Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Hashimoto a starania
Odpowiedz

Hashimoto a starania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2118

    Wysłany: 8 września 2020, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc!
    Na początku naszych staran jedyna rzeczą jaka u mnie wykryto było hashimoto. Jestem po 5 inseminacjach z dawca- zero efektu.
    Szukamy problemu dalej.
    Jak wyglądają Wasze starania z choroba hashimoto?
    Jaka stosujecie suplementację?
    Czy wykryto u Was jakieś choroby/ problemy współistniejące?

  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4709 4370

    Wysłany: 8 września 2020, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tylko samo Hashimoto. Niedawno zaczęłam starania, ze względu na partnera z pomocą medyczną tj. in vitro. Lekarz tylko skomentował, że TSH (mam 2,01) odpowiednie dla ciąży i tyle. Nic więcej nie mówił.
    Nie brałam żadnych witamin. Teraz dopiero zaczęłam kwas foliowy i witaminę D3 2000j. bo takie dostałam zalecenie.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2118

    Wysłany: 8 września 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Ja mam tylko samo Hashimoto. Niedawno zaczęłam starania, ze względu na partnera z pomocą medyczną tj. in vitro. Lekarz tylko skomentował, że TSH (mam 2,01) odpowiednie dla ciąży i tyle. Nic więcej nie mówił.
    Nie brałam żadnych witamin. Teraz dopiero zaczęłam kwas foliowy i witaminę D3 2000j. bo takie dostałam zalecenie.
    A badalas witaminę D3?? Przy hasimoto często jest za niski poziom. Mi suplementacja taka bez recepty nie podnosiła poziomu. Dopiero jak lekarz przepisał dekristol 2 tys i biorę 1 tabletkę raz w tygodniu to po 3 msc osiągnęłam ładny poziom.
    Masz zalecone coś na przeciwciała przeci tarczycowe po transferze? Ja po IUI brałam steryd encorton 10 mg. W czwartek ma wizytę u immunologa i jestem ciekawa, co on zaleci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2020, 08:41

    Krakowska lubi tę wiadomość

  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4709 4370

    Wysłany: 8 września 2020, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś robiłam badanie na witaminę D3 i była w normie (co podobno u nas się rzadko zdarza), dużo czasu spędzam na zewnątrz, może dlatego. Na razie dopiero zaczęłam procedurę, a właściwie czekam na zaczęcie, więc nie wiem co jeszcze mi zlecą.

    Koniczynka28 lubi tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2118

    Wysłany: 8 września 2020, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Kiedyś robiłam badanie na witaminę D3 i była w normie (co podobno u nas się rzadko zdarza), dużo czasu spędzam na zewnątrz, może dlatego. Na razie dopiero zaczęłam procedurę, a właściwie czekam na zaczęcie, więc nie wiem co jeszcze mi zlecą.
    Czyli w tym msc ruszasz ze stymulacja?
    Ja pewnie pod koniec października jeśli wszystko dobrze pójdzie. Zdecydowaliśmy się na zmiane klini stad przerwa w staraniach...

  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4709 4370

    Wysłany: 8 września 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka28 wrote:
    Czyli w tym msc ruszasz ze stymulacja?
    Ja pewnie pod koniec października jeśli wszystko dobrze pójdzie. Zdecydowaliśmy się na zmiane klini stad przerwa w staraniach...

    Tak.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ