Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro 2020, walczymy dalej!!!
Odpowiedz

In vitro 2020, walczymy dalej!!!

Oceń ten wątek:
  • Olgaa94 Znajoma
    Postów: 25 26

    Wysłany: 28 lipca 2020, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Olga jutro smiało możesz zrobic betę. Blastka w 7 dpt powinna juz cos pokazac. A i nawet pokuś sie o sikańca. Chyba, że chcesz czekac do 10 dnia, jak kazał lekarz. Ale po co się tyle męczyć. A co do tych objawów lub braku objawów - to wszystkie doskonale wiemy, że one nic nie mówia. Bo brak objawów może oznaczac, że ciąza jest. A objawy wręćz odwrotnie. Więc nic się nie przejmuj, tylko leć na betę:)

    Dzięki za odpowiedz, mąż upiera się żeby czekac do 10 dnia tak jak kazał lekarza wiec poczekam ale przynajmniej uspokoilyscie mnie w sprawie objawów 😊

    2018r I badania męża - bardzo mała ilość plemników w ejakulacie (graniczące z bezpłodnością)
    01.2019r II badania męża - ilość plemników w ejakulacie się poprawiła ale nadal jest ich za mało
    01.2020 badania hormonów u mnie i u męża - prawidłowe
    02.2020 wykonanie badań genetycznych - prawidłowe

    06.2020 rozpoczęcie stymulacji
    17.07.2020 - punkcja - pobrano 12 komórek, zapłodnione wszystkie, rozwinięte do blastki 3, reszta padła

    22.07.2020 - I transfer 1 zarodka 4.2.2.

    01.08.2020 - 10dpt beta 0,6 /prog 22

    Mamy ❄️❄️ blastki (4.1.1 i 4.1.2.)
  • Olgaa94 Znajoma
    Postów: 25 26

    Wysłany: 28 lipca 2020, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dominika405 wrote:
    Zrób bete jutro :) Jeśli ma wyjść to wyjdzie i powinna być już dwucyfrowa. U mnie nie było żadnych objawów, dopiero po becie w 6dpt zdarzał się czasami ból brzucha, czy pleców. Ale do bety nic. Też się stresowałam, ale te objawy to pic na wodę i olej myślenie o nich.

    35latka, ja piłam wino do transferu na ładne endo :) Potem już nie.

    Dziękuje Ci za odpowiedz 😘

    2018r I badania męża - bardzo mała ilość plemników w ejakulacie (graniczące z bezpłodnością)
    01.2019r II badania męża - ilość plemników w ejakulacie się poprawiła ale nadal jest ich za mało
    01.2020 badania hormonów u mnie i u męża - prawidłowe
    02.2020 wykonanie badań genetycznych - prawidłowe

    06.2020 rozpoczęcie stymulacji
    17.07.2020 - punkcja - pobrano 12 komórek, zapłodnione wszystkie, rozwinięte do blastki 3, reszta padła

    22.07.2020 - I transfer 1 zarodka 4.2.2.

    01.08.2020 - 10dpt beta 0,6 /prog 22

    Mamy ❄️❄️ blastki (4.1.1 i 4.1.2.)
  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 28 lipca 2020, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    No Kochana Ty to nas umiesz trzymac w niepewności. Migusiem tu nam foteczke teściku wrzucaj :)

    Jeszcze chwilkę 🥰

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 28 lipca 2020, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dominika405 wrote:
    Zrób bete jutro :) Jeśli ma wyjść to wyjdzie i powinna być już dwucyfrowa. U mnie nie było żadnych objawów, dopiero po becie w 6dpt zdarzał się czasami ból brzucha, czy pleców. Ale do bety nic. Też się stresowałam, ale te objawy to pic na wodę i olej myślenie o nich.

    35latka, ja piłam wino do transferu na ładne endo :) Potem już nie.

    Racja, winko do transferu, a potem po porodzie o ile nie karmi się piersią 😘

    MAALINKAA lubi tę wiadomość

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
  • Martaaa87 Autorytet
    Postów: 1615 1942

    Wysłany: 28 lipca 2020, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry, następny Twój post ma być ze zdjęciem, a nie o żadnych winkach! :D

    dominika405, Cherry78, MAALINKAA lubią tę wiadomość

    qdkk3e5ew7g10b8s.png

    2016
    3 IUI - synek

    październik 2019
    długi protokół - mamy dwie blastki
    23.10 transfer 4BB - nieudany
    18.11 transfer 4BC - nieudany

    luty 2020
    krótki protokół
    04.03 transfer blastki 5BA
    7dpt - beta HCG 65,1 U/I, 9dpt - beta HCG 144,3 U/l
    26dpt - maluch ma 7 mm 😊
    drugi synek ❤️
  • dominika405 Autorytet
    Postów: 722 824

    Wysłany: 28 lipca 2020, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry,Ty lepiej wstaw to zdjęcie,bo Marta jest w bojowym nastroju 🤣😀😉

    Cherry78 lubi tę wiadomość

    Córeczko, jesteś moim spełnieniem marzeń. 💕

    17.06- FET 3.1.1
    6dpt- 29.2; 8dpt- 80.8; 10dpt- 188.4 ; 12dpt- 557.2; 14dpt- 1497; 17dpt- 4795;
    19dpt- pęcherzyk z zarodkiem;
    28dpt- mamy ❤
    38+4tc- mamy nasz Cud 👶
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 28 lipca 2020, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgaa94 wrote:
    Dzięki za odpowiedz, mąż upiera się żeby czekac do 10 dnia tak jak kazał lekarza wiec poczekam ale przynajmniej uspokoilyscie mnie w sprawie objawów 😊
    Jesli wytrzymasz to można poczekać. Ja zawsze w 7 , max 8 dniu po transferze blastki robiłam bete. I wynik zawsze już był miarodajny. A tych transferów niestey trochę już miałam (aż 9)

    Marmis
  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 28 lipca 2020, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/upload.html

    Widać coś? 🤔

    Ale mi się chce winka !! Kupiłam sok z czereśni 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2020, 19:59

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
  • dominika405 Autorytet
    Postów: 722 824

    Wysłany: 28 lipca 2020, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry78 wrote:
    https://zapodaj.net/upload.html

    Widać coś? 🤔

    Ale mi się chce winka !! Kupiłam sok z czereśni 🤪
    Nie wygrało się zdjęcie. :(

    Córeczko, jesteś moim spełnieniem marzeń. 💕

    17.06- FET 3.1.1
    6dpt- 29.2; 8dpt- 80.8; 10dpt- 188.4 ; 12dpt- 557.2; 14dpt- 1497; 17dpt- 4795;
    19dpt- pęcherzyk z zarodkiem;
    28dpt- mamy ❤
    38+4tc- mamy nasz Cud 👶
  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 28 lipca 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/f86f699ced462.jpg.html


    A teraz? 😤

    Lusi35, dominika405, nick nieaktualny, Jlod, nick nieaktualny, Waleczna, Mania12, kamisia, GeNiOlKaa92, asias, Mamka92, MAALINKAA lubią tę wiadomość

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
  • Bruised Autorytet
    Postów: 1971 2625

    Wysłany: 28 lipca 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry78 wrote:
    https://zapodaj.net/f86f699ced462.jpg.html


    A teraz? 😤
    To jest całkiem piękna kreska! Oby teraz już było tylko dobrze ✊✊

    Cherry78, Lusi35 lubią tę wiadomość

    Starania od marca 2016

    PICSI nr 1 - 3 zarodki, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 2 - 6 śnieżynek, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 3 - ❄❄❄
    27.08.20 - 3.1.1.
    5dpt - beta-HCG 25,8; 7dpt - 71; 11dpt - 669; 15dpt - 5420; 18dpt - 14301, 19dpt - USG - 1,5mm szczęścia, 30dpt <3
    Bobas 1: 04.2021

    7.03.24 ETM 3.1.1.
    beta-HCG 5dpt - 18,37; 7dpt - 68,32; 9dpt - 68,82; 12dpt - 666,15; 15dpt - 2864

    age.png
  • Anys Autorytet
    Postów: 5240 5089

    Wysłany: 28 lipca 2020, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry gratulacje ❤

    Cherry78 lubi tę wiadomość

    ✔29.03 Punkcja pobrano 22 k.
    Transfer odroczony - hiperka
    ✔30.04 transfer
    Prog w dniu transferu 17.367 ng/ml
    Podano jednen kropek 4 AA
    Ah+ Embrioglue
    7dpt beta 12.8 prg 9dpt beta 12.8
    ✔4.06 transfer 4AA
    Prg w dniu transferu 25.757 ng
    7dpt test II
    8dpt test II
    9dpt beta 128,9
    13dpt beta 1035
    22dpt ❤
    6tc [*]😥
    ☀️2020 zaczynamy od nowa 💪💪
    24.01 histeroskopia
    Endometrium w stanie nierownowagi hormonalnej.
    Komorki nk 20%
    25dc beta 30
    27 dc beta 111.4
    32dc beta 1013
    40dc beta 17140
    41 dc jest groszek i serduszko ❤
    29.04.22 transfer
    5dpt cień cienia II ; 6dp II kreski
    10 dpt Beta 319 prg 20.10
    23, 26, 29 dpt - brak akcji serca
    6 tydzień [*]
    28.06 ostatni transfer 2 zarodków AH ,embroglue i intralipid
    5dpt ⏸️
    9dpt beta 132.49
    12 dpt 263.47
    19 dpt jest sam pecherzyk 0.66mm
    8t4d 👼
    The end...
  • dominika405 Autorytet
    Postów: 722 824

    Wysłany: 28 lipca 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry, światło nie najlepsze ale jest! Jutro zrób kolejnego sikacza :D

    Cherry78 lubi tę wiadomość

    Córeczko, jesteś moim spełnieniem marzeń. 💕

    17.06- FET 3.1.1
    6dpt- 29.2; 8dpt- 80.8; 10dpt- 188.4 ; 12dpt- 557.2; 14dpt- 1497; 17dpt- 4795;
    19dpt- pęcherzyk z zarodkiem;
    28dpt- mamy ❤
    38+4tc- mamy nasz Cud 👶
  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 28 lipca 2020, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dominika405 wrote:
    Cherry, światło nie najlepsze ale jest! Jutro zrób kolejnego sikacza :D
    Jutro beta 😬

    dominika405, nick nieaktualny, Waleczna, MAALINKAA lubią tę wiadomość

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry, po cichutku gratuluję i trzymam kciuki za jutrzejszą betę :) Będzie dobrze !

    Cherry78 lubi tę wiadomość

  • Martaaa87 Autorytet
    Postów: 1615 1942

    Wysłany: 28 lipca 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest! 😘 Beta betą, ale jak mamy 3 dni czekać, to z rana kolejnego sikacza poprosimy!

    Cherry78, nick nieaktualny, dominika405 lubią tę wiadomość

    qdkk3e5ew7g10b8s.png

    2016
    3 IUI - synek

    październik 2019
    długi protokół - mamy dwie blastki
    23.10 transfer 4BB - nieudany
    18.11 transfer 4BC - nieudany

    luty 2020
    krótki protokół
    04.03 transfer blastki 5BA
    7dpt - beta HCG 65,1 U/I, 9dpt - beta HCG 144,3 U/l
    26dpt - maluch ma 7 mm 😊
    drugi synek ❤️
  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 28 lipca 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaa87 wrote:
    Jest! 😘 Beta betą, ale jak mamy 3 dni czekać, to z rana kolejnego sikacza poprosimy!

    Tak jest pani kierowniczko 💗.

    nick nieaktualny, Jlod, Waleczna, dominika405, nick nieaktualny, asias, MAALINKAA lubią tę wiadomość

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
  • Martaaa87 Autorytet
    Postów: 1615 1942

    Wysłany: 28 lipca 2020, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śmiejcie się śmiejcie, ale ja dziś naprawdę w bojowym nastroju jestem ;) Ale ten sikacz uratował mi dzień ❤️

    Cherry78, Waleczna lubią tę wiadomość

    qdkk3e5ew7g10b8s.png

    2016
    3 IUI - synek

    październik 2019
    długi protokół - mamy dwie blastki
    23.10 transfer 4BB - nieudany
    18.11 transfer 4BC - nieudany

    luty 2020
    krótki protokół
    04.03 transfer blastki 5BA
    7dpt - beta HCG 65,1 U/I, 9dpt - beta HCG 144,3 U/l
    26dpt - maluch ma 7 mm 😊
    drugi synek ❤️
  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 28 lipca 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaa87 wrote:
    Śmiejcie się śmiejcie, ale ja dziś naprawdę w bojowym nastroju jestem ;) Ale ten sikacz uratował mi dzień ❤️

    To ja jutro obiecuje poprawę 😂❤️

    Jeeeenyyyy jak się boję bety 😢

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 28 lipca 2020, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry78 wrote:
    https://zapodaj.net/f86f699ced462.jpg.html


    A teraz? 😤
    To nie cień cienia, tylko piekna kreseczka❤❤ Cudnie😍😍

    Cherry78 lubi tę wiadomość

    Marmis
‹‹ 277 278 279 280 281 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ