegu żeby pani Anestezjolog miała bieżącą wiedzę na temat Twojego zdrowia.

  • Mala1986 Ekspertka
    Postów: 226 72

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panda ile masz jeszcze mroziakow?? Po histero podchodzicie do transferu?? I te badania zrób bez względu na dzień cyklu oczywiście.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cztery sztuki - ale ponoć dużo gorszej jakości niż ten użyty do pierwszego transferu, tak mi dziś na wizycie powiedziano.
    Tak w kolejnym cyklu po histero podchodzimy. Jestem strasznie zła, ze muszę dwa miesiące czekać. Liczyłam, że powie że za tydzień dwa kolejny transfer.
    Dziękuje Ci pięknie za odpowiedź! ❤️

  • Mala1986 Ekspertka
    Postów: 226 72

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy niewiadomo, który zarodek z nami zostanie. To, że są słabej jakości nic jeszcze nie znaczy sama wiesz, że dużo tu różnych historii. Mi się udało po histeroskopii narazie 11tc. Trzymam za Wszystkich walczących kciuki. I modlę się żeby ten CUD TRWAŁ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2021, 23:25

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od tyg dziwnie do Prof.Paśnika i nie mogę się dodzwonić tam ktoś odbiera

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Lil.ja Autorytet
    Postów: 414 458

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2021, 18:36

    XII 2019 iui 😥
    II 2020 iui 😥
    IV 2020 iui 😥
    VIII 2020 ivf start
    IX 2020 pick up
    X 2020 ❄️4AB 😥
    XII 2020 ❄️4AB 😥
    Badania immuno
    IV 2021 ❄️3AB
    7dpt beta 15.59; 9dpt 29.86; 11dpt 60.38; 14dpt 172.90; 16dpt 462.40; 18dpt 1086; 21dpt 2282; 24dpt 4462; 27dpt mamy💓
    XII 2021 wymarzony, wyczekany synek 💙
  • Basiula83 Autorytet
    Postów: 751 334

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie ja próbuje się dodzwonić do APC i bez szans na 3 numery i nic z tego chciałam się zapisać na wszelki wypadek do niego, ale chyba jednak zostanie mi dr.Wilczyński .Pojde na razie tam z Kirami, A jak zleci mi CBA czy cos jeszcze to zrobię ba miejscu tam.
    Denerwuje mnie że nie nie odbierają, jak można tak olewac pacjenta ,sama pracuje z pacjentem i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji .Masakra !!🙄🙄🙄

    Ja 39 lat niby wszystko ok ,
    AMH 5,5.podejrzenie PCOS,cykl regularny ,hiperprolatynemia
    2020 - AMH -4,3
    On.40lat ,miała ilość plemnikow i niskie HBA .

    Starania od 2017 bez stresu

    2018 początek badań i szukanie problemów.
    03.2019 ciąża biochemiczna 😥
    01.2020 klinika Invimed,
    03.2020 stop koronawirus.😑
    06.2020 Gravida 👍👍👍
    07.2020 punkcja
    Mamy 2 ❄❄
    27.08 transfer 🍀✊- FET nieudany 😪 ciąża biochemiczna
    28.09 transfer 🍀✊FET nieudany
    11.11.start 2 IVF ✊✊🍀

    20.11 punkcja
    22.11 transfer CL.4.1 ✊🍀
    01.12 beta hcg ,9dpt <1,2 mUl/ml
    01.2021 Nowa klinika Gameta Warszawa
    Badania immunologiczne
    03.2021 start 3 IVF Gameta Warszawa
    20.03 punkcja 🍀
    Brak ❄😪
    07.2021 start klinika Eurofertil Czechy
    Mamy 4 ❄🍀
    08.2021 transfer nieudany
    Ciążą biochemiczna 😢
    09.2021 transfer nieudany 😪
    10.2021 histeroskopia-polipy w macicy
    01.12 transfer ❄❄🍀
    7.12 beta <2
    Koniec Czeskiej przygody
    😭😭😭😭😭
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi bardzo miła Pani badania 17 luty wizyta 20 kwietnia

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Hana92 Koleżanka
    Postów: 50 0

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny będę wczesna za podpowiedz co mogą znaczyć takie wyniki:
    Limfocyty helper cd3+/cd4+% 52 %(norma do 51)
    Limfocyty supresor cd3+cd8+ % 18% (norma od 19)
    Współczynnik CD4/CD8 2,8 radio (norma do 2,5)

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1111 615

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2021, 16:32

    nick nieaktualny, Mala1986, Lil.ja, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Mala1986 Ekspertka
    Postów: 226 72

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E.wela super wiadomość.. który tydzień u Ciebie?? Jaki koszt tych badań? Robiłaś w końcu ten test Pappa? I jeszcze mi powiedz kochana to już usg przez brzuch czy jeszcze domaciczne??

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1111 615

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2021, 16:32

    Mala1986 lubi tę wiadomość

  • Basiula83 Autorytet
    Postów: 751 334

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E.wela ,Mała bardzo się cieszę że wasze Maluszki rosną zdrowo 😘 i niech już tak zostanie.
    A reszta dziewczyn walczymy dalej.
    Ja w pon.wizyta potem immunolog, dylemat co do szczepień, bo w służbie zdrowia trwa akcja ,ale ja na razie się wstrzymuje.

    Mala1986, Syl-wia888 lubią tę wiadomość

    Ja 39 lat niby wszystko ok ,
    AMH 5,5.podejrzenie PCOS,cykl regularny ,hiperprolatynemia
    2020 - AMH -4,3
    On.40lat ,miała ilość plemnikow i niskie HBA .

    Starania od 2017 bez stresu

    2018 początek badań i szukanie problemów.
    03.2019 ciąża biochemiczna 😥
    01.2020 klinika Invimed,
    03.2020 stop koronawirus.😑
    06.2020 Gravida 👍👍👍
    07.2020 punkcja
    Mamy 2 ❄❄
    27.08 transfer 🍀✊- FET nieudany 😪 ciąża biochemiczna
    28.09 transfer 🍀✊FET nieudany
    11.11.start 2 IVF ✊✊🍀

    20.11 punkcja
    22.11 transfer CL.4.1 ✊🍀
    01.12 beta hcg ,9dpt <1,2 mUl/ml
    01.2021 Nowa klinika Gameta Warszawa
    Badania immunologiczne
    03.2021 start 3 IVF Gameta Warszawa
    20.03 punkcja 🍀
    Brak ❄😪
    07.2021 start klinika Eurofertil Czechy
    Mamy 4 ❄🍀
    08.2021 transfer nieudany
    Ciążą biochemiczna 😢
    09.2021 transfer nieudany 😪
    10.2021 histeroskopia-polipy w macicy
    01.12 transfer ❄❄🍀
    7.12 beta <2
    Koniec Czeskiej przygody
    😭😭😭😭😭
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ