Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gravida - Płock
Odpowiedz

Gravida - Płock

Oceń ten wątek:
  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    Kochana ja mam wrażenie że leci czas już teraz.
    Czekam bardzo na prenatalne. Wkoncu mogę zabrac ze sobą Męża😁😁😁💗💗💗💗
    To będzie niezapomniany widok 😍🥰
    Mój wyszedł ze łzami w oczach, a jak usłyszał serduszko to był w takim szoku, że jak dr się go o coś zapytał to nie mógł wykrztusić słowa 🙈

    MYSZA lubi tę wiadomość

  • Olcia93 Przyjaciółka
    Postów: 76 236

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    Olcia A czemu badasz krzywa cukrowa ? Ja nie miałam takiego badania w zaleceniach. A teraz robiłam morfologie itd.
    Tzn. Badalam normalnie glukoze

    Myszko ja teraz też miałam normalnie glukozę. Mialam 92. A teraz zalecił mi lekarz żebym sobie za 7 dni zrobiła krzywą. W sumie to nie wiem czemu 🤔🤔 Nawet nie pytałam.

  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia93 wrote:
    Myszko ja teraz też miałam normalnie glukozę. Mialam 92. A teraz zalecił mi lekarz żebym sobie za 7 dni zrobiła krzywą. W sumie to nie wiem czemu 🤔🤔 Nawet nie pytałam.
    A nie bierzesz jakiejś metforminy?

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • Olcia93 Przyjaciółka
    Postów: 76 236

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreconairuda wrote:
    A nie bierzesz jakiejś metforminy?
    Brałam do wizyty serduszkowej, później lekarz kazał odstawić 🤔

  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia93 wrote:
    Myszko ja teraz też miałam normalnie glukozę. Mialam 92. A teraz zalecił mi lekarz żebym sobie za 7 dni zrobiła krzywą. W sumie to nie wiem czemu 🤔🤔 Nawet nie pytałam.
    Ja miałam 78 . Może dlatego że masz wyższa? Nie mam też pojęcia. Ale trzeba ufać lekarzowi, wie co robi. Między naszymi ciazami jest niewielka różnica. Pewnie ze 2 tygodnie😁💗💗💗

  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    αηgєℓ wrote:
    To będzie niezapomniany widok 😍🥰
    Mój wyszedł ze łzami w oczach, a jak usłyszał serduszko to był w takim szoku, że jak dr się go o coś zapytał to nie mógł wykrztusić słowa 🙈
    Mój napewno też będzie bardzo wzruszony.
    Ale co tu się śmiać z mężów. Ja mam chyba jakaś mgle ciazowa. Dziś też Pan doktor pyta mnie czy mam leki A ja nie mogłam ogarnąć o co mu chodzi😁😁😁 wizytę wcześniej to samo.

  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia93 wrote:
    Brałam do wizyty serduszkowej, później lekarz kazał odstawić 🤔
    To dlatego musisz zrobić krzywą żeby sprawdzić jak reagujesz bez leków :)

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • Olcia93 Przyjaciółka
    Postów: 76 236

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    Ja miałam 78 . Może dlatego że masz wyższa? Nie mam też pojęcia. Ale trzeba ufać lekarzowi, wie co robi. Między naszymi ciazami jest niewielka różnica. Pewnie ze 2 tygodnie😁💗💗💗

    Z tego co widzę Ty miałaś transfer 24.10 a ja 10.11 🙂😍

    MYSZA lubi tę wiadomość

  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia93 wrote:
    Z tego co widzę Ty miałaś transfer 24.10 a ja 10.11 🙂😍
    💗💗💗💗💗

  • Lalka30 Autorytet
    Postów: 765 798

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzis 11dpt
    Beta 304.7
    Progesteron 40.8

    Kaczuszka.w.czepku, MYSZA, αηgєℓ, Calineczka90, Takaja12, Paula24, kreconairuda, Joanna. Joanna, Binka90, Ania1414, marti7, Olcia93, Kate_B, MagdaBarto, Nadziejka1991, justyna1719 lubią tę wiadomość

  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalka30 wrote:
    Dziewczyny dzis 11dpt
    Beta 304.7
    Progesteron 40.8
    Przepięknie kochana ❤
    Jaki boski progesteron 😍

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5701 6702

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalka30 wrote:
    Dziewczyny dzis 11dpt
    Beta 304.7
    Progesteron 40.8
    Brawo dla dzielnego kropka 👏😁


    Mąż mi wczoraj zakupił lidlomoxa i kucharzymy z synem 😅 przynajmniej się nie nudzi 😊
    Miłego dnia dziewczyny

    MYSZA, justyna1719 lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5701 6702

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia93 wrote:
    Brałam do wizyty serduszkowej, później lekarz kazał odstawić 🤔
    Zawsze po odstawieniu mety się robi krzywa, a później koło 25 tc, ja też musiałam robić 2 razy 😉

    Olcia93 lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Lalka30 Autorytet
    Postów: 765 798

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    αηgєℓ wrote:
    Przepięknie kochana ❤
    Jaki boski progesteron 😍
    Niech ta chwila wiecznie trwa 😀 teraz beta we wtorek ❤🙏

    Joanna. Joanna, Binka90, Ania1414, MYSZA, αηgєℓ lubią tę wiadomość

  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalka30 wrote:
    Dziewczyny dzis 11dpt
    Beta 304.7
    Progesteron 40.8
    Pięknie Lala ❤️❤️❤️ kropek zrobił Wam piękny prezent ❤️❤️❤️

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • Lalka30 Autorytet
    Postów: 765 798

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreconairuda wrote:
    Pięknie Lala ❤️❤️❤️ kropek zrobił Wam piękny prezent ❤️❤️❤️
    Moj kropek chyba już wiesza firanki na święta ❤ zeby tyłki szybko ich nie zdjąl🙏

    kreconairuda, Binka90, MYSZA, Kaczuszka.w.czepku, αηgєℓ lubią tę wiadomość

  • Ania1414 Autorytet
    Postów: 946 1331

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Lalka! ❤️❤️❤️ niech się dzieje! 🎅

    11.2021 INVIMED
    01.-03.2022 3x iui 😓
    06.2022 GRAVIDA
    07.2022 punkcja 3❄️
    08.2022 1 TRANSFER
    🍀bHCG 8 dpt 25,7
    🍀bHCG 10 dpt 6,2 😓
    11.2022 immunolog -> Accofil, Encorton, heparyna
    11.2022 histeroskopia, podwyższone CD56
    18.01.2023 TRANSFER 5BB 🙏🏻
    🍀 6 dpt 61 mIU/ml
    🍀 8 dpt 134 mIU/ml
    🍀 12 dpt 569 mIU/ml
    🍀 15 dpt 1166 mIU/ml
    🍀 17 dpt 2467 mIU/ml
    🍀 20 dpt 6181 mIU/ml
    🍀 26 dpt ❤️

    👱‍♀️28 lat, KIR AA, wysokie NK, mutacje: mthfr, pai, adenomioza, ChLC
    👨🏻 31 lat, lekko obniżone parametry nasienia, HLA-C C1C2
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie Lalcia💗💗💗💗🍀🍀🍀✊

  • Lalka30 Autorytet
    Postów: 765 798

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    Pięknie Lalcia💗💗💗💗🍀🍀🍀✊
    Dziekuje ❤

  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalka30 wrote:
    Moj kropek chyba już wiesza firanki na święta ❤ zeby tyłki szybko ich nie zdjąl🙏
    Lalcia Kropuś to już pierniki robi Wam na święta 😍🥰

    Lalka30 lubi tę wiadomość

‹‹ 1230 1231 1232 1233 1234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ