Forum Starając się z pomocą medyczną GYNCENTRUM Katowice/ NOVOMEDICA Mysłowice
Odpowiedz

GYNCENTRUM Katowice/ NOVOMEDICA Mysłowice

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 4 lipca 2016, 11:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Chciałam zapytać, którą z powyższych klinik leczenia niepłodności polecacie :)

 • szurusiowa Autorytet
  Postów: 713 946

  Wysłany: 4 lipca 2016, 17:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie leczę się ani w jednej ani w drugiej ale tutaj masz wykaz klinik, które brały udział w programie rządowym (dane z lutego tego roku) i ich skuteczność http://www.nasz-bocian.pl/node/55452 Gynecentrum masz na 10 miejscu, a ta Novomedica jest dopiero na 30 miejscu. Na forum też się nie spotkałam wcześniej żeby ktoś polecał tą klinikę, natomiast z Gynecentrum jest tu dużo dziewczyn którym się udało :) Powodzenia

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2016, 17:10

  dqprdf9ht0yzzy3d.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 4 lipca 2016, 17:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  szurusiowa dziękuję bardzo za odpowiedź :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ