Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gravida - Płock
Odpowiedz

Gravida - Płock

Oceń ten wątek:
  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda.lena wrote:
    Tak, ale widziałam że dziewczyny w 4 dniu już jakiś wynik miały 😥
    U mnie w 6dpt było 13 także w 4dpt mogło nic nie być. Bety różnie startują, musisz powtórzyć :)) 🍀✊

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalka30 wrote:
    Tak bardzo się boję porażki ❤
    Kochana będzie dobrze 💗💗💗💗✊✊✊✊🍀
    Ps. Ja się też boję cały czas 💗

  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kręcona cieszę się że wszystko dobrze z Twoją córeczka 💗

    kreconairuda lubi tę wiadomość

  • Lalka30 Autorytet
    Postów: 765 798

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    Kochana będzie dobrze 💗💗💗💗✊✊✊✊🍀
    Ps. Ja się też boję cały czas 💗
    Jak się czujesz kochana ?

  • Lalka30 Autorytet
    Postów: 765 798

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy mogę pomalować włosy w tym czasie? Czy to może źle wpłynąć na wszystko ?

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda.lena wrote:
    Tak, ale widziałam że dziewczyny w 4 dniu już jakiś wynik miały 😥
    Owszem zdarza się szybką implantacja, ale nie zawsze, myślę że kropek ma jeszcze czas

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Takaja12 Autorytet
    Postów: 945 988

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalka niech betka rośnie 😍
    Kreconairuda super ze wszystko w porządku - niech maleńka modelka dalej rośnie ❤

    Ja już w Lublinie po wizycie i jutro z rana maszeruje do szpitala na zabieg 💪trzymajcie kciuki żeby tym razem mi szczęście dopisało , bo jestem w najlepszych rękach jakie do tej pory się mną zajmowały 🙏

    Binka90, αηgєℓ, Ania1414, Kate_B, kreconairuda, MYSZA, Paula24, Calineczka90, Aleks11 lubią tę wiadomość

    age.png
  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takaja12 wrote:
    Lalka niech betka rośnie 😍
    Kreconairuda super ze wszystko w porządku - niech maleńka modelka dalej rośnie ❤

    Ja już w Lublinie po wizycie i jutro z rana maszeruje do szpitala na zabieg 💪trzymajcie kciuki żeby tym razem mi szczęście dopisało , bo jestem w najlepszych rękach jakie do tej pory się mną zajmowały 🙏
    Trzymam kochana ✊❤

    Takaja12 lubi tę wiadomość

  • Ania1414 Autorytet
    Postów: 946 1331

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takaja12 wrote:
    Lalka niech betka rośnie 😍
    Kreconairuda super ze wszystko w porządku - niech maleńka modelka dalej rośnie ❤

    Ja już w Lublinie po wizycie i jutro z rana maszeruje do szpitala na zabieg 💪trzymajcie kciuki żeby tym razem mi szczęście dopisało , bo jestem w najlepszych rękach jakie do tej pory się mną zajmowały 🙏

    Daj znać po, powodzenia, trzymam kciuki ✊🏻💛

    Takaja12 lubi tę wiadomość

    11.2021 INVIMED
    01.-03.2022 3x iui 😓
    06.2022 GRAVIDA
    07.2022 punkcja 3❄️
    08.2022 1 TRANSFER
    🍀bHCG 8 dpt 25,7
    🍀bHCG 10 dpt 6,2 😓
    11.2022 immunolog -> Accofil, Encorton, heparyna
    11.2022 histeroskopia, podwyższone CD56
    18.01.2023 TRANSFER 5BB 🙏🏻
    🍀 6 dpt 61 mIU/ml
    🍀 8 dpt 134 mIU/ml
    🍀 12 dpt 569 mIU/ml
    🍀 15 dpt 1166 mIU/ml
    🍀 17 dpt 2467 mIU/ml
    🍀 20 dpt 6181 mIU/ml
    🍀 26 dpt ❤️

    👱‍♀️28 lat, KIR AA, wysokie NK, mutacje: mthfr, pai, adenomioza, ChLC
    👨🏻 31 lat, lekko obniżone parametry nasienia, HLA-C C1C2
  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takaja12 wrote:
    Lalka niech betka rośnie 😍
    Kreconairuda super ze wszystko w porządku - niech maleńka modelka dalej rośnie ❤

    Ja już w Lublinie po wizycie i jutro z rana maszeruje do szpitala na zabieg 💪trzymajcie kciuki żeby tym razem mi szczęście dopisało , bo jestem w najlepszych rękach jakie do tej pory się mną zajmowały 🙏
    Mocno ✊😍 daj znać po ❤️

    Takaja12 lubi tę wiadomość

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalka30 wrote:
    Jak się czujesz kochana ?
    Dobrze , właśnie wstałam z codziennej 4 godzinnej drzemeczki 💗.Po tych plamieniach bardzo się boję o moje maleństwo . Oby było dobrze.

  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takaja12 wrote:
    Lalka niech betka rośnie 😍
    Kreconairuda super ze wszystko w porządku - niech maleńka modelka dalej rośnie ❤

    Ja już w Lublinie po wizycie i jutro z rana maszeruje do szpitala na zabieg 💪trzymajcie kciuki żeby tym razem mi szczęście dopisało , bo jestem w najlepszych rękach jakie do tej pory się mną zajmowały 🙏
    Trzymam ogromne kciuki kochana. Musi być dobrze 💗💗💗💗💗🍀🍀🍀🍀🍀✊✊✊✊

    Takaja12 lubi tę wiadomość

  • Joanna. Joanna Autorytet
    Postów: 991 956

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1414 wrote:
    Kreconairuda super ze wszystko u was dobrze, zaczynacie ostatnią prostą ❤️ kiedy się zobaczycie? Bo wyleciało mi jakoś..

    Joanna zaraz wizyta, startujecie, wszystko będzie pięknie i nowy rok jest Twój ❤️ musi się udać! 🍀
    Kochana wizyta już jutro rano 😍😍 jeszcze przed wejściem do dr odbierzemy męża wyniki. No i może zobaczę się z Angel 🥰

    αηgєℓ, Ania1414, MYSZA, Binka90, Kate_B lubią tę wiadomość

    3x IUI ❌
    IVF 1 07.2020 pobrano 10🥚 1❄️❌
    IVF 2 /01.2021 pobrano 15 🥚, 3 ❄️ 3BC❌4 BB❌ 5 CC (5 dpt 2,82, 8 dpt 21,05, 12 dpt 12,220💔)
    IVF 3
    03.2022 punkcja pobrano 10🥚
    ❌ brak zarodków
    IVF 4/01.2023 wracamy do gry 🥰
    10.02.23 PUNKCJA 13 🥚
    2 piękne blastocysty 4 AB❄️ 4BA❄️
    27.03.2023 criotransfer blastki 4AB
    3 dpt progesteron 22,9
    7 dpt prg 24,8 Beta 27,61 🍀
    10 dpt prg 25,99. Beta 116,80🍀
    15 dpt prg 32,4 Beta 777,0🍀
    18 dpt prg 29,5 Beta 1651 🍀
    21dpt Beta 2837 🍀🥹🤞🏻🙏🏻
    23dpt pęcherzyk ciążowy + pęcherzyk żółtkowy 😍🍀🤞🏻
    31dpt MAMY ❤️
    21.05.2023 Aniołek 👼
    08.2024 Przygotowania do transferu
    4.11.2024 Stymulacja IVF nr 5
    14.11.24 Punkcja 2 blastocysty
    17.12.24 transfer 4BC
    3 dpt prog. 26,4
    6 dpt beta 34,26
    10 dpt beta 299,0
    13 dpt beta 1320
    17 dpt beta 5516
    23 dpt 5+6 mamy serdunio ❤️
    09.09.2025 40+5tc syn Aleksander 🩵
  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane liczę na Wasze kciuki-dzisiaj usg 3 trymestru ❤
    Trzymam kciuki za wszystkie wizyty, badania i zabieg Takaja12 ❤ 🍀🍀🍀🍀
    To będzie piękny dzień ❤

    Ania1414, Takaja12, MYSZA, Paula24, kreconairuda, Calineczka90, Joanna. Joanna, Binka90, Aleks11, Kate_B lubią tę wiadomość

  • Ania1414 Autorytet
    Postów: 946 1331

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś dużo ważnych wydarzeń, za każda zaciskam kciuki ❤️✊🏻 czekamy na informacje☀️

    αηgєℓ, Joanna. Joanna lubią tę wiadomość

    11.2021 INVIMED
    01.-03.2022 3x iui 😓
    06.2022 GRAVIDA
    07.2022 punkcja 3❄️
    08.2022 1 TRANSFER
    🍀bHCG 8 dpt 25,7
    🍀bHCG 10 dpt 6,2 😓
    11.2022 immunolog -> Accofil, Encorton, heparyna
    11.2022 histeroskopia, podwyższone CD56
    18.01.2023 TRANSFER 5BB 🙏🏻
    🍀 6 dpt 61 mIU/ml
    🍀 8 dpt 134 mIU/ml
    🍀 12 dpt 569 mIU/ml
    🍀 15 dpt 1166 mIU/ml
    🍀 17 dpt 2467 mIU/ml
    🍀 20 dpt 6181 mIU/ml
    🍀 26 dpt ❤️

    👱‍♀️28 lat, KIR AA, wysokie NK, mutacje: mthfr, pai, adenomioza, ChLC
    👨🏻 31 lat, lekko obniżone parametry nasienia, HLA-C C1C2
  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6463 3627

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1414 wrote:
    Daj znać po, powodzenia, trzymam kciuki ✊🏻💛

    Aniu ja krwawiłam i plamilam z przerwami do chyba 14tc i wtedy byl toxjus ostatni raz aż do końca. Trzymam kciuki aby u Ciebie również był to już ostatni tego typu wyskok

  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki moje kochane ogromne kciukaski za dzisiaj 💗💗💗💗💗🍀🍀🍀🍀✊✊✊✊

    αηgєℓ, Joanna. Joanna lubią tę wiadomość

  • Ania1414 Autorytet
    Postów: 946 1331

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina12345 wrote:
    Aniu ja krwawiłam i plamilam z przerwami do chyba 14tc i wtedy byl toxjus ostatni raz aż do końca. Trzymam kciuki aby u Ciebie również był to już ostatni tego typu wyskok

    Kochana ja niestety jeszcze nie w ciąży, czekam na swoją kolej 😁

    11.2021 INVIMED
    01.-03.2022 3x iui 😓
    06.2022 GRAVIDA
    07.2022 punkcja 3❄️
    08.2022 1 TRANSFER
    🍀bHCG 8 dpt 25,7
    🍀bHCG 10 dpt 6,2 😓
    11.2022 immunolog -> Accofil, Encorton, heparyna
    11.2022 histeroskopia, podwyższone CD56
    18.01.2023 TRANSFER 5BB 🙏🏻
    🍀 6 dpt 61 mIU/ml
    🍀 8 dpt 134 mIU/ml
    🍀 12 dpt 569 mIU/ml
    🍀 15 dpt 1166 mIU/ml
    🍀 17 dpt 2467 mIU/ml
    🍀 20 dpt 6181 mIU/ml
    🍀 26 dpt ❤️

    👱‍♀️28 lat, KIR AA, wysokie NK, mutacje: mthfr, pai, adenomioza, ChLC
    👨🏻 31 lat, lekko obniżone parametry nasienia, HLA-C C1C2
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziś dziewczyny ✊️✊️ mocne kciukasy 🤞🤞🤞

    αηgєℓ, Joanna. Joanna lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    αηgєℓ wrote:
    Kochane liczę na Wasze kciuki-dzisiaj usg 3 trymestru ❤
    Trzymam kciuki za wszystkie wizyty, badania i zabieg Takaja12 ❤ 🍀🍀🍀🍀
    To będzie piękny dzień ❤
    ✊✊✊mocno zaciskam ❤️

    Dziewczyny, kciuki za wszystkie wizyty 🤎

    αηgєℓ, Joanna. Joanna lubią tę wiadomość

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
‹‹ 1222 1223 1224 1225 1226 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ