X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Guz przysadki mózgowej ???
Odpowiedz

Guz przysadki mózgowej ???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nadziejatoja Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem po operacji guza przysadki mózgowej gruczolaka od 5 lat biorę dostinex i eutyrox guz był tak duży że uciekał nerw wzroku który umarł naszczescie wycieli dziada w całości ale od dwóch lat staramy sie z Partnerem o dziecko karzdy lekarz endokrynologi-ginekologi mnie zbywa i juz nie wiem co robic jedni lekarze daja nadzieje a inni zbywaja może ktoś miał podobny przypadek i ma namiary na konkretnego lekarza lub klinikę

    Nadziejatoja.
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jakiego regionu jesteś?

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli bierzesz odpowiednie dawki leków to na pewno przyczyna jest gdzieś indziej. Wizyta w klinice będzie ok. Tylko powiedz skąd jesteś.

    M&M
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ