X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną hiperstymulacja a wczesna ciąża
Odpowiedz

hiperstymulacja a wczesna ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, czy któraś z Was ma może jakieś doświadczenia z hiperstymulacja jajników i wczesną ciążą? Jestem po cyklu stymulowanym (Clostylbegyt, Bemfola, Ovitrelle). Beta szczęśliwie rośnie, więc coś się zaczyna, ale mam od prawie 3 tygodni objawy hiprstymulacji. Brzuch jak balon, przelewanie w środku, ucisk, itp. Na USG widać pełno płynu. Lewy jajnik wyglada jak jakiś koszmar... Lekarz twierdzi, że jakoś to opanujemy, ale może któraś z Was ma podobne doświadczenia i może opowiedzieć jak udało się Wam to rozwiązać.
    Ogólnie to pierwsza moja dodatnia beta po 2 latach starań, więc non stop schizuję się że coś jest nie tak i zaraz to się skończy 🤯

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 30 grudnia 2019, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2020, 22:09

    Ollinda lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2019, 03:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję! 🙂 dostałaś mi otuchy. Oby tak było też w moim przypadku 🙄

    Rudzik1 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ