X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ile dni po pregnylu test
Odpowiedz

Ile dni po pregnylu test

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 10 dniu po podaniu pregnylu i wyszedł mi bladzioszek. nie robiłam testu wcześniej to mój pierwszy cykl z pregnylem.
    Czy to wczesna ciąża czy pozostałość leku. Czekam na opinie osób które miały doświadczenie z Pregnylem.

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ???

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ????

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 01:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosowalam ovitrelle ale to chyba to samo. Na ulotce jest napisane ze do 10 dni po zastrzyku wynik moze byc zafalszowany.wiec na twoim miejscu nie sugerowalabym sie nim. Ja miesiac temu zrobilam test 11 dni po zastrzyku, 9 dpo. I tez zobaczylam kreske. Ktora potem niestety znikla. Moim zdaniem lepiej sie wstrzymac i zrobic test min. 14 dni po zastrzyku.

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robilam 8 dni po pregnylu przez kilka cykli i zawsze byly juz jednoznaczne negatywy.Niektore dziewczyny robily dla sprawdzenia nawet wczesniej i tez juz mialy negatywy, zatem to zalezy od organizmu.Do 12 dni od zaplodnienia moze dojsc do zagniezdzenia a od zagniezdzenia po 48 godzinach hcg sie wytwarza.Dlatego 14 dni jest optymalne i w ksiazjowym 28-dniowym cyklu jest dniem spodziewanej miesiaczki.Niektorym dziewczynom po 8-9 dniach pokazywaly sie blade kreski i byla to ciaza.Jest roznie.

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny dzisiaj był już negatywny.

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ