Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gravida - Płock
Odpowiedz

Gravida - Płock

Oceń ten wątek:
  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1414 wrote:
    Kreconairuda super ze wszystko u was dobrze, zaczynacie ostatnią prostą ❤️ kiedy się zobaczycie? Bo wyleciało mi jakoś..

    Joanna zaraz wizyta, startujecie, wszystko będzie pięknie i nowy rok jest Twój ❤️ musi się udać! 🍀
    Planujemy 13.02 💜

    Ania1414, MYSZA, Joanna. Joanna, Binka90 lubią tę wiadomość

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • Lalka30 Autorytet
    Postów: 765 798

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreconairuda wrote:
    Planujemy 13.02 💜
    Ale zleciało a pamiętam jak robiłas pierwsza bete 😀

    Ania1414, kreconairuda lubią tę wiadomość

  • Joanna. Joanna Autorytet
    Postów: 991 956

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel ! Jakby co będę w różowej bluzie 😊😊😍 ja już jestem w drodze

    αηgєℓ, kreconairuda lubią tę wiadomość

    3x IUI ❌
    IVF 1 07.2020 pobrano 10🥚 1❄️❌
    IVF 2 /01.2021 pobrano 15 🥚, 3 ❄️ 3BC❌4 BB❌ 5 CC (5 dpt 2,82, 8 dpt 21,05, 12 dpt 12,220💔)
    IVF 3
    03.2022 punkcja pobrano 10🥚
    ❌ brak zarodków
    IVF 4/01.2023 wracamy do gry 🥰
    10.02.23 PUNKCJA 13 🥚
    2 piękne blastocysty 4 AB❄️ 4BA❄️
    27.03.2023 criotransfer blastki 4AB
    3 dpt progesteron 22,9
    7 dpt prg 24,8 Beta 27,61 🍀
    10 dpt prg 25,99. Beta 116,80🍀
    15 dpt prg 32,4 Beta 777,0🍀
    18 dpt prg 29,5 Beta 1651 🍀
    21dpt Beta 2837 🍀🥹🤞🏻🙏🏻
    23dpt pęcherzyk ciążowy + pęcherzyk żółtkowy 😍🍀🤞🏻
    31dpt MAMY ❤️
    21.05.2023 Aniołek 👼
    08.2024 Przygotowania do transferu
    4.11.2024 Stymulacja IVF nr 5
    14.11.24 Punkcja 2 blastocysty
    17.12.24 transfer 4BC
    3 dpt prog. 26,4
    6 dpt beta 34,26
    10 dpt beta 299,0
    13 dpt beta 1320
    17 dpt beta 5516
    23 dpt 5+6 mamy serdunio ❤️
    09.09.2025 40+5tc syn Aleksander 🩵
  • Ania1414 Autorytet
    Postów: 946 1331

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalka30 wrote:
    Ale zleciało a pamiętam jak robiłas pierwsza bete 😀

    Dokładnie tez to pamietam 😍 dołączyłam wtedy do forum 🍀

    11.2021 INVIMED
    01.-03.2022 3x iui 😓
    06.2022 GRAVIDA
    07.2022 punkcja 3❄️
    08.2022 1 TRANSFER
    🍀bHCG 8 dpt 25,7
    🍀bHCG 10 dpt 6,2 😓
    11.2022 immunolog -> Accofil, Encorton, heparyna
    11.2022 histeroskopia, podwyższone CD56
    18.01.2023 TRANSFER 5BB 🙏🏻
    🍀 6 dpt 61 mIU/ml
    🍀 8 dpt 134 mIU/ml
    🍀 12 dpt 569 mIU/ml
    🍀 15 dpt 1166 mIU/ml
    🍀 17 dpt 2467 mIU/ml
    🍀 20 dpt 6181 mIU/ml
    🍀 26 dpt ❤️

    👱‍♀️28 lat, KIR AA, wysokie NK, mutacje: mthfr, pai, adenomioza, ChLC
    👨🏻 31 lat, lekko obniżone parametry nasienia, HLA-C C1C2
  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna. Joanna wrote:
    Angel ! Jakby co będę w różowej bluzie 😊😊😍 ja już jestem w drodze
    Kochana ja też już w drodze 😁 niebieski sweterek dłuższy-to ja 😁

    Joanna. Joanna lubi tę wiadomość

  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalka30 wrote:
    Ale zleciało a pamiętam jak robiłas pierwsza bete 😀
    Oj tak dziewczyny, czas leci. Aż chciałoby się wrócić do tych nastoletnich lat jak ten czas był taki beztroski 🙈
    Ja dołączyłam jak Justynka była po transferze a już dawno jest z malutką na pokładzie ❤️

    Dziewczyny, wczoraj nie mogłam się oprzeć tym cukierkom na poczekalni w gravidzie 🤣🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2022, 10:12

    Ania1414 lubi tę wiadomość

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • Lalka30 Autorytet
    Postów: 765 798

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreconairuda wrote:
    Oj tak dziewczyny, czas leci. Aż chciałoby się wrócić do tych nastoletnich lat jak ten czas był taki beztroski 🙈
    Ja dołączyłam jak Justynka była po transferze a już dawno jest z malutką na pokładzie ❤️

    Dziewczyny, wczoraj nie mogłam się oprzeć tym cukierków na poczekalni w gravidzie 🤣🤣🤣
    W Gravidzie juz klimat świąt ❤

    kreconairuda lubi tę wiadomość

  • Joanna. Joanna Autorytet
    Postów: 991 956

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreconairuda wrote:
    Oj tak dziewczyny, czas leci. Aż chciałoby się wrócić do tych nastoletnich lat jak ten czas był taki beztroski 🙈
    Ja dołączyłam jak Justynka była po transferze a już dawno jest z malutką na pokładzie ❤️

    Dziewczyny, wczoraj nie mogłam się oprzeć tym cukierków na poczekalni w gravidzie 🤣🤣🤣
    Przeczytałam twój post i spojrzałam gdzie te cukierki 😂

    kreconairuda lubi tę wiadomość

    3x IUI ❌
    IVF 1 07.2020 pobrano 10🥚 1❄️❌
    IVF 2 /01.2021 pobrano 15 🥚, 3 ❄️ 3BC❌4 BB❌ 5 CC (5 dpt 2,82, 8 dpt 21,05, 12 dpt 12,220💔)
    IVF 3
    03.2022 punkcja pobrano 10🥚
    ❌ brak zarodków
    IVF 4/01.2023 wracamy do gry 🥰
    10.02.23 PUNKCJA 13 🥚
    2 piękne blastocysty 4 AB❄️ 4BA❄️
    27.03.2023 criotransfer blastki 4AB
    3 dpt progesteron 22,9
    7 dpt prg 24,8 Beta 27,61 🍀
    10 dpt prg 25,99. Beta 116,80🍀
    15 dpt prg 32,4 Beta 777,0🍀
    18 dpt prg 29,5 Beta 1651 🍀
    21dpt Beta 2837 🍀🥹🤞🏻🙏🏻
    23dpt pęcherzyk ciążowy + pęcherzyk żółtkowy 😍🍀🤞🏻
    31dpt MAMY ❤️
    21.05.2023 Aniołek 👼
    08.2024 Przygotowania do transferu
    4.11.2024 Stymulacja IVF nr 5
    14.11.24 Punkcja 2 blastocysty
    17.12.24 transfer 4BC
    3 dpt prog. 26,4
    6 dpt beta 34,26
    10 dpt beta 299,0
    13 dpt beta 1320
    17 dpt beta 5516
    23 dpt 5+6 mamy serdunio ❤️
    09.09.2025 40+5tc syn Aleksander 🩵
  • Takaja12 Autorytet
    Postów: 945 988

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oba jajowody udrożnione 😭😭😭 najlepszy dzień w moim życiu ❤ poznałam lekarzy którzy są nie ludźmi...to sa Anioły😇 powiedziałam to lekarzowi płacząc po zabiegu ze wzruszenia, że przez 7 lat mojej drogi nigdy nie trafiłam na ludzi po których widzialam, że na mnie zależy do dziś🥲 do końca życia będę im wdzięczna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2022, 11:17

    Paula24, Binka90, kreconairuda, Ania1414, Joanna. Joanna, MYSZA, αηgєℓ, Calineczka90, Kaczuszka.w.czepku, Motylek129, Aleks11, Kate_B lubią tę wiadomość

    age.png
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takaja12 wrote:
    Oba jajowody udrożnione 😭😭😭 najlepszy dzień w moim życiu ❤ poznałam lekarzy którzy są nie ludźmi...to sa Anioły😇 powiedziałam to lekarzowi płacząc po zabiegu ze wzruszenia, że przez 7 lat mojej drogi nigdy nie trafiłam na ludzi po których widzialam, że na mnie zależy do dziś🥲 do końca życia będę im wdzięczna
    Piękne wieści 🥰 super ze się udało, jak oni to robią? Teraz mocne kciuki żeby udało się naturalnie ✊️✊️✊️

    Takaja12 lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Takaja12 Autorytet
    Postów: 945 988

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Piękne wieści 🥰 super ze się udało, jak oni to robią? Teraz mocne kciuki żeby udało się naturalnie ✊️✊️✊️

    Podali kontrast bezpośrednio do jajowodow. Kompletnie nie chciał przejść przy podaniu do macicy. Ale wprowadzili narzędzia I podali do jajowodow i przeszedl. Nie wiem czy całość trwała 10 minut. Będę każdemu mówić o tym głośno, aby inne kobiety miały szanse poznać tych wspaniałych ludzi. Lekarz widział że się tak wzruszyłam to wziął mnie później do ich pokoju, zgrał na telefon film i zdjęcia i zrobiliśmy selfie z całą ekipą. Nigdy przez 7 lat za żadne pieniądze powtarzam nie poznałam takich ludzi. I jeśli będę w ciazy to szczerze mysle jeździć do tego lekarza i prowadzić ja w Lubinie bo to jest ,,moj" lekarz 😇

    Paula24, kreconairuda, Ania1414, αηgєℓ, Calineczka90, Motylek129, Kate_B, MagdaBarto lubią tę wiadomość

    age.png
  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po badaniu ❤ mała waży uwaga 2200g 😳 wszystko jest ok, ułożona miednicowo 😵 i nie mam żadnego zdjęcia, bo zasłoniła się rączkami i pępowiną. Wgl nie chciała się pokazać 🥺 ale najważniejsze że z nią wszystko ok 😍 termin porodu teraz wychodzi mi na koniec stycznia 🙈😳

    Binka90, kreconairuda, Ania1414, Takaja12, Paula24, MYSZA, Calineczka90, Kaczuszka.w.czepku, Aleks11, Kate_B lubią tę wiadomość

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takaja12 wrote:
    Podali kontrast bezpośrednio do jajowodow. Kompletnie nie chciał przejść przy podaniu do macicy. Ale wprowadzili narzędzia I podali do jajowodow i przeszedl. Nie wiem czy całość trwała 10 minut. Będę każdemu mówić o tym głośno, aby inne kobiety miały szanse poznać tych wspaniałych ludzi. Lekarz widział że się tak wzruszyłam to wziął mnie później do ich pokoju, zgrał na telefon film i zdjęcia i zrobiliśmy selfie z całą ekipą. Nigdy przez 7 lat za żadne pieniądze powtarzam nie poznałam takich ludzi. I jeśli będę w ciazy to szczerze mysle jeździć do tego lekarza i prowadzić ja w Lubinie bo to jest ,,moj" lekarz 😇
    A to w znieczuleniu miejscowym, czy narkozie ? Jaki koszt takiego zabiegu ?

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takaja12 wrote:
    Oba jajowody udrożnione 😭😭😭 najlepszy dzień w moim życiu ❤ poznałam lekarzy którzy są nie ludźmi...to sa Anioły😇 powiedziałam to lekarzowi płacząc po zabiegu ze wzruszenia, że przez 7 lat mojej drogi nigdy nie trafiłam na ludzi po których widzialam, że na mnie zależy do dziś🥲 do końca życia będę im wdzięczna
    Wspaniała wiadomość kochana ❤️❤️❤️ oby wiecej takich lekarzy!! Jak się czujesz??

    Takaja12 lubi tę wiadomość

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ile tyg miałyście wizyty po 30 tc? Tu już pytanie dla mamusiek :D

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    αηgєℓ wrote:
    Juz po badaniu ❤ mała waży uwaga 2200g 😳 wszystko jest ok, ułożona miednicowo 😵 i nie mam żadnego zdjęcia, bo zasłoniła się rączkami i pępowiną. Wgl nie chciała się pokazać 🥺 ale najważniejsze że z nią wszystko ok 😍 termin porodu teraz wychodzi mi na koniec stycznia 🙈😳
    Ohoho to taka większą sztuka 🤪 super ze wszystko dobrze 😊

    αηgєℓ lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Takaja12 Autorytet
    Postów: 945 988

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    A to w znieczuleniu miejscowym, czy narkozie ? Jaki koszt takiego zabiegu ?

    Koszt żaden bo na nfz. Tyle co za hotel i wizyte dzień przed bo przyjechalismy wieczorem. Tylko kroplówka z paracetamolem w trakcie, ale naprawdę bol do przeżycia. Porównałabym do mojego transferu przeprowadzanego przez dr.H, który był bardzo bolesny i krwawilam pozniej tydzien. Tutaj doktr dzień wcześniej mnie zbadał i wiedział, że macica jest lekko w prawo podczas gdy szyjka bardziej z lewej więc wiedział jak wejść niemal bezboleśnie i bez jej uszkodzeia. Bol jak podczas okresu lekki plus w momencie podawana kontrastu mega bol, ale trwający sekundy i jesli nie przechodzi zmniejszali jakoś ciśnienie zmieniali narzedzie i znów podawali kontrast także duży bol, ale falowo nie stały. Cały zabieg może trwał 10-15 minut. Wspaniale było 💗💗 nie wiem dlaczego żaden lekarz nie poinformował mnie o mozliwosci tak mało inwazyjnego zabiegu na nzf. Ba...doktor H twierdził że udraznianie to skomplikowana operacja za 30- 40 tys i tak musi się zacząć stymulacja invitro aby zabezpieczyć jajeczka na wypadek uszkodzenia jajników które jest wysoce prawdopodobne 😏także ten...🤭

    kreconairuda, Binka90, Motylek129, Paula24, Kate_B lubią tę wiadomość

    age.png
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takaja12 wrote:
    Oba jajowody udrożnione 😭😭😭 najlepszy dzień w moim życiu ❤ poznałam lekarzy którzy są nie ludźmi...to sa Anioły😇 powiedziałam to lekarzowi płacząc po zabiegu ze wzruszenia, że przez 7 lat mojej drogi nigdy nie trafiłam na ludzi po których widzialam, że na mnie zależy do dziś🥲 do końca życia będę im wdzięczna
    Wspaniale 💗💗💗💗💗💗 piękna wiadomość. Bardzo bardzo się cieszę. Trzymam kciuki cały czas za Ciebie kochana .

    Takaja12 lubi tę wiadomość

  • Takaja12 Autorytet
    Postów: 945 988

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    αηgєℓ wrote:
    Juz po badaniu ❤ mała waży uwaga 2200g 😳 wszystko jest ok, ułożona miednicowo 😵 i nie mam żadnego zdjęcia, bo zasłoniła się rączkami i pępowiną. Wgl nie chciała się pokazać 🥺 ale najważniejsze że z nią wszystko ok 😍 termin porodu teraz wychodzi mi na koniec stycznia 🙈😳

    Szkoda ze mala się nie chciała pokazać, ale najważniejsze że jest zdrowa i rośnie jak na drożdżach 🥰 oby tak dalej! Duzo zdrowka dla Was 😘

    αηgєℓ lubi tę wiadomość

    age.png
  • Takaja12 Autorytet
    Postów: 945 988

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreconairuda wrote:
    Wspaniała wiadomość kochana ❤️❤️❤️ oby wiecej takich lekarzy!! Jak się czujesz??

    Czuje się świetnie dziękuję. Prawie latam nad ziemią 🙃🥰 czekam sobie teraz na wypis pewnie jakiś obiadek dostanę zaraz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2022, 12:29

    kreconairuda, Motylek129, Kate_B lubią tę wiadomość

    age.png
‹‹ 1223 1224 1225 1226 1227 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ