X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum katowice lekarze
Odpowiedz

Gyncentrum katowice lekarze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vanessa 85 Autorytet
    Postów: 269 419

    Wysłany: 15 lipca 2022, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Którego lekarza możecie polecić w Gyncentrum w Katowicach?
    Konkretny, który z zaangażowaniem podejdzie do naszych starań o dziecko.
    Staramy się już 6 lat więc zależy nam na konkretnym lekarzu
    No chyba że polecacie inna klinikę?

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 15 lipca 2022, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Kojarzę Cię z innego wątku. Przedstawię Ci moją historię związaną z Gyncentrum ale w Bielsku-Białej, która skutecznie zniechęciła mnie to tej kliniki i omijam ją szerokim łukiem. W 2019 roku, mój mąż poszedł tam na badania nasienia. Powiedziano mu, że wyniki są ok i powinna się zbadać partnerka(teraz już wiem, że chcieli nas naciągnąć na kasę) . Więc ja jako ogarnięta osoba do 2021 roku latałam po lekarzach na nfz i szukałam przyczyny. W 2021 r. trafiłam do UCK w Katowicach i tam lekarz poprosił o pokazanie badań męża. Popatrzył na mnie i powiedział, przecież Pani niema prawa zajść w ciążę!!! Skierował mnie na szczegółową diagnostykę w szpitalu i wydał diagnozę. W naszym przypadku szanse daje tylko IVF. Może kiedyś uda się poprawić parametry i zajść w ciążę naturalnie ale na tą chwilę szkoda czasu, ponieważ będę tylko starsza, a na poprawę nasienia trzeba bardzo dużo czasu. Gyncemtrum było ostatnim miejscem do którego bym skierowała swoje kroki. Ale Tobie życzę powodzenia i 3mam kciuki, napewno są zadowolone pary 😊

  • Vsteria Autorytet
    Postów: 254 579

    Wysłany: 15 lipca 2022, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa - ja serdecznie polecam dr M z Katowic. Małomówny ale bardzo cierpliwy i z ogromnym doświadczeniem. Dzięki temu, że myśli i kombinuje udało nam się uzyskać aż 7 pięknych blastek mimo wcześniejszych niepowodzeń stymulacji i dziś jestem w 5 miesiącu ciąży. Jeśli chodzi o kasę to GC wychodzi chyba najtaniej w południowej Polsce. Trzymam kciuki ;)

    Krakowska, Sunflowerr lubią tę wiadomość

    ♀ 30 lat
    AMH: 4,44; okazjonalnie LUF

    ♂31 lat,
    Asthenozoospermia; fragmentacja: 34%-45% ,

    03.2021 IUI 😞
    05.2021 IUI 😞

    07-10.2021 IVF, Angelius Provita, Artvimed - nieudane stymulacje, 0 -> ❄️

    10.2021 GC Katowice/Kraków; konkretny plan 💪01.2022 GC IVF Labo + Embrio 💪💪 PIMSi + MSOME.
    Mamy 6 - 5 dniowych blastek ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    21.03 Transfer 5.1.1
    6 dpt. II 8 dpt. 214,2 mlU/ml, prog. 19.63 ng/ml 🍀10 dpt. 767,3 mlU/ml, prog. 23,38 ng/ml 🍀12 dpt. 2006 mlU/ml .36,04 ng/ml 🍀
    6tc5d mamy ❤️❤️🍀

    event.png
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4686 4357

    Wysłany: 15 lipca 2022, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vsteria wrote:
    Vanessa - ja serdecznie polecam dr M z Katowic. Małomówny ale bardzo cierpliwy i z ogromnym doświadczeniem. Dzięki temu, że myśli i kombinuje udało nam się uzyskać aż 7 pięknych blastek mimo wcześniejszych niepowodzeń stymulacji i dziś jestem w 5 miesiącu ciąży. Jeśli chodzi o kasę to GC wychodzi chyba najtaniej w południowej Polsce. Trzymam kciuki ;)

    Tez polecam oraz ogolnie jako klinike dla starszych kobiecin. Ja uzyskalam tam w wieku skonczonych 39 lat 7 blastocyst AA, moja kolezanka 38 lat - 15 tez AA.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Vanessa 85 Autorytet
    Postów: 269 419

    Wysłany: 15 lipca 2022, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Cześć! Kojarzę Cię z innego wątku. Przedstawię Ci moją historię związaną z Gyncentrum ale w Bielsku-Białej, która skutecznie zniechęciła mnie to tej kliniki i omijam ją szerokim łukiem. W 2019 roku, mój mąż poszedł tam na badania nasienia. Powiedziano mu, że wyniki są ok i powinna się zbadać partnerka(teraz już wiem, że chcieli nas naciągnąć na kasę) . Więc ja jako ogarnięta osoba do 2021 roku latałam po lekarzach na nfz i szukałam przyczyny. W 2021 r. trafiłam do UCK w Katowicach i tam lekarz poprosił o pokazanie badań męża. Popatrzył na mnie i powiedział, przecież Pani niema prawa zajść w ciążę!!! Skierował mnie na szczegółową diagnostykę w szpitalu i wydał diagnozę. W naszym przypadku szanse daje tylko IVF. Może kiedyś uda się poprawić parametry i zajść w ciążę naturalnie ale na tą chwilę szkoda czasu, ponieważ będę tylko starsza, a na poprawę nasienia trzeba bardzo dużo czasu. Gyncemtrum było ostatnim miejscem do którego bym skierowała swoje kroki. Ale Tobie życzę powodzenia i 3mam kciuki, napewno są zadowolone pary 😊

    Co do Bielska właśnie przez nich zrezygnowałam.
    Pierwsze badania 1600zl
    Co chwile wychodziły nam jakies bakterie
    Jak mąż wyleczył to pojawiała się kolejna i tak w kółko. Jak mąż sie wyleczył to znowu ja miałam bakterie i oczywiście w tym czasie nie można było się starać.Jakim cudem po wyleczeniu bakteri pojawiały się kolejne? Naciągacze i tyle i dlatego odpuściliśmy kliniki na kilka lat.Jednak teraz kiedy się udało (niestety poronilam) to znowu chce udać się do kliniki

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 15 lipca 2022, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa 85 wrote:
    Co do Bielska właśnie przez nich zrezygnowałam.
    Pierwsze badania 1600zl
    Co chwile wychodziły nam jakies bakterie
    Jak mąż wyleczył to pojawiała się kolejna i tak w kółko. Jak mąż sie wyleczył to znowu ja miałam bakterie i oczywiście w tym czasie nie można było się starać.Jakim cudem po wyleczeniu bakteri pojawiały się kolejne? Naciągacze i tyle i dlatego odpuściliśmy kliniki na kilka lat.Jednak teraz kiedy się udało (niestety poronilam) to znowu chce udać się do kliniki
    W takim razie życzę Wam powodzenia 😊

  • Vanessa 85 Autorytet
    Postów: 269 419

    Wysłany: 15 lipca 2022, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vsteria wrote:
    Vanessa - ja serdecznie polecam dr M z Katowic. Małomówny ale bardzo cierpliwy i z ogromnym doświadczeniem. Dzięki temu, że myśli i kombinuje udało nam się uzyskać aż 7 pięknych blastek mimo wcześniejszych niepowodzeń stymulacji i dziś jestem w 5 miesiącu ciąży. Jeśli chodzi o kasę to GC wychodzi chyba najtaniej w południowej Polsce. Trzymam kciuki ;)
    Piszesz o doktorze Merciku?
    Gratuluję że Ci się udało I dużo zdrówka dla Was
    U nas jest problem z plemnikami duży
    Ja kilka lat temu miałam wszystko ok,nie qiem jak teraz
    W poniedziałek jedziemy zbadać nasienie bo cos musi być na rzeczy że nagle po 6 latach udało się zajść,pomimo poronienia ale udało sie

  • Vanessa 85 Autorytet
    Postów: 269 419

    Wysłany: 15 lipca 2022, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    W takim razie życzę Wam powodzenia 😊
    Dziękuję oby q końcu ktoś coś poradził bo mam już 37 lat

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 15 lipca 2022, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa 85 wrote:
    Dziękuję oby q końcu ktoś coś poradził bo mam już 37 lat
    Trzeba być dobrej myśli. Jeżeli zdecydowaliście się wybrać do specjalistów w tym zakresie, to napewno będziecie pod dobrą opieką. Ze swojej strony, polecam suplementację. Nie zaszkodzi, a może pomóc. Ale najlepiej mieć suplementację kierowaną, na dany problem.

    Krakowska lubi tę wiadomość

  • Vanessa 85 Autorytet
    Postów: 269 419

    Wysłany: 15 lipca 2022, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Trzeba być dobrej myśli. Jeżeli zdecydowaliście się wybrać do specjalistów w tym zakresie, to napewno będziecie pod dobrą opieką. Ze swojej strony, polecam suplementację. Nie zaszkodzi, a może pomóc. Ale najlepiej mieć suplementację kierowaną, na dany problem.

    Sama zmieniłam dietę typowo pod lepsze plemniki i ja też na tym skorzystam.Wprowadziłam wszystko co poprawi parametry nasienia do tego suple
    Oby ta klinika pomagała a nie naciągała bo mam już uraz do ich podejscia

  • Vanessa 85 Autorytet
    Postów: 269 419

    Wysłany: 17 lipca 2022, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponawiam pytanie
    Tylko tyle osób może coś polecić lub odradzić?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ