X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Grzybica a początek ciąży
Odpowiedz

Grzybica a początek ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kaja2017 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 7 listopada 2022, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie,
    Od ponad 1,5 roku staramy się z partnerem o dziecko. Od 2 dni mam infekcję pochwy: serowe upławy, swędzenie, pieczenie, czyli wypisz wymaluj grzybica. Infekcję poprzedziło lekkie przeziębienie. Ostatnia miesiączka była dość dziwna, najpierw brązowe upławy, potem różowa ( zwykle to intensywna czerwień) ze skrzepami (mam do tego tendencję). Moje pytanie dotyczy grzybicy i początków ciąży , a więc czy któraś z Was miała takie objawy na początku ciąży? Ja swoją ostatnią grzybicę miałam właśnie w ciąży, ale było to 10 lat temu (wspominam tą grzybicę bardzo nieprzyjemnie ) Przez ten czas zero takich poważnych infekcji. Bardzo boję się wyniku testu ciążowego, zeby znowu się nie zawieść :(

  • Wena123 Ekspertka
    Postów: 247 144

    Wysłany: 7 listopada 2022, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja2017 przy mojej drugiej ciąży jednym z pierwszych objawów była właśnie infekcja.
    Najlepiej to chyba od razu umówić się do ginekologa aby wypisał jakieś czopki. Wiem, że to chyba też nie dobrze, że infekcja, a ewentualna ciąża.

    Trzymam kciuki żeby ten nie przyjemny objaw był początkiem czegoś cudownego ❤️

    Kaja2017 lubi tę wiadomość

  • Kaja2017 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 8 listopada 2022, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dwa testy, wyszły dwie bladziutkie kreski. Nawet siostra z mamą potwierdziły. Dzisiaj poszłam na Betę, ale wyniki mnie załamały po raz kolejny :( 0,200. Do miesiączki 9 dni. Oba testy były wadliwe :( Zdziwił mnie jedynie fakt, ze dojrzałam kilka kropel krwi na bieliźnie ( nigdy mi się to nie przydarzyło) . Od 2 dni dziwne ciągnięcia w dole brzucha połączone z lekkimi kłuciami , po samobadaniu wyczułam dziwną kulę (czyżby jajnik) + uczucie ciągnięcia w piersiach + mdłości. Wszystko pewnie wynik PMS, a nie ciąży ;(

  • Wena123 Ekspertka
    Postów: 247 144

    Wysłany: 18 listopada 2022, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja2017 wrote:
    Zrobiłam dwa testy, wyszły dwie bladziutkie kreski. Nawet siostra z mamą potwierdziły. Dzisiaj poszłam na Betę, ale wyniki mnie załamały po raz kolejny :( 0,200. Do miesiączki 9 dni. Oba testy były wadliwe :( Zdziwił mnie jedynie fakt, ze dojrzałam kilka kropel krwi na bieliźnie ( nigdy mi się to nie przydarzyło) . Od 2 dni dziwne ciągnięcia w dole brzucha połączone z lekkimi kłuciami , po samobadaniu wyczułam dziwną kulę (czyżby jajnik) + uczucie ciągnięcia w piersiach + mdłości. Wszystko pewnie wynik PMS, a nie ciąży ;(

    Kaja2017 i jak sytuacja?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ