X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Histero/laparo Łódź/salve/nfz
Odpowiedz

Histero/laparo Łódź/salve/nfz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Edkaa Przyjaciółka
    Postów: 103 21

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, mam pytanie do tych które przechodziły histeroskopie lub laparoskopię - czy w salve są te zabiegi na NFZ ? Bo czytałam tutaj posty z 2019 roku ze tak. Jak dostalyscie skierowanie na NFZ ? I czy te zabiegi były robione w znieczuleniu ? Nie staram się o ciąże (w ciągu 3 lat jedna biochemiczna tylko..) bo zakończyłam ostatnio związek.. ale od bardzo dawna mam plamienia przed okresem a teraz już dwa cykle w ciągu 4 miesięcy mam takie ze plamie/skąpo krwawię non stop od owulacji przez kilkanaście dni aż do okresu. Progesteron 7dpo prawie 22 ng/ml, w badaniu ogólnym oraz usg dopochwowym żadnych zmian, ginekolog prywatny zakończył diagnozę na prawidłowym wyniku progesteronu i tyle. A ja jestem załamana... aktualnie plamie już 12 dni i nie wiem nawet czy to jeszcze plamienia czy już okres.. zastanawiam się nad znalezieniem lekarza który chciałby przeprowadzić głębsza diagnostykę tylko nie mam pojecia gdzie w Łodzi mogę zrobić to na NFZ i w ludzkich warunkach czyli ze znieczuleniem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edkaa na twoim miejscu zbadałabym wszystkie hormony (większość w 2.dniu cyklu, ale to na skierowaniu będziesz miała napisane co i kiedy), bo zapewne wystarczy u ciebie unormować prolaktynę tabletkami :)

  • Edkaa Przyjaciółka
    Postów: 103 21

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morawa wrote:
    Edkaa na twoim miejscu zbadałabym wszystkie hormony (większość w 2.dniu cyklu, ale to na skierowaniu będziesz miała napisane co i kiedy), bo zapewne wystarczy u ciebie unormować prolaktynę tabletkami :)
    Sek w tym ze przy plamieniach przed okresem 2-4 dniowych badałam wszytskie hormony (w październiku) i wszystkie były książkowe, prolaktyna 7dpo 11,6 ng/ml przy progesteronie 18,5 ng/ml. Dwa razy się teraz zdarzyły takie dluuuugie plamienia ale progesteron był raz ponad 15 ng/ml a drugim razem prawie 22.. Oczywiście będę badać wszystkie hormony jeszcE raz u nowego lekarza ale nie spodziewam się ze da to odpowiedz na te problemy...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ