X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Histeroskopia na NFZ-Slask
Odpowiedz

Histeroskopia na NFZ-Slask

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mona894 Przyjaciółka
    Postów: 202 38

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny. Dostalam skierowanie od ginekologa na histeroskopie po trzech poronieniach. Czy moglybyscie doradzic gdzie zrobię to badanie na NFZ na śląsku? Kiedy dostaje się wynik takiego badania? Jak to wygląda? Dzwoniłam już na raciborska, lubinowa oraz do rudy śląskiej (mam termin na 16.10). Zależy mi na szybszym terminie. Co polecacie?

  • karolcia35 Autorytet
    Postów: 4915 4004

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dr Golanskiego z Częstochowy.
    Zadzwoń sobie do szpitala w brudzowicach i dopytaj jakie terminy. Powiedzą ci jakie trzeba zrobić badania.
    Wszystko sprawnie poszło. Przyjechałam na 7 przyjęcie na oddział. Papiery do podpisu. Zostawiasz kopertę ze znaczkiem by przysłali wyniki hist pat. Potem konsultacja z lekarzem i anestezjologiem. Po histero z godzinkę leżałam na sali. Potem znów konsultacja i lekarz omawia przebieg zabiegu.
    W tym dniu było nas 8 na zabieg i chyba tak to wygląda tam na co dzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2020, 17:25

    AMH 0,54
    10.2014 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    05.2015 brak oocytów
    03.2016 brak oocytów
    08.2016 IMSI 1 zarodek, ciąża pozamaciczna :(
    02.2017 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    mlr 0%, I seria szczepień mlr 38% :)
    10.2017 IMSI 3 zarodki 01.2018 crio :( 03.2018 crio :( 09.2018 crio :(
    12.2018 IMSI 2 zarodki 2-dniowe 4b i 5b w oczekiwaniu na crio...
    NK 16,5%
    07.2019 crio 4b, 12 dpt - 99,8; 13 dpt - 185,6; 15 dpt - 825,6; 17 dpt - 2509; 21 dpt - 4942 :( ciąża ektopowa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ