Forum Starając się z pomocą medyczną Guz przysadki mózgowej ???
Odpowiedz

Guz przysadki mózgowej ???

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nadziejatoja Nowa

Wysłany: 12 stycznia 2018, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem po operacji guza przysadki mózgowej gruczolaka od 5 lat biorę dostinex i eutyrox guz był tak duży że uciekał nerw wzroku który umarł naszczescie wycieli dziada w całości ale od dwóch lat staramy sie z Partnerem o dziecko karzdy lekarz endokrynologi-ginekologi mnie zbywa i juz nie wiem co robic jedni lekarze daja nadzieje a inni zbywaja może ktoś miał podobny przypadek i ma namiary na konkretnego lekarza lub klinikę

Nadziejatoja.
  • Klara Wysocka Autorytet

Wysłany: 13 stycznia 2018, 13:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jakiego regionu jesteś?

IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Martoszka Autorytet

Wysłany: 13 stycznia 2018, 13:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli bierzesz odpowiednie dawki leków to na pewno przyczyna jest gdzieś indziej. Wizyta w klinice będzie ok. Tylko powiedz skąd jesteś.

28 lat, 2 Aniołki, długa walka i jest ❤️hyq6qz4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego