X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną hormony-wyniki czy wszystko ok?
Odpowiedz

hormony-wyniki czy wszystko ok?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o pomoc w interpretacji wyników z 21dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TSH-0,976
    FSH-4,84mlU/ml
    LH-9,88 mlU/ml
    ESTRADIOL-75,00 pg/ml
    PROGESTERON-5,00ng/ml
    PROLAKTYNA-24,55 ng/ml

  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wynikach masz na pewno podane normy (mogą być ze wskazaniem na różne fazy cyklu).

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu, te hormony trzeba robić w 2-3 dc. Po owulacji ok 7 dni bada się progesteron.
    Niezależnie od dnia cyklu można sprawdzić tsh, niezależnie od norm na wyniku dla staraczek poziom max. 2

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 13:18

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem ale gin mi kazal zrobic w drugiej fazie miedzy 19-21dc a owulke mialam zaznaczona 17dc po tempce sluzie i testach owulacyjnych

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    normy dla progesteronu
    faza folikularna-ponizej0,1-0,3ng/ml
    f.lutealna-1,2-15,9ng/ml
    po menopauzie-0,1-0,2

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystkie wyniki siee mieszcza w przedzialach co mam podane z lab ale martwi mnie progesteron czy nie za niski przy staraniach

    agnieszka00 lubi tę wiadomość

  • agnieszka00 Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 12 lutego 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    progesteron wyszedl niski bo za szybko go zrobiłas po owulacji :) najlepiej 7-8 dni po owu :)

  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 12 lutego 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te badania 4 dni po owu są bez sensu. Na fsh i lh za późno, na progesteron za wcześnie.proponuje powtórzyć na początku nowego cyklu i progesteron jw ok 7 dni po owu

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ