Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gravida - Płock
Odpowiedz

Gravida - Płock

Oceń ten wątek:
  • Motylek129 Autorytet
    Postów: 703 407

    Wysłany: 11 grudnia 2022, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalka30 wrote:
    Miałam embroglue... jutro mam zrobić morfologie dla docenta I progesteron... może w poniedziałek zrobię chociaż boję się kosmicznie
    Hej, trzymam kciuki 😊 kiedy testujesz ? Ja w czwartek ide na wizyte, bo mialam sie zglosic po okresie... ten okres trwal tydzien, jak nigdy, ale to pewnie przez te leki.
    A powiedzdzcie mi czy któraś z Was nie brala może embrioglue ? Ja ten pierwszy transfer mialam wlasnie z embrioglue, ale teraz tak sobie myślę, że może lepiej nie brać tego nast razem, bo ja mam zrosty po cc i pewnie na macicy tez,więc może niech to kropek sam wybierze najlepsze miejsce dla siebie 🤔

    CC 2014
    Starania od 2017r.
    👧Amh 2,6
    👦wyniki ok
    Marzec 2022 Polip-histeroskopia
    Sierpień 2022 hsg- jajowody niedrożne😔
    Listopad 2022 start in vitro
    Zapłodniono 6komórek: przetrwaly 4❄❄❄❄
    Transfer swieży po punkcji ❌

    28.03.2023 transfer 6dniowej blastki
    7dpt beta 20,2 🤔
    9dpt 16,5
    10dpt 9,7
    14dpt <2.0
    Zostały ❄❄
    Histeroskopia 09.05.23
    Wysokie cd 56- 284/1
    Nowy plan działania: wit D 6tys
    encorton
    acofil wlew
    21.07.23 transfer ❄ 4BC
    Silne bole brzucha 3dpt 😔 (nospa maks)
    4dpt prog 38,37
    6dpt beta hcg <2,3
    Została ostatnia ❄

    IMMUNOLOGIA
    Allo MLR 0
    Immunosupresja + szczepienia limfocytami (oby pomogły)
    Wzrost Allo 25,6% (luty 2024)

    Transfer 12.03.24r. (Ostatni)
    Atosiban + acard
    2dpt - bóle brzucha i w nocy + brązowy śluz (aby raz w dzień )

    Progesteron 3dpt : 59,84
    5dpt sikany negatyw
    6dpt beta: 2,5
  • Motylek129 Autorytet
    Postów: 703 407

    Wysłany: 11 grudnia 2022, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka wszystkiego najlepszego 🎁🎁🎁

    MYSZA lubi tę wiadomość

    CC 2014
    Starania od 2017r.
    👧Amh 2,6
    👦wyniki ok
    Marzec 2022 Polip-histeroskopia
    Sierpień 2022 hsg- jajowody niedrożne😔
    Listopad 2022 start in vitro
    Zapłodniono 6komórek: przetrwaly 4❄❄❄❄
    Transfer swieży po punkcji ❌

    28.03.2023 transfer 6dniowej blastki
    7dpt beta 20,2 🤔
    9dpt 16,5
    10dpt 9,7
    14dpt <2.0
    Zostały ❄❄
    Histeroskopia 09.05.23
    Wysokie cd 56- 284/1
    Nowy plan działania: wit D 6tys
    encorton
    acofil wlew
    21.07.23 transfer ❄ 4BC
    Silne bole brzucha 3dpt 😔 (nospa maks)
    4dpt prog 38,37
    6dpt beta hcg <2,3
    Została ostatnia ❄

    IMMUNOLOGIA
    Allo MLR 0
    Immunosupresja + szczepienia limfocytami (oby pomogły)
    Wzrost Allo 25,6% (luty 2024)

    Transfer 12.03.24r. (Ostatni)
    Atosiban + acard
    2dpt - bóle brzucha i w nocy + brązowy śluz (aby raz w dzień )

    Progesteron 3dpt : 59,84
    5dpt sikany negatyw
    6dpt beta: 2,5
  • Motylek129 Autorytet
    Postów: 703 407

    Wysłany: 11 grudnia 2022, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreconairuda wrote:
    Poproszę z rana o małe kciuki <3 mamy trzecie prenatalne.

    Piękną zimę dzisiaj mamy, ja ogarnęłam już zakupy świąteczne i większość prezentów, także już z głowy :D małż prasuje ubranka a ja piszę pracę... ciężko z ciążowym mózgiem wymyślić jedno sensowne zdanie a co dopiero 40 stron heheh :D
    Miłego popołudnia babeczki :)
    Kciuki zaciśnięte ✊✊✊

    kreconairuda lubi tę wiadomość

    CC 2014
    Starania od 2017r.
    👧Amh 2,6
    👦wyniki ok
    Marzec 2022 Polip-histeroskopia
    Sierpień 2022 hsg- jajowody niedrożne😔
    Listopad 2022 start in vitro
    Zapłodniono 6komórek: przetrwaly 4❄❄❄❄
    Transfer swieży po punkcji ❌

    28.03.2023 transfer 6dniowej blastki
    7dpt beta 20,2 🤔
    9dpt 16,5
    10dpt 9,7
    14dpt <2.0
    Zostały ❄❄
    Histeroskopia 09.05.23
    Wysokie cd 56- 284/1
    Nowy plan działania: wit D 6tys
    encorton
    acofil wlew
    21.07.23 transfer ❄ 4BC
    Silne bole brzucha 3dpt 😔 (nospa maks)
    4dpt prog 38,37
    6dpt beta hcg <2,3
    Została ostatnia ❄

    IMMUNOLOGIA
    Allo MLR 0
    Immunosupresja + szczepienia limfocytami (oby pomogły)
    Wzrost Allo 25,6% (luty 2024)

    Transfer 12.03.24r. (Ostatni)
    Atosiban + acard
    2dpt - bóle brzucha i w nocy + brązowy śluz (aby raz w dzień )

    Progesteron 3dpt : 59,84
    5dpt sikany negatyw
    6dpt beta: 2,5
  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 11 grudnia 2022, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreconairuda wrote:
    Poproszę z rana o małe kciuki <3 mamy trzecie prenatalne.

    Piękną zimę dzisiaj mamy, ja ogarnęłam już zakupy świąteczne i większość prezentów, także już z głowy :D małż prasuje ubranka a ja piszę pracę... ciężko z ciążowym mózgiem wymyślić jedno sensowne zdanie a co dopiero 40 stron heheh :D
    Miłego popołudnia babeczki :)
    Kciuki już zaciskam 🤗❤✊

    kreconairuda lubi tę wiadomość

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 11 grudnia 2022, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreconairuda wrote:
    Poproszę z rana o małe kciuki <3 mamy trzecie prenatalne.

    Piękną zimę dzisiaj mamy, ja ogarnęłam już zakupy świąteczne i większość prezentów, także już z głowy :D małż prasuje ubranka a ja piszę pracę... ciężko z ciążowym mózgiem wymyślić jedno sensowne zdanie a co dopiero 40 stron heheh :D
    Miłego popołudnia babeczki :)
    🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞

    kreconairuda lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 11 grudnia 2022, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    U mniee maluch siedzi miednicowo, ale ma jeszcze dużo czasu 😉

    Kurcze już ostatnie prenatalne, 😊 oby pięknie zapozowala do zdjęcia 😉
    Mam nadzieję, że pokaże pięknie buźkę 🤗😍

    Paula24 lubi tę wiadomość

  • Calineczka90 Autorytet
    Postów: 1404 1681

    Wysłany: 11 grudnia 2022, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Dziewczyny czasami uda mi się wejść tutaj ale nie nadarzam czytać . Gratulacje i kciuki .
    U nas niestety nie jest dobrze mamy problemy z brzuszkiem i jelitkami każdy mówi ze to normalne mału steka nam całe noce albo dnie pręży sie mamy 4 mleko nutramingen wyszły mu liczne bakterie i utajona krew w kale nikt nie potrafi pomoc serio padam na twarz ciagle na recach a on płacze steka byliśmy u osteopaty ale efektu brak

    Mam nadzieję, że to zwykła kolka i minie.

    preg.png
  • Calineczka90 Autorytet
    Postów: 1404 1681

    Wysłany: 11 grudnia 2022, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu rano zaczęłam plamić a teraz już się na dobre rozkręca. Postaram się jutro umówić do dr H. i zobaczymy czy robimy przerwę czy jak 🤔
    Dostałam okropnych zmian na ciele. Wygląda na AZS. Ręce wyglądają jak poparzone i bardzo pieką...
    Kręcona czekamy jutro na dobre wieści ✊✊
    Lalcia trzymam za Ciebie Kochana mocno kciuki 🍀🍀

    preg.png
  • Lalka30 Autorytet
    Postów: 765 798

    Wysłany: 11 grudnia 2022, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka90 wrote:
    W końcu rano zaczęłam plamić a teraz już się na dobre rozkręca. Postaram się jutro umówić do dr H. i zobaczymy czy robimy przerwę czy jak 🤔
    Dostałam okropnych zmian na ciele. Wygląda na AZS. Ręce wyglądają jak poparzone i bardzo pieką...
    Kręcona czekamy jutro na dobre wieści ✊✊
    Lalcia trzymam za Ciebie Kochana mocno kciuki 🍀🍀
    Dziękuję kochana❤

  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 11 grudnia 2022, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreconairuda wrote:
    Poproszę z rana o małe kciuki <3 mamy trzecie prenatalne.

    Piękną zimę dzisiaj mamy, ja ogarnęłam już zakupy świąteczne i większość prezentów, także już z głowy :D małż prasuje ubranka a ja piszę pracę... ciężko z ciążowym mózgiem wymyślić jedno sensowne zdanie a co dopiero 40 stron heheh :D
    Miłego popołudnia babeczki :)
    Zaciśnięte kochana ✊✊✊✊💗💗💗💗🍀🍀

  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 03:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreconairuda ✊✊✊✊❤

  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    αηgєℓ wrote:
    Kreconairuda ✊✊✊✊❤
    ❤️❤️❤️

    Dziewuszki, kciuki za dzisiejsze wizyty 🍀
    Lalcia, testujesz dziś? 😍

    Angel, bezsenność? 🥺

    Piękna zima nam się zrobiła 🙃🥰

    αηgєℓ lubi tę wiadomość

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreconairuda wrote:
    ❤️❤️❤️

    Dziewuszki, kciuki za dzisiejsze wizyty 🍀
    Lalcia, testujesz dziś? 😍

    Angel, bezsenność? 🥺

    Piękna zima nam się zrobiła 🙃🥰
    Tak 🙈 nie śpię od 3:20 do tej pory 🤦‍♀️😬

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mocne kciuki za dziś ✊️✊️✊️

    I miłego zimowego dnia 😊

    kreconairuda, αηgєℓ lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    αηgєℓ wrote:
    Tak 🙈 nie śpię od 3:20 do tej pory 🤦‍♀️😬
    Och no, później ten dzień taki beznadziejny jest🥺 wczoraj tak miałam a dziś jak dziecko spałam 🤣.

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • Ania1414 Autorytet
    Postów: 946 1331

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za prenatalne Kreconairuda ❤️✊🏻

    Lalka wielki dzień dziś? Trzymam mocno! ✊🏻🍀

    Miłego dnia, śnieżnego, bo chyba innego się dzisiaj nie da 🙈 do pracy się spóźniłam, ale większość ludzi się spóźniło, wiec luzik, uważajcie na siebie ⛄️❄️

    kreconairuda lubi tę wiadomość

    11.2021 INVIMED
    01.-03.2022 3x iui 😓
    06.2022 GRAVIDA
    07.2022 punkcja 3❄️
    08.2022 1 TRANSFER
    🍀bHCG 8 dpt 25,7
    🍀bHCG 10 dpt 6,2 😓
    11.2022 immunolog -> Accofil, Encorton, heparyna
    11.2022 histeroskopia, podwyższone CD56
    18.01.2023 TRANSFER 5BB 🙏🏻
    🍀 6 dpt 61 mIU/ml
    🍀 8 dpt 134 mIU/ml
    🍀 12 dpt 569 mIU/ml
    🍀 15 dpt 1166 mIU/ml
    🍀 17 dpt 2467 mIU/ml
    🍀 20 dpt 6181 mIU/ml
    🍀 26 dpt ❤️

    👱‍♀️28 lat, KIR AA, wysokie NK, mutacje: mthfr, pai, adenomioza, ChLC
    👨🏻 31 lat, lekko obniżone parametry nasienia, HLA-C C1C2
  • Lalka30 Autorytet
    Postów: 765 798

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1414 wrote:
    Kciuki za prenatalne Kreconairuda ❤️✊🏻

    Lalka wielki dzień dziś? Trzymam mocno! ✊🏻🍀

    Miłego dnia, śnieżnego, bo chyba innego się dzisiaj nie da 🙈 do pracy się spóźniłam, ale większość ludzi się spóźniło, wiec luzik, uważajcie na siebie ⛄️❄️
    Dziś 7dpt krew oddana ❤🙏

    Paula24, Binka90, Ania1414, αηgєℓ, MYSZA, Joanna. Joanna, kreconairuda, Calineczka90, Kate_B, Kaczuszka.w.czepku lubią tę wiadomość

  • Ania1414 Autorytet
    Postów: 946 1331

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalka30 wrote:
    Dziś 7dpt krew oddana ❤🙏

    Czekamy ❤️✊🏻✊🏻✊🏻

    11.2021 INVIMED
    01.-03.2022 3x iui 😓
    06.2022 GRAVIDA
    07.2022 punkcja 3❄️
    08.2022 1 TRANSFER
    🍀bHCG 8 dpt 25,7
    🍀bHCG 10 dpt 6,2 😓
    11.2022 immunolog -> Accofil, Encorton, heparyna
    11.2022 histeroskopia, podwyższone CD56
    18.01.2023 TRANSFER 5BB 🙏🏻
    🍀 6 dpt 61 mIU/ml
    🍀 8 dpt 134 mIU/ml
    🍀 12 dpt 569 mIU/ml
    🍀 15 dpt 1166 mIU/ml
    🍀 17 dpt 2467 mIU/ml
    🍀 20 dpt 6181 mIU/ml
    🍀 26 dpt ❤️

    👱‍♀️28 lat, KIR AA, wysokie NK, mutacje: mthfr, pai, adenomioza, ChLC
    👨🏻 31 lat, lekko obniżone parametry nasienia, HLA-C C1C2
  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalka30 wrote:
    Dziś 7dpt krew oddana ❤🙏
    Wielkie ✊✊✊✊😍

  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciukaski dziewczyny 💗💗💗💗🍀🍀🍀✊

‹‹ 1220 1221 1222 1223 1224 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ