Forum Starając się z pomocą medyczną hormony-wyniki czy wszystko ok?
Odpowiedz

hormony-wyniki czy wszystko ok?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 lutego 2018, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o pomoc w interpretacji wyników z 21dc

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lutego 2018, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    TSH-0,976
    FSH-4,84mlU/ml
    LH-9,88 mlU/ml
    ESTRADIOL-75,00 pg/ml
    PROGESTERON-5,00ng/ml
    PROLAKTYNA-24,55 ng/ml

• Klara Wysocka Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2018, 12:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wynikach masz na pewno podane normy (mogą być ze wskazaniem na różne fazy cyklu).

IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • AmVormittag Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2018, 13:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu, te hormony trzeba robić w 2-3 dc. Po owulacji ok 7 dni bada się progesteron.
    Niezależnie od dnia cyklu można sprawdzić tsh, niezależnie od norm na wyniku dla staraczek poziom max. 2

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 13:18

3 lata starań, amh 0.85, endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 lutego 2018, 14:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem ale gin mi kazal zrobic w drugiej fazie miedzy 19-21dc a owulke mialam zaznaczona 17dc po tempce sluzie i testach owulacyjnych

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lutego 2018, 14:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    normy dla progesteronu
    faza folikularna-ponizej0,1-0,3ng/ml
    f.lutealna-1,2-15,9ng/ml
    po menopauzie-0,1-0,2

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lutego 2018, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystkie wyniki siee mieszcza w przedzialach co mam podane z lab ale martwi mnie progesteron czy nie za niski przy staraniach

agnieszka00 lubi tę wiadomość

• agnieszka00 Przyjaciółka

Wysłany: 12 lutego 2018, 14:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    progesteron wyszedl niski bo za szybko go zrobiłas po owulacji :) najlepiej 7-8 dni po owu :)

• AmVormittag Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2018, 15:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te badania 4 dni po owu są bez sensu. Na fsh i lh za późno, na progesteron za wcześnie.proponuje powtórzyć na początku nowego cyklu i progesteron jw ok 7 dni po owu

3 lata starań, amh 0.85, endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ