X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną GYNCENTRUM PROGRAM 2+1
Odpowiedz

GYNCENTRUM PROGRAM 2+1

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4692 4359

    Wysłany: 1 marca 2022, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgrafkaCh wrote:
    Czy mogłabyś wyjaśnić co oznacza "puste jajo". Chodzi o to ze miałaś owu, ale pęcherzyk był pusty?

    To znaczy, że po transferze rozwinęło się tylko puste jajo (bez zarodka). W zdrowej ciąży rozwija się i zarodek i jajo (czyli jego otoczka).

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • calistas Koleżanka
    Postów: 263 5

    Wysłany: 31 marca 2022, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

  • imbir Znajoma
    Postów: 21 9

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy już w klinice od 3 lat. Mamy za sobą kilka niepowodzeń. Bardzo dużo pieniędzy trzeba było dać na dodatkowe badania, niewielkie zmiany w kolejnych procedurach. Do tego kiedyś była taka wredna rejestratorka w Katowicach (nie wiem czy dalej jest), która wywoływała dodatkowy stres, obwiniała pacjentów o to niestworzone rzeczy. Kiedyś były bardzo duże opóźnienia w przyjmowaniu pacjentek, obecnie trochę lepiej. Same zabiegi ...miałam wrażenie jak na taśmie.... Czasem bez wyjaśnienia co można/nie można robić. Plusem są położne, anastezjolog, moja lekarz prowadząca jest serdeczna i dużo można z nią załatwić. Co mnie jeszcze bolało to przepisywanie drogich leków..., Leki przepisane w nadmiarze, a następnie zmiana na coś innego....tak więc jeśli ktoś Wam przepisze Lutinus 100 mg i zasugeruje ich aptekę, to mam jeszcze 3 pełne, nieotwarte opakowania tabletek Lutinus oraz 12 tabletek z jednego otwartego. Długa data ważności. Z ceną do dogadania.

  • Zajączek94 Koleżanka
    Postów: 44 5

    Wysłany: 6 maja 2022, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajączek94 wrote:
    Cześć dziewczyny. Ja jestem po 2 nieudanych procedurach in vitro w ramach programu 2+1 w Gyncentrum w Katowicach. Tera będziemy z mężem podchodzić 3ci raz. Jak mam być szczera nie jestem zbytnio zadowolona z tej kliniki, ostatnio byłam na konsultacji w innej klinice. Chyba będę podchodzić do kolejnego in vitro w klinice Angelius, poniewaz spotakalo nas tam całkiem inne podejście do pacjenta niz w gyncentrym. Ogólnie dowiedziałam się ze moja stymulacja mogła być źle prowadozna dlatego miałam bardzo mało dojrzałych komórek jajowych. Mam endometrioze, lekarz zalecił laparaskopie przy torbieli około 3 cm, bo nie miał już pomysłu na mnie. W angelisiue absolutnie lekarka zakazała mi robić laparaskopie, bo mogę tylko pogorszyć sytuację np. moge mieć usunięty jajnik albo co jest normalne obniżona rezerwę jajnika. Zastanawiam się tylko czy umowa na 2+1 która zawarliśmy nie przeszkadza w tym. Nie znalaalzm w umowie nic na ten temat, tak samo nie znalaalzm tam informacji na temat terminu w którym świadczenie powinno zostać zrealizowane. Czy zawarta umowa zakazuje korzystania z usług innej kliniki i przeprowadzenia tam in viteo. Czy ktoeas z Was orientuję się w temacie?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ