X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Hiperpeolaktynemia czynnosciowa Dostinex a ciaza
Odpowiedz

Hiperpeolaktynemia czynnosciowa Dostinex a ciaza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kindziulek87 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 19 maja 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bral ktos ten lek? Po jakim czasie zaszlyscie ciąże?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę od 3 mies i nie zaszłam, wiec nie tu był problem

  • Kindziulek87 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 19 listopada 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś napisze

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 19 listopada 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę cały czas. To też nie był jedyny problem.

    M&M
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ