Forum Starając się z pomocą medyczną Guz przysadki mózgowej ???
Odpowiedz

Guz przysadki mózgowej ???

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nadziejatoja Nowa

Wysłany: 12 stycznia 2018, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem po operacji guza przysadki mózgowej gruczolaka od 5 lat biorę dostinex i eutyrox guz był tak duży że uciekał nerw wzroku który umarł naszczescie wycieli dziada w całości ale od dwóch lat staramy sie z Partnerem o dziecko karzdy lekarz endokrynologi-ginekologi mnie zbywa i juz nie wiem co robic jedni lekarze daja nadzieje a inni zbywaja może ktoś miał podobny przypadek i ma namiary na konkretnego lekarza lub klinikę

Nadziejatoja.
  • Klara Wysocka Autorytet

Wysłany: 13 stycznia 2018, 13:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jakiego regionu jesteś?

IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Martoszka Autorytet

Wysłany: 13 stycznia 2018, 13:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli bierzesz odpowiednie dawki leków to na pewno przyczyna jest gdzieś indziej. Wizyta w klinice będzie ok. Tylko powiedz skąd jesteś.

29l.4,5roku starań, iui, ivf, Aniołki, a na koniec dwa Cudy ❤️

wnidio4pt1tnqdku.png

ckaiugpjxljmhco2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego