Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gravida - Płock
Odpowiedz

Gravida - Płock

Oceń ten wątek:
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 22 lutego 2022, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka8 wrote:
    Pomidorowy wstręt od urodzenia ma córa :) najadłaś się za całą rodzinę !!

    Nie wiem co jest w tych pomidorach, ale ja po dwóch operacjach brzucha przez kilka miesięcy ciągle jadłam pomidory. Mój tata jak miał usuwaną tarczycę rok temu to mama nie nadążała z kupowaniem pomidorów...
    Tak ja tylko pomidory jem ani wędliny nic No mam wstręt 🙈 dziewczyny uważacie ze powinnam przestać się martwić tymi plamieniami

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 22 lutego 2022, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Tak ja tylko pomidory jem ani wędliny nic No mam wstręt 🙈 dziewczyny uważacie ze powinnam przestać się martwić tymi plamieniami
    Nie martw się, skoro to nie krew to się nie martw

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Kate_B Autorytet
    Postów: 633 628

    Wysłany: 22 lutego 2022, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Kate a jak twoja beta? Bo my miałyśmy podobnie

    Ja już nie badałam. Dr nie kazał mi już badać tylko na wizytę jutro jadę 😉

    justyna1719, Kaja_8_8 lubią tę wiadomość

    ♀️36lat - niedoczynność tarczycy w przebiegu Hashimoto
    ♂️ 38lat - oligozoospermia, 1% form prawidłowych

    Starania od 01.2017

    15.11.2021 - 11 pobranych oocytów, 10 dojrzałych, 7 prawidłowo zapłodnionych

    17.11.2021 embriotransfer (2-dniowego) zarodka cI 4.1
    9dpt - HCG 7,3
    12dpt - HCG 65,4
    15dpt - HCG 90,3
    19dpt - HCG 8,0

    Mamy ❄❄❄ blastocysty

    02.02.2022 kriotransfer (5-dniowej) blastocysty 4BB
    6dpt - HCG 29,6
    9dpt - HCG 155,7
    13dpt - HCG 1246,6
    16dpt - HCG 3853
    21dpt - mamy ❤
    12.10.2022 Leoś jest już z nami (4430g 59cm)

    15.05.2024 kriotransfer (5-dniowej) blastocysty 3AB
    6dpt - HCG <0,2

    Została nam jeszcze ❄ blastocysta
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 22 lutego 2022, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_B wrote:
    Ja już nie badałam. Dr nie kazał mi już badać tylko na wizytę jutro jadę 😉
    Oo to już jutro 🙈

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 22 lutego 2022, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna nie czytaj tamtego forum bo oszalejesz 🙈każda z nas większości jest na sztucznym cyklu i dla nas to jest szansa . W ogóle się nie przejmuj tym co one pisze ze te leki mogą złe wpłynąć . Limonka kate tez biorą leki

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 22 lutego 2022, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Justyna nie czytaj tamtego forum bo oszalejesz 🙈każda z nas większości jest na sztucznym cyklu i dla nas to jest szansa . W ogóle się nie przejmuj tym co one pisze ze te leki mogą złe wpłynąć . Limonka kate tez biorą leki
    No ale widzisz ziarenko niepewności zasiane... Ale No masz rację większość z in vitro jest na cyklu sztucznym..

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 22 lutego 2022, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binka90 wrote:
    Dziś mam 4dc, zaczęłam estrofem 2x1 na 7dni, później zwiększone na 3x1, a na wizytę kazał dr przyjść 7marca a to będzie mój 17dc. Właśnie się zastanawiam kiedy by miał być transfer 🤔
    Nie wiem, myślę, że każdy lekarz ma inny plan działania. U mnie na przykład w 18 dc był już transfer. U Ciebie na pewno będzie później bo nawet jak od 17 dc zaczniesz proga to w 5 dobie brania będzie transfer 22 dc jeśli dobrze liczę

    Binka90 lubi tę wiadomość

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 22 lutego 2022, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    No ale widzisz ziarenko niepewności zasiane... Ale No masz rację większość z in vitro jest na cyklu sztucznym..
    Ale jakie ziarenko ze coś będzie bie tak kochana s po co teraz myśleć w tych czasach czy ciąża jest naturalna czy in vitro taka sama jest nie pewność

    justyna1719 lubi tę wiadomość

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 22 lutego 2022, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Ale jakie ziarenko ze coś będzie bie tak kochana s po co teraz myśleć w tych czasach czy ciąża jest naturalna czy in vitro taka sama jest nie pewność
    Zostawiam tamten wątek, nie będę już tam wchodzić. Potem tylko niepotrzebny stres

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Syl-wia888 Autorytet
    Postów: 289 176

    Wysłany: 22 lutego 2022, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    19 dpt progesteron 40,24 beta 12928,9❤️
    Justyna i Olkaa gratulacje. Teraz tylko odpoczywać.
    Olkaa u Ciebie beta jak na bliźniaki 😁

    justyna1719 lubi tę wiadomość

  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 22 lutego 2022, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah kochana już to dziś usłyszałam No dziękuje dziękuje 🙈

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Kate_B Autorytet
    Postów: 633 628

    Wysłany: 22 lutego 2022, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binka90 wrote:
    Dziś mam 4dc, zaczęłam estrofem 2x1 na 7dni, później zwiększone na 3x1, a na wizytę kazał dr przyjść 7marca a to będzie mój 17dc. Właśnie się zastanawiam kiedy by miał być transfer 🤔

    Ja miałam transfer w 24dc 😉 także nic się nie martw 😉 dr z pewnością wie co robi 😉

    Binka90, justyna1719 lubią tę wiadomość

    ♀️36lat - niedoczynność tarczycy w przebiegu Hashimoto
    ♂️ 38lat - oligozoospermia, 1% form prawidłowych

    Starania od 01.2017

    15.11.2021 - 11 pobranych oocytów, 10 dojrzałych, 7 prawidłowo zapłodnionych

    17.11.2021 embriotransfer (2-dniowego) zarodka cI 4.1
    9dpt - HCG 7,3
    12dpt - HCG 65,4
    15dpt - HCG 90,3
    19dpt - HCG 8,0

    Mamy ❄❄❄ blastocysty

    02.02.2022 kriotransfer (5-dniowej) blastocysty 4BB
    6dpt - HCG 29,6
    9dpt - HCG 155,7
    13dpt - HCG 1246,6
    16dpt - HCG 3853
    21dpt - mamy ❤
    12.10.2022 Leoś jest już z nami (4430g 59cm)

    15.05.2024 kriotransfer (5-dniowej) blastocysty 3AB
    6dpt - HCG <0,2

    Została nam jeszcze ❄ blastocysta
  • Kate_B Autorytet
    Postów: 633 628

    Wysłany: 22 lutego 2022, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binka90 wrote:
    A długie miałaś wtedy cykle? U mnie najkrótsze 23dni, tak z ostatnich kilku miesięcy, nie licząc tego stymulowanego. Wiem, że dr wie co robi, bardziej z ciekawości pytam ☺️

    Ja standardowo miałam cykle 28-29 dni 😉

    Binka90 lubi tę wiadomość

    ♀️36lat - niedoczynność tarczycy w przebiegu Hashimoto
    ♂️ 38lat - oligozoospermia, 1% form prawidłowych

    Starania od 01.2017

    15.11.2021 - 11 pobranych oocytów, 10 dojrzałych, 7 prawidłowo zapłodnionych

    17.11.2021 embriotransfer (2-dniowego) zarodka cI 4.1
    9dpt - HCG 7,3
    12dpt - HCG 65,4
    15dpt - HCG 90,3
    19dpt - HCG 8,0

    Mamy ❄❄❄ blastocysty

    02.02.2022 kriotransfer (5-dniowej) blastocysty 4BB
    6dpt - HCG 29,6
    9dpt - HCG 155,7
    13dpt - HCG 1246,6
    16dpt - HCG 3853
    21dpt - mamy ❤
    12.10.2022 Leoś jest już z nami (4430g 59cm)

    15.05.2024 kriotransfer (5-dniowej) blastocysty 3AB
    6dpt - HCG <0,2

    Została nam jeszcze ❄ blastocysta
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 22 lutego 2022, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej dziewczyny a wy na to usg 1 idziecie same czy z mężami ?

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Kate_B Autorytet
    Postów: 633 628

    Wysłany: 22 lutego 2022, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Ej dziewczyny a wy na to usg 1 idziecie same czy z mężami ?

    Niestety, ale facetów nie wpuszczają 😟
    Z tego co kojarzę to mąż/partner może wejść chyba tylko na usg połówkowe, może genetyczne? Ale to też tylko jak okaże certyfikat COVID

    ♀️36lat - niedoczynność tarczycy w przebiegu Hashimoto
    ♂️ 38lat - oligozoospermia, 1% form prawidłowych

    Starania od 01.2017

    15.11.2021 - 11 pobranych oocytów, 10 dojrzałych, 7 prawidłowo zapłodnionych

    17.11.2021 embriotransfer (2-dniowego) zarodka cI 4.1
    9dpt - HCG 7,3
    12dpt - HCG 65,4
    15dpt - HCG 90,3
    19dpt - HCG 8,0

    Mamy ❄❄❄ blastocysty

    02.02.2022 kriotransfer (5-dniowej) blastocysty 4BB
    6dpt - HCG 29,6
    9dpt - HCG 155,7
    13dpt - HCG 1246,6
    16dpt - HCG 3853
    21dpt - mamy ❤
    12.10.2022 Leoś jest już z nami (4430g 59cm)

    15.05.2024 kriotransfer (5-dniowej) blastocysty 3AB
    6dpt - HCG <0,2

    Została nam jeszcze ❄ blastocysta
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 22 lutego 2022, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_B wrote:
    Niestety, ale facetów nie wpuszczają 😟
    Z tego co kojarzę to mąż/partner może wejść chyba tylko na usg połówkowe, może genetyczne? Ale to też tylko jak okaże certyfikat COVID
    A myślałam ze wpuszczają

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Kate_B Autorytet
    Postów: 633 628

    Wysłany: 22 lutego 2022, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    A myślałam ze wpuszczają

    Z tego co wiem to nie... Ale podobno jest możliwość nagrania usg 😉 jutro zweryfikuje jak pojadę 😁😁😁

    justyna1719 lubi tę wiadomość

    ♀️36lat - niedoczynność tarczycy w przebiegu Hashimoto
    ♂️ 38lat - oligozoospermia, 1% form prawidłowych

    Starania od 01.2017

    15.11.2021 - 11 pobranych oocytów, 10 dojrzałych, 7 prawidłowo zapłodnionych

    17.11.2021 embriotransfer (2-dniowego) zarodka cI 4.1
    9dpt - HCG 7,3
    12dpt - HCG 65,4
    15dpt - HCG 90,3
    19dpt - HCG 8,0

    Mamy ❄❄❄ blastocysty

    02.02.2022 kriotransfer (5-dniowej) blastocysty 4BB
    6dpt - HCG 29,6
    9dpt - HCG 155,7
    13dpt - HCG 1246,6
    16dpt - HCG 3853
    21dpt - mamy ❤
    12.10.2022 Leoś jest już z nami (4430g 59cm)

    15.05.2024 kriotransfer (5-dniowej) blastocysty 3AB
    6dpt - HCG <0,2

    Została nam jeszcze ❄ blastocysta
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 22 lutego 2022, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak znowu plamie leci ze mnie ze szok

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 22 lutego 2022, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_B wrote:
    Z tego co wiem to nie... Ale podobno jest możliwość nagrania usg 😉 jutro zweryfikuje jak pojadę 😁😁😁
    Oooo jak fajnie by było ❤️❤️❤️❤️ oczywiście my ty fotkę dzidzi prosimy 😊

    αηgєℓ lubi tę wiadomość

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 22 lutego 2022, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Ja tak znowu plamie leci ze mnie ze szok
    Aż tak mocno???

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
‹‹ 300 301 302 303 304 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ