X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Histeroskopia Katowice
Odpowiedz

Histeroskopia Katowice

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Qwerty1983 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 lutego, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim. Kto może polecić gdzie lepiej zrobić Histeroskopie w Katowicach? Interesuje mnie prywatnie, bo nie mam ubezpieczenia. Dziękuję

  • Yahu Autorytet
    Postów: 274 414

    Wysłany: 10 lutego, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qwerty1983 wrote:
    Cześć wszystkim. Kto może polecić gdzie lepiej zrobić Histeroskopie w Katowicach? Interesuje mnie prywatnie, bo nie mam ubezpieczenia. Dziękuję

    Angelius Provita Katowice. Polecam szpital, bardzo dobra opieka.

    Starania od 09.20
    05.21 GynCentrum→ 03.23 AP Katowice

    Ona
    →92', AMH 3,58 (07.21)→ 3,15 (04.22)→1,65 (08.23),
    ❌ hiperinsulinemia / V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo / dominacja estrogenowa / kortyzol / D3 / SIBO
    ✔️ kariotyp / V Leiden / protrombina

    On
    → 89', od 2014 WZJG,
    ❌ azoospermia (06.21)😭 / kolejne badania - ilość ok. 250 tys.😪 / ŻPN I st. → laparoskopia 05.22 (brak poprawy) / poj. sztuki w nasieniu po odwirowaniu (05.07.23, 07.08.23)
    ✔️ genetyka / kariotyp / hormony

    Plan i realizacja:
    →31.03.23 ustalenie planu w AP✔️
    →13.06.23 histero - usunięcie polipa, wyniki OK✔️
    → mrożenie nasienia 31.08.23 ✔️
    → I PICSI 09.23 → 8🥚→7xMII→ 2❄️(5 doba)✔️
    → transfer odroczony (ryzyko OHSS)❌
    → 17.10.23 USG → polip 😪 ❌
    → 14.11.23 histero → przerośnięte endo, wycinki h-p→ wyniki OK✔️
    →27.12.23 SIBO - leczenie❌
    →od 02.24 dieta i suple
    → transfer→ 06.24?⌛
  • elaela10 Przyjaciółka
    Postów: 80 39

    Wysłany: 12 lutego, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W invimedzie też chyba robią, najlepiej zobacz u nich na stronie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ