Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gravida - Płock
Odpowiedz

Gravida - Płock

Oceń ten wątek:
  • Joanna. Joanna Autorytet
    Postów: 991 956

    Wysłany: 25 maja 2021, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    Joanna. Joanna a jak tam juz po histeroskopi??? Jak się czujesz??? Ja właśnie jadę do kliniki bo kawałek mam aby dojechać..

    Właśnie razem z Magdalena odpoczywamy na sali ☺️

    justyna1719 lubi tę wiadomość

    3x IUI ❌
    IVF 1 07.2020 pobrano 10🥚 1❄️❌
    IVF 2 /01.2021 pobrano 15 🥚, 3 ❄️ 3BC❌4 BB❌ 5 CC (5 dpt 2,82, 8 dpt 21,05, 12 dpt 12,220💔)
    IVF 3
    03.2022 punkcja pobrano 10🥚
    ❌ brak zarodków
    IVF 4/01.2023 wracamy do gry 🥰
    10.02.23 PUNKCJA 13 🥚
    2 piękne blastocysty 4 AB❄️ 4BA❄️
    27.03.2023 criotransfer blastki 4AB
    3 dpt progesteron 22,9
    7 dpt prg 24,8 Beta 27,61 🍀
    10 dpt prg 25,99. Beta 116,80🍀
    15 dpt prg 32,4 Beta 777,0🍀
    18 dpt prg 29,5 Beta 1651 🍀
    21dpt Beta 2837 🍀🥹🤞🏻🙏🏻
    23dpt pęcherzyk ciążowy + pęcherzyk żółtkowy 😍🍀🤞🏻
    31dpt MAMY ❤️
    21.05.2023 Aniołek 👼
    08.2024 Przygotowania do transferu
    4.11.2024 Stymulacja IVF nr 5
    14.11.24 Punkcja 2 blastocysty
    17.12.24 transfer 4BC
    3 dpt prog. 26,4
    6 dpt beta 34,26
    10 dpt beta 299,0
    13 dpt beta 1320
    17 dpt beta 5516
    23 dpt 5+6 mamy serdunio ❤️
    09.09.2025 40+5tc syn Aleksander 🩵
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 25 maja 2021, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna. Joanna wrote:
    Właśnie razem z Magdalena odpoczywamy na sali ☺️
    To długo trwało jak tak. Ciekawe ile te hssg trwać będzie. I jak tam? Wszystko dobrze?

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Joanna. Joanna Autorytet
    Postów: 991 956

    Wysłany: 25 maja 2021, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna to pewnie jeszcze się spotkamy bo ja nadal leże na sali . Czuję się dobrze, brzuch tylko boli .

    3x IUI ❌
    IVF 1 07.2020 pobrano 10🥚 1❄️❌
    IVF 2 /01.2021 pobrano 15 🥚, 3 ❄️ 3BC❌4 BB❌ 5 CC (5 dpt 2,82, 8 dpt 21,05, 12 dpt 12,220💔)
    IVF 3
    03.2022 punkcja pobrano 10🥚
    ❌ brak zarodków
    IVF 4/01.2023 wracamy do gry 🥰
    10.02.23 PUNKCJA 13 🥚
    2 piękne blastocysty 4 AB❄️ 4BA❄️
    27.03.2023 criotransfer blastki 4AB
    3 dpt progesteron 22,9
    7 dpt prg 24,8 Beta 27,61 🍀
    10 dpt prg 25,99. Beta 116,80🍀
    15 dpt prg 32,4 Beta 777,0🍀
    18 dpt prg 29,5 Beta 1651 🍀
    21dpt Beta 2837 🍀🥹🤞🏻🙏🏻
    23dpt pęcherzyk ciążowy + pęcherzyk żółtkowy 😍🍀🤞🏻
    31dpt MAMY ❤️
    21.05.2023 Aniołek 👼
    08.2024 Przygotowania do transferu
    4.11.2024 Stymulacja IVF nr 5
    14.11.24 Punkcja 2 blastocysty
    17.12.24 transfer 4BC
    3 dpt prog. 26,4
    6 dpt beta 34,26
    10 dpt beta 299,0
    13 dpt beta 1320
    17 dpt beta 5516
    23 dpt 5+6 mamy serdunio ❤️
    09.09.2025 40+5tc syn Aleksander 🩵
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 25 maja 2021, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna. Joanna wrote:
    Justyna to pewnie jeszcze się spotkamy bo ja nadal leże na sali . Czuję się dobrze, brzuch tylko boli .
    No a długo kazali Ci leżeć po tym? Kurcze stresuje się już

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Joanna. Joanna Autorytet
    Postów: 991 956

    Wysłany: 25 maja 2021, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    No a długo kazali Ci leżeć po tym? Kurcze stresuje się już

    Wiesz co zabrali mnie o 8:40 na salę .
    Leże sobie jeszcze

    3x IUI ❌
    IVF 1 07.2020 pobrano 10🥚 1❄️❌
    IVF 2 /01.2021 pobrano 15 🥚, 3 ❄️ 3BC❌4 BB❌ 5 CC (5 dpt 2,82, 8 dpt 21,05, 12 dpt 12,220💔)
    IVF 3
    03.2022 punkcja pobrano 10🥚
    ❌ brak zarodków
    IVF 4/01.2023 wracamy do gry 🥰
    10.02.23 PUNKCJA 13 🥚
    2 piękne blastocysty 4 AB❄️ 4BA❄️
    27.03.2023 criotransfer blastki 4AB
    3 dpt progesteron 22,9
    7 dpt prg 24,8 Beta 27,61 🍀
    10 dpt prg 25,99. Beta 116,80🍀
    15 dpt prg 32,4 Beta 777,0🍀
    18 dpt prg 29,5 Beta 1651 🍀
    21dpt Beta 2837 🍀🥹🤞🏻🙏🏻
    23dpt pęcherzyk ciążowy + pęcherzyk żółtkowy 😍🍀🤞🏻
    31dpt MAMY ❤️
    21.05.2023 Aniołek 👼
    08.2024 Przygotowania do transferu
    4.11.2024 Stymulacja IVF nr 5
    14.11.24 Punkcja 2 blastocysty
    17.12.24 transfer 4BC
    3 dpt prog. 26,4
    6 dpt beta 34,26
    10 dpt beta 299,0
    13 dpt beta 1320
    17 dpt beta 5516
    23 dpt 5+6 mamy serdunio ❤️
    09.09.2025 40+5tc syn Aleksander 🩵
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 25 maja 2021, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna. Joanna wrote:
    Wiesz co zabrali mnie o 8:40 na salę .
    Leże sobie jeszcze
    Czyli 8:40juz było po wszystkim tak?

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Joanna. Joanna Autorytet
    Postów: 991 956

    Wysłany: 25 maja 2021, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    Czyli 8:40juz było po wszystkim tak?
    9:05 byłam spowrotem w swoim łóżeczku

    3x IUI ❌
    IVF 1 07.2020 pobrano 10🥚 1❄️❌
    IVF 2 /01.2021 pobrano 15 🥚, 3 ❄️ 3BC❌4 BB❌ 5 CC (5 dpt 2,82, 8 dpt 21,05, 12 dpt 12,220💔)
    IVF 3
    03.2022 punkcja pobrano 10🥚
    ❌ brak zarodków
    IVF 4/01.2023 wracamy do gry 🥰
    10.02.23 PUNKCJA 13 🥚
    2 piękne blastocysty 4 AB❄️ 4BA❄️
    27.03.2023 criotransfer blastki 4AB
    3 dpt progesteron 22,9
    7 dpt prg 24,8 Beta 27,61 🍀
    10 dpt prg 25,99. Beta 116,80🍀
    15 dpt prg 32,4 Beta 777,0🍀
    18 dpt prg 29,5 Beta 1651 🍀
    21dpt Beta 2837 🍀🥹🤞🏻🙏🏻
    23dpt pęcherzyk ciążowy + pęcherzyk żółtkowy 😍🍀🤞🏻
    31dpt MAMY ❤️
    21.05.2023 Aniołek 👼
    08.2024 Przygotowania do transferu
    4.11.2024 Stymulacja IVF nr 5
    14.11.24 Punkcja 2 blastocysty
    17.12.24 transfer 4BC
    3 dpt prog. 26,4
    6 dpt beta 34,26
    10 dpt beta 299,0
    13 dpt beta 1320
    17 dpt beta 5516
    23 dpt 5+6 mamy serdunio ❤️
    09.09.2025 40+5tc syn Aleksander 🩵
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 25 maja 2021, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna. Joanna wrote:
    9:05 byłam spowrotem w swoim łóżeczku
    To trochę długo kazali leżeć, mam nadzieje ze po hssg nie będę musiała leżeć 😀 bo oszaleje 😊 no ty po narkozie to inna, sprawa..

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 25 maja 2021, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna ja już w klinice, ale muszę czekać bo nie mają mnie gdzie położyć 🤷‍♀️

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Magda.lena Koleżanka
    Postów: 74 12

    Wysłany: 25 maja 2021, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I się minełyśmy, bo już do domu jadę. Ale leci że mnie jak z wodospadu. Napisali mi podejrzenie adenomiozy i czekamy na wynik CD 138

  • Joanna. Joanna Autorytet
    Postów: 991 956

    Wysłany: 25 maja 2021, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda.lena wrote:
    I się minełyśmy, bo już do domu jadę. Ale leci że mnie jak z wodospadu. Napisali mi podejrzenie adenomiozy i czekamy na wynik CD 138

    To u mnie wszystko jest po histero okej i też pobrali wycinek do badania CD138 powiedział że jak coś będzie nie tak to dostanę dodatkowe leki do transferu

    3x IUI ❌
    IVF 1 07.2020 pobrano 10🥚 1❄️❌
    IVF 2 /01.2021 pobrano 15 🥚, 3 ❄️ 3BC❌4 BB❌ 5 CC (5 dpt 2,82, 8 dpt 21,05, 12 dpt 12,220💔)
    IVF 3
    03.2022 punkcja pobrano 10🥚
    ❌ brak zarodków
    IVF 4/01.2023 wracamy do gry 🥰
    10.02.23 PUNKCJA 13 🥚
    2 piękne blastocysty 4 AB❄️ 4BA❄️
    27.03.2023 criotransfer blastki 4AB
    3 dpt progesteron 22,9
    7 dpt prg 24,8 Beta 27,61 🍀
    10 dpt prg 25,99. Beta 116,80🍀
    15 dpt prg 32,4 Beta 777,0🍀
    18 dpt prg 29,5 Beta 1651 🍀
    21dpt Beta 2837 🍀🥹🤞🏻🙏🏻
    23dpt pęcherzyk ciążowy + pęcherzyk żółtkowy 😍🍀🤞🏻
    31dpt MAMY ❤️
    21.05.2023 Aniołek 👼
    08.2024 Przygotowania do transferu
    4.11.2024 Stymulacja IVF nr 5
    14.11.24 Punkcja 2 blastocysty
    17.12.24 transfer 4BC
    3 dpt prog. 26,4
    6 dpt beta 34,26
    10 dpt beta 299,0
    13 dpt beta 1320
    17 dpt beta 5516
    23 dpt 5+6 mamy serdunio ❤️
    09.09.2025 40+5tc syn Aleksander 🩵
  • Joanna. Joanna Autorytet
    Postów: 991 956

    Wysłany: 25 maja 2021, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    Joanna ja już w klinice, ale muszę czekać bo nie mają mnie gdzie położyć 🤷‍♀️
    Daj znać po wszystkim. Trzymam mocno kciuki 🥰🥰

    3x IUI ❌
    IVF 1 07.2020 pobrano 10🥚 1❄️❌
    IVF 2 /01.2021 pobrano 15 🥚, 3 ❄️ 3BC❌4 BB❌ 5 CC (5 dpt 2,82, 8 dpt 21,05, 12 dpt 12,220💔)
    IVF 3
    03.2022 punkcja pobrano 10🥚
    ❌ brak zarodków
    IVF 4/01.2023 wracamy do gry 🥰
    10.02.23 PUNKCJA 13 🥚
    2 piękne blastocysty 4 AB❄️ 4BA❄️
    27.03.2023 criotransfer blastki 4AB
    3 dpt progesteron 22,9
    7 dpt prg 24,8 Beta 27,61 🍀
    10 dpt prg 25,99. Beta 116,80🍀
    15 dpt prg 32,4 Beta 777,0🍀
    18 dpt prg 29,5 Beta 1651 🍀
    21dpt Beta 2837 🍀🥹🤞🏻🙏🏻
    23dpt pęcherzyk ciążowy + pęcherzyk żółtkowy 😍🍀🤞🏻
    31dpt MAMY ❤️
    21.05.2023 Aniołek 👼
    08.2024 Przygotowania do transferu
    4.11.2024 Stymulacja IVF nr 5
    14.11.24 Punkcja 2 blastocysty
    17.12.24 transfer 4BC
    3 dpt prog. 26,4
    6 dpt beta 34,26
    10 dpt beta 299,0
    13 dpt beta 1320
    17 dpt beta 5516
    23 dpt 5+6 mamy serdunio ❤️
    09.09.2025 40+5tc syn Aleksander 🩵
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 25 maja 2021, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena też miałaś histeroskopie? No ja już po hssg, oba jajowody drożne, jak to dr powiedział "za zdrowa pani jest" 😀 wracam już do domku, iui prawdopodobnie w lipcu 😊 po szczepieniu już 😊 za tydzień mam kontrol 1 czerwca 😊 jak byłam na sali to już było puściutko, żadnej z was.. Nudzialm się więc..

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Joanna. Joanna Autorytet
    Postów: 991 956

    Wysłany: 25 maja 2021, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    Magdalena też miałaś histeroskopie? No ja już po hssg, oba jajowody drożne, jak to dr powiedział "za zdrowa pani jest" 😀 wracam już do domku, iui prawdopodobnie w lipcu 😊 po szczepieniu już 😊 za tydzień mam kontrol 1 czerwca 😊 jak byłam na sali to już było puściutko, żadnej z was.. Nudzialm się więc..

    Szkoda że się nie spotkaliśmy , my z Magdalena nagadac się nie moglysmy 😂 Magda opierdziel dostała że zamiast spać to gada 😂😂
    Super że wszystko u ciebie drożne 😁 to ty w lipcu iui a ja zapewne transfer 😍

    3x IUI ❌
    IVF 1 07.2020 pobrano 10🥚 1❄️❌
    IVF 2 /01.2021 pobrano 15 🥚, 3 ❄️ 3BC❌4 BB❌ 5 CC (5 dpt 2,82, 8 dpt 21,05, 12 dpt 12,220💔)
    IVF 3
    03.2022 punkcja pobrano 10🥚
    ❌ brak zarodków
    IVF 4/01.2023 wracamy do gry 🥰
    10.02.23 PUNKCJA 13 🥚
    2 piękne blastocysty 4 AB❄️ 4BA❄️
    27.03.2023 criotransfer blastki 4AB
    3 dpt progesteron 22,9
    7 dpt prg 24,8 Beta 27,61 🍀
    10 dpt prg 25,99. Beta 116,80🍀
    15 dpt prg 32,4 Beta 777,0🍀
    18 dpt prg 29,5 Beta 1651 🍀
    21dpt Beta 2837 🍀🥹🤞🏻🙏🏻
    23dpt pęcherzyk ciążowy + pęcherzyk żółtkowy 😍🍀🤞🏻
    31dpt MAMY ❤️
    21.05.2023 Aniołek 👼
    08.2024 Przygotowania do transferu
    4.11.2024 Stymulacja IVF nr 5
    14.11.24 Punkcja 2 blastocysty
    17.12.24 transfer 4BC
    3 dpt prog. 26,4
    6 dpt beta 34,26
    10 dpt beta 299,0
    13 dpt beta 1320
    17 dpt beta 5516
    23 dpt 5+6 mamy serdunio ❤️
    09.09.2025 40+5tc syn Aleksander 🩵
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 25 maja 2021, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna. Joanna wrote:
    Szkoda że się nie spotkaliśmy , my z Magdalena nagadac się nie moglysmy 😂 Magda opierdziel dostała że zamiast spać to gada 😂😂
    Super że wszystko u ciebie drożne 😁 to ty w lipcu iui a ja zapewne transfer 😍
    No na początku chcemy iui raz, lub dwa spróbować, a dopiero jeśli by nie wyszło no na in vitro..

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Magda.lena Koleżanka
    Postów: 74 12

    Wysłany: 25 maja 2021, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna tak ja też miałam histeroskopie u mnie wyszły widoczne ogniska przekrwienia mogące odpowiadać adenomiozie, jeszcze czekamy na badanie z pobranego fragmentu endometrium, ale wierzę że doktor będzie wiedział co robić bo ma już jakiś plan.
    Joanna jak się czujesz? Chciałam wysłać Ci wiadomość ale nie wiem jak😥. Fajnie spotkać na żywo kogoś z forum 😁

  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 25 maja 2021, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena aby wysłać komuś wiadomość to najpierw trzeba zaprosić go jako przyjaciółkę czy jakoś tak 😊 no ja byłam na korytarzy to była jakaś dziewczyna po zabiegu bo miała wenflon na ręku, może to któraś z was 😊 jakąś dziewczyna ustąpiła jej miejsca w poczekalni, ja chyba już po zastrzyku byłam i czekałam tam ba hssg. Głupio mi było zagadać bo jakby się okazało że to sądna z was to mogłaby się bardzo zdzwic z pytania "Ej jesteś może z forum 😀?"
    Mam nadzieję że okaże się że u was to nic złego 😘😘😘

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Joanna. Joanna Autorytet
    Postów: 991 956

    Wysłany: 25 maja 2021, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    Magdalena aby wysłać komuś wiadomość to najpierw trzeba zaprosić go jako przyjaciółkę czy jakoś tak 😊 no ja byłam na korytarzy to była jakaś dziewczyna po zabiegu bo miała wenflon na ręku, może to któraś z was 😊 jakąś dziewczyna ustąpiła jej miejsca w poczekalni, ja chyba już po zastrzyku byłam i czekałam tam ba hssg. Głupio mi było zagadać bo jakby się okazało że to sądna z was to mogłaby się bardzo zdzwic z pytania "Ej jesteś może z forum 😀?"
    Mam nadzieję że okaże się że u was to nic złego 😘😘😘
    Ja wychodziłam z Gravidy grubo po 12 🙈
    Jak widziałaś małą blondi to ja 😂

    3x IUI ❌
    IVF 1 07.2020 pobrano 10🥚 1❄️❌
    IVF 2 /01.2021 pobrano 15 🥚, 3 ❄️ 3BC❌4 BB❌ 5 CC (5 dpt 2,82, 8 dpt 21,05, 12 dpt 12,220💔)
    IVF 3
    03.2022 punkcja pobrano 10🥚
    ❌ brak zarodków
    IVF 4/01.2023 wracamy do gry 🥰
    10.02.23 PUNKCJA 13 🥚
    2 piękne blastocysty 4 AB❄️ 4BA❄️
    27.03.2023 criotransfer blastki 4AB
    3 dpt progesteron 22,9
    7 dpt prg 24,8 Beta 27,61 🍀
    10 dpt prg 25,99. Beta 116,80🍀
    15 dpt prg 32,4 Beta 777,0🍀
    18 dpt prg 29,5 Beta 1651 🍀
    21dpt Beta 2837 🍀🥹🤞🏻🙏🏻
    23dpt pęcherzyk ciążowy + pęcherzyk żółtkowy 😍🍀🤞🏻
    31dpt MAMY ❤️
    21.05.2023 Aniołek 👼
    08.2024 Przygotowania do transferu
    4.11.2024 Stymulacja IVF nr 5
    14.11.24 Punkcja 2 blastocysty
    17.12.24 transfer 4BC
    3 dpt prog. 26,4
    6 dpt beta 34,26
    10 dpt beta 299,0
    13 dpt beta 1320
    17 dpt beta 5516
    23 dpt 5+6 mamy serdunio ❤️
    09.09.2025 40+5tc syn Aleksander 🩵
  • Joanna. Joanna Autorytet
    Postów: 991 956

    Wysłany: 25 maja 2021, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda.lena wrote:
    Justyna tak ja też miałam histeroskopie u mnie wyszły widoczne ogniska przekrwienia mogące odpowiadać adenomiozie, jeszcze czekamy na badanie z pobranego fragmentu endometrium, ale wierzę że doktor będzie wiedział co robić bo ma już jakiś plan.
    Joanna jak się czujesz? Chciałam wysłać Ci wiadomość ale nie wiem jak😥. Fajnie spotkać na żywo kogoś z forum 😁

    Ja czuję się dobrze, samopoczucie i apetyt również mam ☺️ jedynie to brzuch pobolewa .
    Super że dr ma już jakiś plan na ciebie 😍

    3x IUI ❌
    IVF 1 07.2020 pobrano 10🥚 1❄️❌
    IVF 2 /01.2021 pobrano 15 🥚, 3 ❄️ 3BC❌4 BB❌ 5 CC (5 dpt 2,82, 8 dpt 21,05, 12 dpt 12,220💔)
    IVF 3
    03.2022 punkcja pobrano 10🥚
    ❌ brak zarodków
    IVF 4/01.2023 wracamy do gry 🥰
    10.02.23 PUNKCJA 13 🥚
    2 piękne blastocysty 4 AB❄️ 4BA❄️
    27.03.2023 criotransfer blastki 4AB
    3 dpt progesteron 22,9
    7 dpt prg 24,8 Beta 27,61 🍀
    10 dpt prg 25,99. Beta 116,80🍀
    15 dpt prg 32,4 Beta 777,0🍀
    18 dpt prg 29,5 Beta 1651 🍀
    21dpt Beta 2837 🍀🥹🤞🏻🙏🏻
    23dpt pęcherzyk ciążowy + pęcherzyk żółtkowy 😍🍀🤞🏻
    31dpt MAMY ❤️
    21.05.2023 Aniołek 👼
    08.2024 Przygotowania do transferu
    4.11.2024 Stymulacja IVF nr 5
    14.11.24 Punkcja 2 blastocysty
    17.12.24 transfer 4BC
    3 dpt prog. 26,4
    6 dpt beta 34,26
    10 dpt beta 299,0
    13 dpt beta 1320
    17 dpt beta 5516
    23 dpt 5+6 mamy serdunio ❤️
    09.09.2025 40+5tc syn Aleksander 🩵
  • Joanna. Joanna Autorytet
    Postów: 991 956

    Wysłany: 25 maja 2021, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda.lena wrote:
    Justyna tak ja też miałam histeroskopie u mnie wyszły widoczne ogniska przekrwienia mogące odpowiadać adenomiozie, jeszcze czekamy na badanie z pobranego fragmentu endometrium, ale wierzę że doktor będzie wiedział co robić bo ma już jakiś plan.
    Joanna jak się czujesz? Chciałam wysłać Ci wiadomość ale nie wiem jak😥. Fajnie spotkać na żywo kogoś z forum 😁


    Napisałam do ciebie wiadomość ☺️

    3x IUI ❌
    IVF 1 07.2020 pobrano 10🥚 1❄️❌
    IVF 2 /01.2021 pobrano 15 🥚, 3 ❄️ 3BC❌4 BB❌ 5 CC (5 dpt 2,82, 8 dpt 21,05, 12 dpt 12,220💔)
    IVF 3
    03.2022 punkcja pobrano 10🥚
    ❌ brak zarodków
    IVF 4/01.2023 wracamy do gry 🥰
    10.02.23 PUNKCJA 13 🥚
    2 piękne blastocysty 4 AB❄️ 4BA❄️
    27.03.2023 criotransfer blastki 4AB
    3 dpt progesteron 22,9
    7 dpt prg 24,8 Beta 27,61 🍀
    10 dpt prg 25,99. Beta 116,80🍀
    15 dpt prg 32,4 Beta 777,0🍀
    18 dpt prg 29,5 Beta 1651 🍀
    21dpt Beta 2837 🍀🥹🤞🏻🙏🏻
    23dpt pęcherzyk ciążowy + pęcherzyk żółtkowy 😍🍀🤞🏻
    31dpt MAMY ❤️
    21.05.2023 Aniołek 👼
    08.2024 Przygotowania do transferu
    4.11.2024 Stymulacja IVF nr 5
    14.11.24 Punkcja 2 blastocysty
    17.12.24 transfer 4BC
    3 dpt prog. 26,4
    6 dpt beta 34,26
    10 dpt beta 299,0
    13 dpt beta 1320
    17 dpt beta 5516
    23 dpt 5+6 mamy serdunio ❤️
    09.09.2025 40+5tc syn Aleksander 🩵
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ