Forum Starając się z pomocą medyczną Hiperpeolaktynemia czynnosciowa Dostinex a ciaza
Odpowiedz

Hiperpeolaktynemia czynnosciowa Dostinex a ciaza

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kindziulek87 Znajoma

Wysłany: 19 maja 2017, 22:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bral ktos ten lek? Po jakim czasie zaszlyscie ciąże?

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 maja 2017, 22:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę od 3 mies i nie zaszłam, wiec nie tu był problem

• Kindziulek87 Znajoma

Wysłany: 19 listopada 2017, 11:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś napisze

• Martoszka Autorytet

Wysłany: 19 listopada 2017, 13:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę cały czas. To też nie był jedyny problem.

28 lat, 2 Aniołki, długa walka i jest ❤️hyq6qz4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego