Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gravida - Płock
Odpowiedz

Gravida - Płock

Oceń ten wątek:
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreconairuda wrote:
    Dziewczyny od kiedy zaokrąglil Wam się brzuszek ?

    U mnie 33 tc a dalej mały, dziewczyna obok siedziała w 4 miesiącu i miała większy 🤣 ale ja z niskiej wagi startowałam.

    Dziewczyny, szyjka Ok z małą też w porządku. Te napinania i twardnienia doktorowi się nie podobają, więc wracamy do zastrzyków i odpoczynek na maxa. Za 2 tyg będzie decyzja co robimy, być może cc zostanie zalecone i to wcześniej :(. Staram się o tym nie myśleć.

    Ktoś pytał czy dr pracuje w sobotę, chyba nie bo i jutro chyba nikogo nie ma jeśli dobrze słyszałam.[/QUOTE]
    Ja startowalam z 51 kg więc zobaczymy jak to będzie u mnie 😁
    Cieszę się że z Małą wszystko dobrze i że szyjka ok.
    Odpoczywaj dużo kochana i postaraj się myslec pozytywnie.
    Wspieramy Cię bardzo mocno musi być dobrze 💗💗💗

    Ania1414, kreconairuda lubią tę wiadomość

  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    Ja startowalam z 51 kg więc zobaczymy jak to będzie u mnie 😁
    Cieszę się że z Małą wszystko dobrze i że szyjka ok.
    Odpoczywaj dużo kochana i postaraj się myslec pozytywnie.
    Wspieramy Cię bardzo mocno musi być dobrze 💗💗💗
    U mnie waga podobna była, teraz 68,8 🙈 ale poszło w całe ciało a nie w brzuch 🤣

    Dziękuję Wam kochane za kciuki ❤️ bo jak nie my to kto??? Tyle przeszłam to i wytrzymam te kilka tygodni kurde! 💜

    Ania1414, αηgєℓ, MYSZA, Binka90 lubią tę wiadomość

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • Lalka30 Autorytet
    Postów: 765 798

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    df9756205ce6.jpg

    Witajcie e-ciocie 🥰 jestem Tymon i mam już 1280g 😊 jestem zdrowy chlopczyk ❤
    Ale słodkości ❤ buziaczki dla Tymonka od e-cioci ❤ duzy chłopczyk ❤

    Paula24, Nadziejka1991 lubią tę wiadomość

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5701 6702

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś miał w granicy róg tylny komory bocznej prawej w głowę? Niby w normie, ale mamy kontrolować

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Lalka30 Autorytet
    Postów: 765 798

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreconairuda wrote:
    Dziewczyny od kiedy zaokrąglil Wam się brzuszek ?

    U mnie 33 tc a dalej mały, dziewczyna obok siedziała w 4 miesiącu i miała większy 🤣 ale ja z niskiej wagi startowałam.

    Dziewczyny, szyjka Ok z małą też w porządku. Te napinania i twardnienia doktorowi się nie podobają, więc wracamy do zastrzyków i odpoczynek na maxa. Za 2 tyg będzie decyzja co robimy, być może cc zostanie zalecone i to wcześniej :(. Staram się o tym nie myśleć.

    Ktoś pytał czy dr pracuje w sobotę, chyba nie bo i jutro chyba nikogo nie ma jeśli dobrze słyszałam.[/QUOTE]
    Kochana napewno Dr coś zaradzi i Ci pomoże że dotrwasz do końca ❤ wierzę w to ❤ będzie dobrze ❤

    kreconairuda lubi tę wiadomość

  • Lalka30 Autorytet
    Postów: 765 798

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna. Joanna wrote:
    Lalka! Kochana piękne wieści 🥰🥰 gratuluje 😍
    Paula! Piękny bobas 😍 Tymon czekają e-ciocie! Rośnij zdrowiutki 😘
    Kręcona oszczędzaj się kochana , my tu cię wspieramy 💛
    Dziś miałam o 10 konsultacje z embriologiem przez telefon to poprosiła czy mogę jutro o 8:30 do niej zadzwonić bo jest sama a maja dużo zabiegów a chciałaby na spokojnie i dokładnie ze mną wszystko obgadać .
    Dziękuję ❤ Rok 2023 będzie Twój ❤

    Joanna. Joanna lubi tę wiadomość

  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    df9756205ce6.jpg

    Witajcie e-ciocie 🥰 jestem Tymon i mam już 1280g 😊 jestem zdrowy chlopczyk ❤
    O Boziu jaki słodziak 😍😍😍😍

    Paula24 lubi tę wiadomość

  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    Taki mąż to skarb . Mnie trochę brało przed świętami ale moj maz bardzo dużo pracował. Ledwo się zwleklam żeby ugotować jako taki obiad. Mama mieszka daleko , więc byłam zdana sama na siebie.


    Dziewczyny od kiedy zaokrąglil Wam się brzuszek ?
    Kochana mi jakoś w 14 tc lekko zaokrągliło 🥰 a wywaliło dopiero w 28tc 😅

    MYSZA lubi tę wiadomość

  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna. Joanna wrote:
    Lalka! Kochana piękne wieści 🥰🥰 gratuluje 😍
    Paula! Piękny bobas 😍 Tymon czekają e-ciocie! Rośnij zdrowiutki 😘
    Kręcona oszczędzaj się kochana , my tu cię wspieramy 💛
    Dziś miałam o 10 konsultacje z embriologiem przez telefon to poprosiła czy mogę jutro o 8:30 do niej zadzwonić bo jest sama a maja dużo zabiegów a chciałaby na spokojnie i dokładnie ze mną wszystko obgadać .
    Asiulku Ty dobrze wiesz jak Ci kibicuje 🤗
    Jutro czekam na Twoje wieści, co ustalił embriolog 😊
    ❤❤❤

    Joanna. Joanna lubi tę wiadomość

  • Motylek129 Autorytet
    Postów: 703 407

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1414 wrote:
    To możemy zbić sobie 5! Tez czekam na okres 🤗
    Miałam histeroskopie, miałam antybiotyk po, ale normalnie się czułam, nie miałam żadnych bóli, przebiegło sprawnie wszystko. Z tego co pamietam płaciłam Pani Małgosi w dniu histeroskopii. Po zabiegu poszłam do Pani Małgosi, drH miał dużo pacjentek, wiec już się nie widzieliśmy tego dnia. Wyniki histpat były po 14 dniach roboczych. :)
    I jak okres przyszedl ? Nie bralam luteiny od tak na wywolanie nigdy, ale wydaje mi sie, ze dziwne, zebys miala krwawienia w trakcie... a pamietasz moze ile kosztuje histeroskopia z tymi badaniami? Nie wiem ile mam wziac gotowki, a ja dojeżdżam spoza Plocka

    CC 2014
    Starania od 2017r.
    👧Amh 2,6
    👦wyniki ok
    Marzec 2022 Polip-histeroskopia
    Sierpień 2022 hsg- jajowody niedrożne😔
    Listopad 2022 start in vitro
    Zapłodniono 6komórek: przetrwaly 4❄❄❄❄
    Transfer swieży po punkcji ❌

    28.03.2023 transfer 6dniowej blastki
    7dpt beta 20,2 🤔
    9dpt 16,5
    10dpt 9,7
    14dpt <2.0
    Zostały ❄❄
    Histeroskopia 09.05.23
    Wysokie cd 56- 284/1
    Nowy plan działania: wit D 6tys
    encorton
    acofil wlew
    21.07.23 transfer ❄ 4BC
    Silne bole brzucha 3dpt 😔 (nospa maks)
    4dpt prog 38,37
    6dpt beta hcg <2,3
    Została ostatnia ❄

    IMMUNOLOGIA
    Allo MLR 0
    Immunosupresja + szczepienia limfocytami (oby pomogły)
    Wzrost Allo 25,6% (luty 2024)

    Transfer 12.03.24r. (Ostatni)
    Atosiban + acard
    2dpt - bóle brzucha i w nocy + brązowy śluz (aby raz w dzień )

    Progesteron 3dpt : 59,84
    5dpt sikany negatyw
    6dpt beta: 2,5
  • Ania1414 Autorytet
    Postów: 946 1331

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zadzwoniłam do położnej, odstawiamy luteinę, w poniedziałek wizyta i niech się dzieje, w końcu!! Niech ten rok 2023 będzie dobrym dla nas i niech spełni marzenie każdej z nas ❤️🍀✊🏻

    Motylek129, αηgєℓ, MYSZA, Binka90, Kate_B lubią tę wiadomość

    11.2021 INVIMED
    01.-03.2022 3x iui 😓
    06.2022 GRAVIDA
    07.2022 punkcja 3❄️
    08.2022 1 TRANSFER
    🍀bHCG 8 dpt 25,7
    🍀bHCG 10 dpt 6,2 😓
    11.2022 immunolog -> Accofil, Encorton, heparyna
    11.2022 histeroskopia, podwyższone CD56
    18.01.2023 TRANSFER 5BB 🙏🏻
    🍀 6 dpt 61 mIU/ml
    🍀 8 dpt 134 mIU/ml
    🍀 12 dpt 569 mIU/ml
    🍀 15 dpt 1166 mIU/ml
    🍀 17 dpt 2467 mIU/ml
    🍀 20 dpt 6181 mIU/ml
    🍀 26 dpt ❤️

    👱‍♀️28 lat, KIR AA, wysokie NK, mutacje: mthfr, pai, adenomioza, ChLC
    👨🏻 31 lat, lekko obniżone parametry nasienia, HLA-C C1C2
  • Motylek129 Autorytet
    Postów: 703 407

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalka30 wrote:
    Ja miałam histero z badaniem cd i bardzo dobrze się czułam wogule mnie nic nie bolało i spokojnie poszłam sobie do pracy 😀 za zabieg płacisz tego samego dnia gotowka
    Świetne info dla mnie, bo wiadomo na sam dzien wezme wolne, ale nie chcialabym brac za duzo, bo pozniej bedzie potrzebne 😉 ile mam uszykowac gotowki,ktos podpowie ? Bo ja spoza Plocka i nie chce jezdzic i szukac bankomatu przed🙈

    CC 2014
    Starania od 2017r.
    👧Amh 2,6
    👦wyniki ok
    Marzec 2022 Polip-histeroskopia
    Sierpień 2022 hsg- jajowody niedrożne😔
    Listopad 2022 start in vitro
    Zapłodniono 6komórek: przetrwaly 4❄❄❄❄
    Transfer swieży po punkcji ❌

    28.03.2023 transfer 6dniowej blastki
    7dpt beta 20,2 🤔
    9dpt 16,5
    10dpt 9,7
    14dpt <2.0
    Zostały ❄❄
    Histeroskopia 09.05.23
    Wysokie cd 56- 284/1
    Nowy plan działania: wit D 6tys
    encorton
    acofil wlew
    21.07.23 transfer ❄ 4BC
    Silne bole brzucha 3dpt 😔 (nospa maks)
    4dpt prog 38,37
    6dpt beta hcg <2,3
    Została ostatnia ❄

    IMMUNOLOGIA
    Allo MLR 0
    Immunosupresja + szczepienia limfocytami (oby pomogły)
    Wzrost Allo 25,6% (luty 2024)

    Transfer 12.03.24r. (Ostatni)
    Atosiban + acard
    2dpt - bóle brzucha i w nocy + brązowy śluz (aby raz w dzień )

    Progesteron 3dpt : 59,84
    5dpt sikany negatyw
    6dpt beta: 2,5
  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Czy ktoś miał w granicy róg tylny komory bocznej prawej w głowę? Niby w normie, ale mamy kontrolować
    Paulinko ja miałam to samo z Małą :) tylko my mieliśmy lewej komory :) wszystko wróciło do normy. :)

    Paula24 lubi tę wiadomość

  • Motylek129 Autorytet
    Postów: 703 407

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1414 wrote:
    Dziewczyny zadzwoniłam do położnej, odstawiamy luteinę, w poniedziałek wizyta i niech się dzieje, w końcu!! Niech ten rok 2023 będzie dobrym dla nas i niech spełni marzenie każdej z nas ❤️🍀✊🏻
    Super wieści to startujemy z Nowym Rokiem 🥰 trzymam kciuki 🥰

    Ania1414 lubi tę wiadomość

    CC 2014
    Starania od 2017r.
    👧Amh 2,6
    👦wyniki ok
    Marzec 2022 Polip-histeroskopia
    Sierpień 2022 hsg- jajowody niedrożne😔
    Listopad 2022 start in vitro
    Zapłodniono 6komórek: przetrwaly 4❄❄❄❄
    Transfer swieży po punkcji ❌

    28.03.2023 transfer 6dniowej blastki
    7dpt beta 20,2 🤔
    9dpt 16,5
    10dpt 9,7
    14dpt <2.0
    Zostały ❄❄
    Histeroskopia 09.05.23
    Wysokie cd 56- 284/1
    Nowy plan działania: wit D 6tys
    encorton
    acofil wlew
    21.07.23 transfer ❄ 4BC
    Silne bole brzucha 3dpt 😔 (nospa maks)
    4dpt prog 38,37
    6dpt beta hcg <2,3
    Została ostatnia ❄

    IMMUNOLOGIA
    Allo MLR 0
    Immunosupresja + szczepienia limfocytami (oby pomogły)
    Wzrost Allo 25,6% (luty 2024)

    Transfer 12.03.24r. (Ostatni)
    Atosiban + acard
    2dpt - bóle brzucha i w nocy + brązowy śluz (aby raz w dzień )

    Progesteron 3dpt : 59,84
    5dpt sikany negatyw
    6dpt beta: 2,5
  • Ania1414 Autorytet
    Postów: 946 1331

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek129 wrote:
    I jak okres przyszedl ? Nie bralam luteiny od tak na wywolanie nigdy, ale wydaje mi sie, ze dziwne, zebys miala krwawienia w trakcie... a pamietasz moze ile kosztuje histeroskopia z tymi badaniami? Nie wiem ile mam wziac gotowki, a ja dojeżdżam spoza Plocka

    Kochana, jeżeli mnie pamięć nie myli to 2100 płaciłam. :) w tym już jest badanie cd138 i cd56 i znieczulenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2022, 12:50

    11.2021 INVIMED
    01.-03.2022 3x iui 😓
    06.2022 GRAVIDA
    07.2022 punkcja 3❄️
    08.2022 1 TRANSFER
    🍀bHCG 8 dpt 25,7
    🍀bHCG 10 dpt 6,2 😓
    11.2022 immunolog -> Accofil, Encorton, heparyna
    11.2022 histeroskopia, podwyższone CD56
    18.01.2023 TRANSFER 5BB 🙏🏻
    🍀 6 dpt 61 mIU/ml
    🍀 8 dpt 134 mIU/ml
    🍀 12 dpt 569 mIU/ml
    🍀 15 dpt 1166 mIU/ml
    🍀 17 dpt 2467 mIU/ml
    🍀 20 dpt 6181 mIU/ml
    🍀 26 dpt ❤️

    👱‍♀️28 lat, KIR AA, wysokie NK, mutacje: mthfr, pai, adenomioza, ChLC
    👨🏻 31 lat, lekko obniżone parametry nasienia, HLA-C C1C2
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5701 6702

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    αηgєℓ wrote:
    Paulinko ja miałam to samo z Małą :) tylko my mieliśmy lewej komory :) wszystko wróciło do normy. :)
    No właśnie kazali się nie martwić, ale wiesz jak jest jak mówią że trzeba skontrolować, daje to do myślenia

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    No właśnie kazali się nie martwić, ale wiesz jak jest jak mówią że trzeba skontrolować, daje to do myślenia
    Wiem dokładnie kochana :) ja tak samo bardzo się martwiłam. A kiedy masz teraz wizytę? :)

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5701 6702

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    αηgєℓ wrote:
    Wiem dokładnie kochana :) ja tak samo bardzo się martwiłam. A kiedy masz teraz wizytę? :)
    U mojego lekarza mam teraz w poniedziałek

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    U mojego lekarza mam teraz w poniedziałek
    Ja jak byłam 2 tyg po prenatalnych na wizycie to ten róg komory tylniej był już znacznie mniejszy :)
    Będę trzymać kciuki za wizytę 🤗

    Paula24 lubi tę wiadomość

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5701 6702

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    αηgєℓ wrote:
    Ja jak byłam 2 tyg po prenatalnych na wizycie to ten róg komory tylniej był już znacznie mniejszy :)
    Będę trzymać kciuki za wizytę 🤗
    Dziękuję mam nadzieję że to zniknie jak u Ciebie, 🙂

    αηgєℓ lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
‹‹ 1241 1242 1243 1244 1245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ