Forum Starając się z pomocą medyczną Homocysteina na Poziomie 14,50 Sprawdzone sposoby na jej OBNIŻENIE
Odpowiedz

Homocysteina na Poziomie 14,50 Sprawdzone sposoby na jej OBNIŻENIE

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 0202oliwcia Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane tak jak w temacie moje Homocysteina wynosi 14,50 znacie jakieś sprawdzone sposoby na jej obniżenie ?? Mój gin przepisał mi arsenał tabletek i po trzech miesiącach ich suplementacji mamy zacząć starania co o tym myślicie ??
    W zeszłym tygodniu odebrałam wyniki na MTHFR (jestem po 4 poronieniach zdiagnozowane poronienia nawykowe)
    MTHFR C 677T - Heterozygota
    Trzy miesięczna kuracja Acidum Folicum Hasco 5 mg *1, Femibion Natal 1 *1 , Acard 75mg *1, Witamina B12 Metylokobalamina SWANSON *1

Waham się co do tego kwasu foliowego dziś po 20 mam dzwonić do gin i chce poruszyć ten temat aby zamienić ten zwykły kwas na formę Zmetylowaną .

w4sqyx8dc2rm5g6k.png

Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ